29. 11. 09 20:00 P2 All - in Pražské Peklo 10. 4:2 (1:1)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Luboš Rodak
Petr Čejka – Milan Cibík, Vojtěch Hamm, Jiří Lacina, Miroslav Nosek, Filip Socha, Kamil Srb ml., Pavel Šrepl, Petr Suk vs Adam Vejvoda – Jan Dvořáček, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Jan Sofron
32. Miroslav Nosek
58. Milan Cibík
10., 59. Jan Dvořáček
15. 11. 09 13:45 BECH Pražské Peklo 10 Megabite 9. 1:7 (1:4)
Pohledné utkání. Megabite rozhodli o svém vítězství v posledních pěti minutách prvního poločasu. Po změně stran ustáli tlak domácích a zaslouženě vyhráli. Loránt Csete, Marcel Schlifka
Pražské Peklo 10 Megabite
Roman Jakš – Jan Dvořáček, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák, Jan Sofron, Vladislav Vachata, Adam Vejvoda vs Martin Štoncner – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Petr Kratina, Michal Náděje, Jan Vyskočil, Zbyněk Zapletal
59. Petr Kratina
8. 11. 09 12:30 DEKAN Veleslavín Viktoria Pražské Peklo 8. 3:1 (1:0)
Veleslavín mohl rozhodnout už do poločasu, ale tyče a břevna nechaly Pražské peklo ve hře. Peklo se po přestávce zlepšilo a dokonce se mu podařilo vyrovnat, ale nepřehlédnutelná zkušenost borců z Veleslavína zajistila v závěru zasloužené dva body. Jiří Sudek, Petr Sedlmajer
Veleslavín Viktoria Pražské Peklo
Josef Jordán – Tomáš Fejfar, David Hlaváč, Tomáš Konopka, Miroslav Krucký, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár vs Adam Vejvoda – Václav Bělohlávek, Jan Dvořáček, Roman Jakš, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák
6., 56. Tomáš Konopka
57. Tomáš Fejfar
20 Josef Jordán 49. Jan Dvořáček
25. 10. 09 12:30 zzZARUB Pražské Peklo Samson Bonella B 7. 0:6 k.
Domácí Pražské peklo se nesešlo v dostatečném počtu, k zahájení zápasu... Ondřej Gros
Pražské Peklo Samson Bonella B
vs Aleš Nenička – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Kunčík, Jiří Pokorný, Petr Štěpánek, Zdeněk Záluský
18. 10. 09 20:00 P2 Výlov 0.FC Pražské Peklo 6. 4:3 (4:3)
Vyrovnané utkání. Michal Hrubant, Zdeněk Randa st.
Výlov 0.FC Pražské Peklo
Karel Mrvík – Vojtěch Hála, Filip Jerhot, Karel Kejval, Karel ml. Kejval, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Pavel Svoboda, Martin Vegricht, Jan Vomáčka vs Adam Vejvoda – Roman Jakš, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák
1. Jan Vomáčka
1., 1. Karel Kejval
1. Petr Mičánek
1. Jiří Moravec
1., 1. Martin Kosek
11. 10. 09 16:15 zzANG MoKo 2.FC Pražské Peklo 5. 7:3 (3:0)
Hráči týmu MoKo měli utkání pod kontrolou, ale ve druhé půli jokby přestali hrát a dovolili soupeři aby je zatlačil a skóroval. Závěr už byl opět v režii vítězů. Jan Kos, Jakub Zada
MoKo 2.FC Pražské Peklo
Vladimír Horálek – Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal, Jan Stolář, Pavel Švarc vs Adam Vejvoda – Václav Bělohlávek, Roman Jakš, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák
45. Tomáš Novák
4. 10. 09 15:00 KBELY Pražské Peklo Kanálpucers PL 4. 4:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla vyšší efektivita při zakončení, v podání domácího Pekla. Hosté drželi krok především zásluhou střelce Čuřína. Vít Nohejl, Jaroslav Brož
Pražské Peklo Kanálpucers PL
Adam Vejvoda – Václav Bělohlávek, Roman Jakš, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň
28. Petr Jeřábek
30., 42. Martin Kosek
33. Václav Bělohlávek
15., 17. Jan Čuřín
55. Vít Ryboň
20. 9. 09 16:15 zzANG Gangbeng Pražské Peklo 3. 3:2 (1:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, pískali náhradní rozhodčí z týmu Sací komando Modřany. Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec
Gangbeng Pražské Peklo
Pavel Herrmann – Jiří Douda, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Adam Vejvoda – Václav Bělohlávek, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák
14., 48. Martin Vaňač
33. Jiří Herrmann
27. OG
50. Martin Kosek
13. 9. 09 18:45 HANSP Pražské Peklo F3N FC A 2. 0:7 (0:7)
Utkání bylo ve 32.minutě předčasně ukončeno. Po druhém zranění (20.+32.minuta) neměl domácí tým regulérní počet hráčů. Martin Skýva, Jiří Hrnčíř
Pražské Peklo F3N FC A
Pavel Martinovský – Václav Bělohlávek, Petr Jeřábek, Jiří Moravec, Tomáš Novák vs Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Kratochvíl, Ondřej Míča, Adam Pažout, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský
3., 23. Ondřej Míča
7. OG
11. Marek Teller
22., 30. Filip Kohoutek
28. Matěj Plachý
6. 9. 09 17:30 zzZARUB Drny FC Pražské Peklo 1. 2:1 (2:0)
Domácí měli většinu času utkání pod kontrolou. Snížení ze strany hostů přišlo pozdě. František Šimák, Martin Kozelka