10. Pragochmel Blšany B 11 2 2 7 28:55 6
11. Vykutálený prasátka 11 1 3 7 24:38 5

Pá 13.11.09 19:00 P3 No madam ! B Forejt FC   (HL8G)
Pá 13.11.09 20:15 P3 Odlehlá AC Faux-pas   (HL8G)
St 25.11.09 17:00 zzTKSPA Inter Bubeneč South Stars   (HL6D)
St 25.11.09 18:15 zzTKSPA Balet FC Pivušky FC   (HL6C)
Pá 4.12.09 19:00 P2 MIFA Fighters FO Yakuza   (HL8H)
Pá 4.12.09 20:15 P2 Vládci Prahy Čelzí   (HL6E)

8. 12. 09 20:45 DEKAN Suchá dáseň AC Canary FC 11. 3:1 (1:1)
V nervózní a vyhrocené první půli si oba týmy moc prostoru nenechávaly a do šancí se dostávaly až před přestávkou. Ve druhém dějství se hra zklidnila a Suchá dáseň měla mírnou převahu. Jaroslav Velecký
Suchá dáseň AC Canary FC
Tomáš Kunz – Petr Brzek, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Jindřich Lukavský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka vs Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř, Pavel Virt
28., 44. Martin Šašek
50. Tomáš Pytl
29. Milan Melicher
26. 11. 09 17:45 STER3 Canary FC Sedm zbabělých A 10. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas bohužel bez gólů. Jan Jung, Michal Vajčner
Canary FC Sedm zbabělých A
Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř, Pavel Virt vs Milan Pecha – Jiří Bohuslav, Pavel Ježek, Zdeněk Maršík, David Pecha, Robert Pojer, Štěpán Remunda, Jiří Rohlík, Martin Sehnal
10. 11. 09 19:00 P2 Steve Canary FC 9. 5:0 (3:0)
Zasloužené vítězství fotbalovějších Steve. Hráči FC Canary se snažili, ale přes dobře organizovanou obranu se neprosadili. Jiří Jelínek, Filip Horáček
Steve Canary FC
Kamil Mácha – Jiří Brádle, Petr Exner, Vincent Sylvain Guilmart, Jan Kokeš, Zdeněk Matějík, Ivan Šimmer, Slavomír Trepera vs Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Pavel Virt
4. Slavomír Trepera
9., 21., 49. Petr Exner
37. Jan Kokeš
28. 10. 09 19:45 HRAB1 Canary FC Perpetis 8. 2:3 (2:1)
Velice šťastné vítězství Perpetisu po vlastenci dvě minuty před koncem. Prakticky všechny branky padly po standartních situacích. Procházka M.,Procházka T.
Canary FC Perpetis
Radek Miss – Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř, Pavel Virt vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
7. Roman Mlázovský
27. Pavel Virt
32 Petr Uhlíř 25. Josef Conk
38. Petr Nezbeda
58. OG
25. 10. 09 10:00 zzPANK1 Rošambo Canary FC 7. 0:1 (0:0)
Zápas hraný v duchu fair-play. Vyrovnané utkání s minimem šancí. rozhodl větší důraz hráčů Canary. Jakub Burian, Michal Stanko
Rošambo Canary FC
Michal Papež – Petr Komín, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Jaromír Petrtýl, Martin Vlach, Jan Židlický vs Radek Miss – Milan Melicher, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř
58. Roman Pavlík
18. 10. 09 12:30 zzTKSPA Canary FC Pragochmel Blšany B 6. 4:4 (3:2)
Canary šli brzy do vedení 3:0, ale pak Pragochmel zapnul na vyšší obrátky a vyrovnal. V závěru sahal i po vítězství, ale nepodařilo se. Martin Klinger, František Mašek
Canary FC Pragochmel Blšany B
Radek Miss – Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř, Pavel Virt vs Jiří Lipár – Marcel Janko, Ladislav Korbel, Jan Křivka, Richard Spazier, Tomáš Stacho, Tomáš Svoboda, Kim Tiep Vu
1., 17. Pavel Virt
5. Milan Melicher
47. Roman Pavlík
18., 28., 48. Tomáš Stacho
38. Richard Spazier
29. 9. 09 20:15 P1 GFC Regent B Canary FC 5. 3:0 (1:0)
Hladké vítězství Regentu, které mohlo být i vyšší. Martin Just, Václav Král
GFC Regent B Canary FC
Jan Břešťák – Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Petr Klouček, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka vs Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř, Pavel Virt
3. Petr Klouček
44. Jan Mašl
54. Jiří Podolský
22. 9. 09 17:45 zzHAGIB Canary FC Lazareth 4. 4:0 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Tomáš Flekač, Karel Hron
Canary FC Lazareth
Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Petr Uhlíř, Pavel Virt vs Martin Černý – Ondřej Matějka, Steffen Neumann, Martin Ořešník, Petr Strnad, Vojtěch Tutr, Michal Vorlický, Daniel Žalman
27. Milan Melicher
35. OG
38. Roman Mlázovský
58. David Aubrecht
15. 9. 09 19:30 zzNOVOB !nBev Tigers Canary FC 3. 1:1 (1:1)
Rozhodčí s k utkání nevyjádřil... Jan Jung, Jaroslav Novák
!nBev Tigers Canary FC
Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Serge De Vos, Gábor Felker, Niels Lambrix, Paulo Machado, Desmond Mc Bride, Benjamin Mitchell, Jord van der Cammen vs Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Petr Uhlíř, Pavel Virt
19. Gábor Felker 9. David Aubrecht
8. 9. 09 16:45 zzHAGI3 Canary FC Eskadra smrti 2. 2:4 (1:1)
Z pohledu rozhodčího vyhráli zaslouženě hosté, protože měli více gólových příležitostí. Domácí až do svého odstoupení pro zranění držel brankář výbornými zákroky.
Canary FC Eskadra smrti
Radek Miss – David Aubrecht, Miloslav Jandečka, Milan Melicher, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Iva Turečková, Petr Uhlíř, Pavel Virt vs Jiří Svoboda – Jiří Aubrecht, Martin Beď, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp, Petr Valeš
8. Roman Mlázovský
42. David Aubrecht
5., 46. Tomáš Holubovský
38. Jiří Aubrecht
59. Martin Beď
1. 9. 09 19:30 zzTKSPA Canary FC Vykutálený prasátka 1. 1:1 (1:0)
V prvním poločase podprůměrné utkání, kdy byli lepší domácí, kteří se krátce před přestávkou dostali do vedení.Ve druhé půli hosté brzy srovnali, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.
Canary FC Vykutálený prasátka
Radek Miss – David Aubrecht, Milan Melicher, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Iva Turečková, Petr Uhlíř, Pavel Virt vs Marek Sehnal – Ondřej Černý, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Jan Šícha, Michal Šmuhař, Petr Táborský