10. Pragochmel Blšany B 11 2 2 7 28:55 6
11. Vykutálený prasátka 11 1 3 7 24:38 5

Po 7.9.09 19:30 zzNOVOB Istanbul FC Le Jardin   (HL7A)
Po 7.9.09 20:45 zzNOVOB Daltonové VET Dřeváci   (VL3A)
Pá 6.11.09 18:15 STOD ZAK Praha Sudden death   (HL8G)
Pá 6.11.09 19:30 STOD GFC Pod parou   (HL8H)
Pá 4.12.09 18:15 zzTKSPA Prosím, nesmějte se Guinness AC   (HL8H)
Pá 4.12.09 19:30 zzTKSPA Libeň SK A Yamato Day 02   (HL6E)

8. 12. 09 20:45 DEKAN Suchá dáseň AC Canary FC 11. 3:1 (1:1)
V nervózní a vyhrocené první půli si oba týmy moc prostoru nenechávaly a do šancí se dostávaly až před přestávkou. Ve druhém dějství se hra zklidnila a Suchá dáseň měla mírnou převahu. Jaroslav Velecký
Suchá dáseň AC Canary FC
Tomáš Kunz – Petr Brzek, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Jindřich Lukavský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka vs Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř, Pavel Virt
28., 44. Martin Šašek
50. Tomáš Pytl
29. Milan Melicher
29. 11. 09 17:30 zzTKSPA Vykutálený prasátka Suchá dáseň AC 10. 1:3 (1:1)
Dokud hrály oba týmy v klasickém počtu, nebyl to fotbal, ale kopaná. Po vyloučení jednoho hráče na každé straně se začal hrát fotbal a k vidění byla i řada krásných fotbalových situací. František Ducký, Klail
Vykutálený prasátka Suchá dáseň AC
Jan Šícha – Ondřej Černý, Daniel Dušek, Martin Hrbek, Jiří Lebeda, Jan Lorenc, Michal Šmuhař, Petr Táborský vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka
27. Daniel Dušek 14 Ondřej Černý 6. Tomáš Filous
32. Tomáš Pytl
41. Milan Velhuda
14. Martin Kunz
48. Tomáš Filous
12. 11. 09 19:00 STER1 Sedm zbabělých A Suchá dáseň AC 9. 1:2 (0:1)
Klasický zápas osmé ligy. Rozhodující byl gól z první minuty. Jaroslav Poupal, Jiří Fejfar
Sedm zbabělých A Suchá dáseň AC
Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Zdeněk Maršík, David Pecha, Milan Pecha, Robert Pojer, Štěpán Remunda, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka
40. Jiří Bohuslav 1., 38. Martin Šašek
3. 11. 09 19:00 P2 Suchá dáseň AC Steve 8. 2:6 (1:4)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách, rozhodla lepší střelecká potence hráčů týmu Steve. Marek Rokos, Jaroslav Jačka
Suchá dáseň AC Steve
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka vs Kamil Mácha – Jiří Brádle, Petr Exner, Vincent Sylvain Guilmart, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Pavel Novotný, Slavomír Trepera
15., 45. Tomáš Pytl 3. Jiří Brádle
13., 24. Slavomír Trepera
25. Petr Exner
49., 54. Pavel Novotný
25. 10. 09 11:15 zzNOVOB Perpetis Suchá dáseň AC 7. 2:1 (2:1)
Vyhrálo šťastnější mužstvo. Antonín Novotný, David Kašpar
Perpetis Suchá dáseň AC
Karel Kaňok – Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka
10., 25. Josef Conk 7. Tomáš Pytl
18. 10. 09 11:15 zzTKSPA Suchá dáseň AC Rošambo 6. 12:1 (8:0)
Utkání bylo rozhodnuté prakticky před výkopem, protože hráči Rošamba se sešli pouze v pěti lidech. Nakonec se minutu před koncem dočkali alespoň čestného úspěchu. Martin Klinger, František Mašek
Suchá dáseň AC Rošambo
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Martin Šašek, Ondřej Veverka vs Michal Papež – Lukáš Kadleček, Pavel Krištof, Jonáš Kučera, Jan Židlický
2., 9., 21., 44. Tomáš Hájek
6., 20., 27., 34. Martin Šašek
10., 22. Martin Kunz
31., 60. Ondřej Veverka
59. Jonáš Kučera
11. 10. 09 20:00 zzTKSPA Pragochmel Blšany B Suchá dáseň AC 5. 1:9 (0:4)
Krásný fotbal ze strany hostů, domácí vůbec nevěděli co hrát. Vojtěch Samohýl, Daniel Nouzák
Pragochmel Blšany B Suchá dáseň AC
Jiří Lipár – Marcel Janko, Ladislav Korbel, Marek Plachý, Richard Spazier, Tomáš Stacho, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř vs Tomáš Kunz – Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda
32. Tomáš Svoboda 7. OG
10., 15., 45. Tomáš Pytl
21., 43., 53., 54., 58. Martin Šašek
22. 9. 09 20:15 P2 Suchá dáseň AC GFC Regent B 4. 1:2 (0:2)
Regent zaskočil soupeře v úvodu a během prvních šesti minut dvakrát skóroval. Dáseň hrála vyrovnaně a někdy i lépe, ale jejich snaha se zastavovala na brankové konstrukci. Celkem čtyřikrát zazvonila tyč při slibných šancích. Až v samém závěru korigoval výsledek Pytl. Vladimír Benda
Suchá dáseň AC GFC Regent B
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka vs Jan Břešťák – Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Petr Klouček, Jan Mašl, Miroslav Rozporka
60. Tomáš Pytl 3. Antonín Jaroš
6. Miroslav Rozporka
15. 9. 09 17:45 zzPANK1 Lazareth Suchá dáseň AC 3. 0:1 (0:0)
Svou chvílemi až drtivou převahu, přetavili hráči Suché dásně v branku až tři minuty před koncem.
Lazareth Suchá dáseň AC
Vojtěch Tutr – Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Michal Vorlický, Daniel Žalman vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka
57. Martin Šašek 23. Tomáš Filous
8. 9. 09 18:00 zzHAGI2 Suchá dáseň AC !nBev Tigers 2. 1:3 (0:2)
Dva slepené góly z konce prvního poločasu prakticky rozhodly utkání, hosté pak vedení celkem v pohodě ubránili. Působili i mnohem fotbalovějším dojmem, nehádali se a soustředili se na fotbal (na rozdíl od domácích). Vladimír Moudrý
Suchá dáseň AC !nBev Tigers
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka vs Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Niels Lambrix, Paulo Machado, Benjamin Mitchell, Jaromír Staroba
47. Tomáš Pytl 29. Jaromír Staroba
30., 45. Paulo Machado
1. 9. 09 17:00 zzHAGIB Eskadra smrti Suchá dáseň AC 1. 2:2 (1:0)
Utkání napínavé až do posledních chvil, kdy měli převahu hosté, kteří se ovšem více zajímali o svoji "znalost" pravidel a nevěnovali se plně hře. Pavel Naď
Eskadra smrti Suchá dáseň AC
Jiří Svoboda – Martin Dvořák, David Holubovský, Jakub Košler, Radek Marienka, Jan Srp, Petr Valeš vs Tomáš Kunz – Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Milan Velhuda