Čt 12.11.09 19:00 P3 Ministerstvo obrany Los Muchachos   (HL8F)
Čt 12.11.09 20:15 P3 Betl KFK SUP Nejistá sezóna SUP   (SVL1A)
Čt 10.12.09 19:00 P2 Vršovice Breaker´s FPC Inter Bubeneč   (HL6D)
Čt 10.12.09 20:15 P2 Rarach FC CFG Suchdol   (HL8F)

8. 12. 09 20:45 BECH Perpetis Lazareth 11. 1:3 (0:0)
Utkání nevalné úrovně, skončilo zaslouženým vítězstvím hostů.
Radovan Čertek – Karel Kaňok, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Vojtěch Tutr – Daniel Kloud, Ondřej Matějka, Steffen Neumann, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman
52. Radovan Čertek 38 Richard Smolko 35. Daniel Kloud
38. Steffen Neumann
42. Martin Ořešník
25. 11. 09 20:15 STER3 !nBev Tigers Perpetis 10. 4:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, které svým chováním ovlivnil hráč Perpetisu Conk. Nechal se vyloučit a Tigers si vítězství pohlídali. Jiří Pikner, Lukáš Stanko
!nBev Tigers Perpetis
Jeroen van Doormalen – Jeremy Bonneville, Julien Borget, Tomáš Cerman, Serge De Vos, Niels Lambrix, Desmond Mc Bride, Jord van der Cammen vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Richard Smolko
2., 4. Tomáš Cerman
12., 59. Niels Lambrix
23. Josef Conk
56. Jiří Ouhrabka
22. Josef Conk
34. Josef Conk
15. 11. 09 10:00 TEMPO Perpetis Eskadra smrti 9. 2:5 (0:2)
Pohledné utkání, hrané be faulů rozhodl kanonýr hostů Holubovký. Jan Švorc
Perpetis Eskadra smrti
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík vs Jiří Svoboda – Jiří Aubrecht, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp, Petr Valeš
31. Jiří Ouhrabka
51. Radovan Čertek
20., 25., 45., 55., 59. Tomáš Holubovský
28. 10. 09 19:45 HRAB1 Canary FC Perpetis 8. 2:3 (2:1)
Velice šťastné vítězství Perpetisu po vlastenci dvě minuty před koncem. Prakticky všechny branky padly po standartních situacích. Procházka M.,Procházka T.
Canary FC Perpetis
Radek Miss – Roman Mlázovský, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Petr Uhlíř, Pavel Virt vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
7. Roman Mlázovský
27. Pavel Virt
32 Petr Uhlíř 25. Josef Conk
38. Petr Nezbeda
58. OG
25. 10. 09 11:15 zzNOVOB Perpetis Suchá dáseň AC 7. 2:1 (2:1)
Vyhrálo šťastnější mužstvo. Antonín Novotný, David Kašpar
Perpetis Suchá dáseň AC
Karel Kaňok – Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka
10., 25. Josef Conk 7. Tomáš Pytl
18. 10. 09 10:00 zzTKSPA Sedm zbabělých A Perpetis 6. 0:1 (0:1)
Férové utkání, ve kterém zvítězil díky jediné brance šťastnější tým, který ale byl také nebezpečnější. To že nepadlo víc gólů, je především zásluha pravé tyčky jedné z branek, od níž se míč odrazil asi pětkrát. Martin Klinger, František Mašek
Sedm zbabělých A Perpetis
Pavel Ježek – Zdeněk Maršík, Henrik Nielsen, Milan Pecha, Robert Pojer, Štěpán Remunda, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Miroslav Ševčík
14. Josef Conk
29. 9. 09 19:00 P2 Perpetis Steve 5. 2:4 (1:0)
V první půli otevřel skóre Perpetis a zvolil defenzivu a destrukci, která až do přestávky fungovala. Jenže během první desetiminutovky druhého poločasu překonali hráči Steve domácí obranu čtyřikrát a bylo po zápase. Zasloužené vítězství hostů. Miroslav Weiner, Antonín Jandus
Perpetis Steve
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Kamil Mácha – Jiří Brádle, Petr Exner, Vincent Sylvain Guilmart, Rostislav Kosek, Zdeněk Matějík, Leoš Trepera, Slavomír Trepera
18., 49. Josef Conk 33. Slavomír Trepera
34. Jiří Brádle
37. Petr Exner
39. Vincent Sylvain Guilmart
22. 9. 09 16:30 zzJUNI1 Vykutálený prasátka Perpetis 4. 0:1 (0:0)
Utkání spíše podprůměrné úrovně nakonec vyhrál šťastnější Perpetis, zejména díky výkonu brankáře, který je několikrát podržel. Tomáš Macháček
Vykutálený prasátka Perpetis
Jan Šícha – Daniel Dušek, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Michal Šmuhař, Petr Táborský vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
54. Josef Conk
16. 9. 09 16:30 zzS1 Rošambo Perpetis 3. 0:0 (0:0)
Nechtěl bych být zbytečně patetický, ale nejsem dalek označit tento zápas za nejzbytečnějších 60 minut svého života. A pak že je nuda jen v Brně... David Polák
Rošambo Perpetis
Michal Papež – Alexander Bellu, David Kadleček, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Stanislav Krejčí, Pavel Krištof, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Vlach, Jan Židlický vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík
7. 9. 09 18:00 zzHAGIB Perpetis Pragochmel Blšany B 2. 7:4 (2:1)
Svižné utkání, plné branek. Oba týmy chválím za fair-play. Adam Trska, David Polydor
Perpetis Pragochmel Blšany B
Karel Kaňok – Radovan Čertek, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Richard Smolko vs Jiří LipárJan Bartoš, Olga Pexová, Marek Plachý, Richard Spazier, Tomáš Svoboda, Jiří Vojíř