Po 31.8.09 17:00 zzZARUB Green tyros Pražská legie 2000   (HL3A)
Po 31.8.09 18:15 zzZARUB Atlanta Žižkov FC Merck stars   (HL5B)
St 9.9.09 19:30 zzNOVOB Killing power FC Rachot   (HL7C)
St 9.9.09 20:45 zzNOVOB Kříženeček Rudý teror   (HL5C)
Čt 26.11.09 19:00 P2 Demínka A Tazy FPC   (HL5D)
Čt 26.11.09 20:15 P2 Kotlářka CAHA FC SUP Sen ČM PG supervet   (SVL2A)

12. 12. 09 10:00 zzNOVOB Radouč FC A Cormoran FC SUP 13. 0:0 (0:0)
Rychlé, pohledné a kombinační utkání s převahou mužstva Radouč, které však zakončovalo pouze do tyčí a břeven. Cormoran několikrát zahrozil z rychlého protiútoku. Jakub Cyrín
Radouč FC A Cormoran FC SUP
Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Pavel Karas, Miloslav Kolpek, Jiří Měsíček, Tibor Mester, Hynek Svoboda vs Václav Kautský – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka
30. 11. 09 17:00 DEKAN Cormoran FC SUP Pražačka seniors A 12. 4:4 (1:1)
Pražačka začala rychlým gólem po hezké kombinaci, ale Cormoran byl po celý zápas fotbalovější a zdálo se že vyhraje. Hosté však bojovali a tak se výsledná remíza jeví jako spravedlivá. Vladimír Oliberius
Cormoran FC SUP Pražačka seniors A
Josef Kurka – Roman Heinz, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Martin Frejlach – Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
12., 40. Roman Heinz
32., 51. Jiří Vacík
2., 47. Branislav Večerek
36. Josef Karafiát
37. Václav Matoušek
28. 11. 09 10:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Cormoran FC SUP 11. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Jakub Žinčík
PFC Kodymka SUP A Cormoran FC SUP
Čestmír Urbánek – Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil vs Zdeněk Sahula – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka, Martin Vosátka
28. Roman Plura
57. Michal Čermák
38., 50. Roman Heinz
49. Jiří Vacík
14. 11. 09 12:30 zzANG Cormoran FC SUP Oblouci 81 AFC SUP 10. 3:5 (0:3)
Oblouci vedli o poločase 3:0, ve druhé půli dokonce 5:0, ale v závěru se Cormoran zvedl a snažil se o vyrovnání.
Cormoran FC SUP Oblouci 81 AFC SUP
Václav Kautský – Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Rudolf Zuman – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Josef Svoboda, Zdeněk Vybíral
35., 42. Petr Kruml
4. 11. 09 19:00 STER1 Felix club super Cormoran FC SUP 9. 1:2 (1:1)
Pohledné utkání starších pánů. Domácí byli bojovnější, přesto byli přehráni techničtějšími hosty. Šťástka,Hlavatý
Felix club super Cormoran FC SUP
Jiří Nekola – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Michal Trnka vs Jan Trnka – Roman Heinz, Josef Kurka, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka
30. Michal Trnka 29. Jiří Vacík
33. František Vomáčka
28. 10. 09 19:30 ZAK Cormoran FC SUP Traktor Humus SUP A 8. 0:3 (0:2)
Poklidné utkání slušné úrovně, o jehož výsledku rozhodla střelecká pohotovost hostujícího Meisnera.
Cormoran FC SUP Traktor Humus SUP A
Zdeněk Sahula – Roman Heinz, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Václav Meisner, Martin Michálek, Jiří Přibyl, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý
16., 24., 39. Václav Meisner
21. 10. 09 20:00 STER2 Agónie FCD Cormoran FC SUP 7. 2:4 (1:2)
Od Cormoránu se prosadil střelecky Kurka,od mužstva Agonie,které hrálo ve čtyřech,gólman Tvrz a Hoffmann. Robert Průšek, Stanislav Jindra
Agónie FCD Cormoran FC SUP
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, David Šulc, Václav Vávra vs Jiří Vacík – Roman Heinz, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka
7. Michal Hoffmann
43. David Šulc
8., 52. Josef Kurka
17. Roman Heinz
42. Viktor Kellerstein
14. 10. 09 20:00 STER1 Cormoran FC SUP Houbaři 6. 5:3 (5:2)
Pěkný technický fotbal, pod taktovkou domácího Heinze, který čtyřmi góly rozhodl zápas. Vojtěch Kliment, Zdeněk Semecký
Cormoran FC SUP Houbaři
Václav Kautský – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Jiří Kotjužanský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Václav Erben, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Stádník, Stanislav Straka
2., 12., 13., 30. Roman Heinz
20. Jiří Vacík
16., 40. Stanislav Petroušek
17. Václav Erben
5. 10. 09 20:00 ZAK Tycho de Brahe SUP Cormoran FC SUP 5. 0:3 (0:2)
První poločas nabídl vyrovnané utkání, ve kterém se hráči Cormoranu prezentovali lepší koncovkou. Druhá půle už byla víceméně v režii vítězného týmu. Lukáš Krasula, Pavel Řehák
Tycho de Brahe SUP Cormoran FC SUP
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Jiří Patka, Miroslav Volák vs Václav Kautský – Roman Heinz, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka
23., 30. Jan Trnka
39. František Vomáčka
21. 9. 09 20:15 P1 Cormoran FC SUP Estudiantes 4. 4:0 (4:0)
Slušně hrané utkání bez faulů. Bohumil Adamec, Zbyněk Adamec
Cormoran FC SUP Estudiantes
Václav Kautský – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Václav Král – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Vlastibor Vejvoda
13., 23., 26. Roman Heinz
29. Jan Trnka
10. 9. 09 18:15 ARIT Super Naděje B Cormoran FC SUP 2. 0:10 (0:1)
Utkání se hrálo takřka na jednu branku. Oroion dlouho odolával, ale ve druhé půli se s brankami roztrhl pytel.
Časy branek jsou pouze orientační, protože v ZU nebyly uvedeny.