10. Pragochmel Blšany B 11 2 2 7 28:55 6
11. Vykutálený prasátka 11 1 3 7 24:38 5

Čt 10.9.09 18:15 zzTKSPA Banzai Ya Basta! A   (HL8F)
Čt 10.9.09 19:30 zzTKSPA Los Muchachos Rarach FC   (HL8F)
St 4.11.09 17:00 zzTKSPA Paseka FC Sargas FC   (HL5C)
St 4.11.09 18:15 zzTKSPA Taurin 1.FC Sorbino   (HL8E)
Pá 13.11.09 19:00 P2 Pragoflora TJ Sloni na Pobřeží A   (HL6E)
Pá 13.11.09 20:15 P2 Spící jeleni Taurin 1.FC   (HL8E)

8. 12. 09 20:45 zzNOVOB Pragochmel Blšany B Vykutálený prasátka 11. 5:3 (3:1)
Utkání odpovídalo stavu hřiště a povětrnostním podmínkám. Prasátka se více hádala mezi sebou a nesoustředila se na fotbal. Bojan Lipovšek, Jan Kovařík
Pragochmel Blšany B Vykutálený prasátka
Jiří Lipár – Michael Beneš, Rudolf Hofmann, Marcel Janko, Jan Klasna, Jan Křivka, Olga Pexová, Marek Plachý, Richard Spazier, Tomáš Stacho, Jiří Vojíř, Kim Tiep Vu vs David Hron – Daniel Dušek, Martin Hrbek, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Marek Sehnal, Michal Šmuhař
23., 25., 30., 49. Jan Klasna
42. Marcel Janko
16. Jan Lorenc
57. Tomáš Liška
58. Petr Kos
29. 11. 09 17:30 zzTKSPA Vykutálený prasátka Suchá dáseň AC 10. 1:3 (1:1)
Dokud hrály oba týmy v klasickém počtu, nebyl to fotbal, ale kopaná. Po vyloučení jednoho hráče na každé straně se začal hrát fotbal a k vidění byla i řada krásných fotbalových situací. František Ducký, Klail
Vykutálený prasátka Suchá dáseň AC
Jan Šícha – Ondřej Černý, Daniel Dušek, Martin Hrbek, Jiří Lebeda, Jan Lorenc, Michal Šmuhař, Petr Táborský vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Tomáš Hájek, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda, Ondřej Veverka
27. Daniel Dušek 14 Ondřej Černý 6. Tomáš Filous
32. Tomáš Pytl
41. Milan Velhuda
14. Martin Kunz
48. Tomáš Filous
10. 11. 09 20:15 P3 GFC Regent B Vykutálený prasátka 9. 2:2 (2:1)
Vyrovnané a pohledné utkání, na osmou ligu nebývale dobré úrovně. Výsledná remíza je spravedlivá.
GFC Regent B Vykutálený prasátka
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka vs David Hron – Ondřej Černý, Martin Hrbek, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Marek Sehnal, Michal Šmuhař
54. Marek Sehnal
5. 11. 09 20:15 STER3 Vykutálený prasátka Sedm zbabělých A 8. 3:4 (0:3)
Utkání zajímavého průběhu. 7 Zbabělých začalo lépe a vypracovalo si tříbrankový náskok. Prasátka sice útočila ale dlouho se nemohla prosadit. Ve druhé půli však zápas zdramatizovala.
Vykutálený prasátka Sedm zbabělých A
David Hron – Ondřej Černý, Martin Hrbek, Jiří Lebeda, Jan Lorenc, Marek Sehnal, Michal Šmuhař vs Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Zdeněk Maršík, David Pecha, Milan Pecha, Štěpán Remunda, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Aleš Skřivan
39. Ondřej Černý
42., 48. Jiří Lebeda
16. Jiří Rohlík
21. Milan Pecha
22. David Pecha
44. Aleš Skřivan
25. 10. 09 12:30 zzTKSPA Lazareth Vykutálený prasátka 7. 4:3 (2:1)
Oba týmy hrály spíše stylem ragby a území dobývali pomocí nákopů. O vítězství rozhodla 38 minuta, kdy Prasátka inkasovala dva slepené góly a přes veškerou snahu už se jim nepodařilo vyrovnat. Marek Kupka
Lazareth Vykutálený prasátka
Vojtěch Tutr – Karel Bachrony, Lukáš Halfar, Ondřej Matějka, Steffen Neumann, Martin Ořešník, Petr Strnad, David Šula, Daniel Žalman vs David Hron – Martin Hrbek, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc
56. Tomáš Liška
13. 10. 09 19:00 P1 Vykutálený prasátka Steve 6. 2:6 (1:2)
Domácí měli sice převahu v počtu hráčů na soupisce, ale ve všem ostatním měli navrch hosté. V závěru to již byla jejich exhibice. Petr Havel, Martin Hošek
Vykutálený prasátka Steve
Jan Šícha – Ondřej Černý, Daniel Dušek, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Jan Lorenc, Marek Sehnal, Michal Šmuhař, Petr Táborský vs Petr Bašus – Jiří Brádle, Vincent Sylvain Guilmart, Jan Kokeš, Zdeněk Matějík, Leoš Trepera, Slavomír Trepera
6. Petr Kos
32. Daniel Dušek
1., 15., 56. Slavomír Trepera
43. Jan Kokeš
49. Vincent Sylvain Guilmart
58. Jiří Brádle
1. 10. 09 19:45 HRAB3 !nBev Tigers Vykutálený prasátka 5. 2:2 (0:2)
Celýzápas byl vyrovnaný, i přes fakt, že posledních deset minut hrála "prasátka" o jednoho hráče méně. náhradní
!nBev Tigers Vykutálený prasátka
Ľudovít Albert – Tomáš Cerman, Serge De Vos, Gábor Felker, Luc Yves Lahaije, Niels Lambrix, Paulo Machado, Desmond Mc Bride vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Daniel Dušek, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Marek Sehnal
37. Niels Lambrix
50. Tomáš Cerman
15. Tomáš Liška
28. Ondřej Černý
45. Jan Lorenc
50. Tomáš Liška
22. 9. 09 16:30 zzJUNI1 Vykutálený prasátka Perpetis 4. 0:1 (0:0)
Utkání spíše podprůměrné úrovně nakonec vyhrál šťastnější Perpetis, zejména díky výkonu brankáře, který je několikrát podržel. Tomáš Macháček
Vykutálený prasátka Perpetis
Jan Šícha – Daniel Dušek, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Michal Šmuhař, Petr Táborský vs Karel Kaňok – Radovan Čertek, Josef Conk, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko
54. Josef Conk
15. 9. 09 18:15 zzTKSPA Eskadra smrti Vykutálený prasátka 3. 8:2 (4:1)
Jednoznačný zápas, ve kterém bratři Holubovští zničili Vykutálená prasátka, každý hattrickem. Rozhodnuto bylo už v prvním poločase. Michal Duffek
Eskadra smrti Vykutálený prasátka
Jiří Svoboda – Jiří Aubrecht, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp, Petr Valeš vs Jan Šícha – Ondřej Černý, Daniel Dušek, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Marek Sehnal, Michal Šmuhař, Petr Táborský
4. Jakub Košler
12., 26., 29. Tomáš Holubovský
34., 48., 59. David Holubovský
43. Petr Valeš
20. Jiří Lebeda
8. 9. 09 18:00 zzHAGIB Vykutálený prasátka Rošambo 2. 5:2 (2:2)
Rozhodčí se nevyjádřil. Lukáš Sadecký, Tadeáš Bohatec
Vykutálený prasátka Rošambo
Jan Šícha – Ondřej Černý, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Marek Sehnal, Michal Šmuhař, Petr Táborský vs Michal Papež – Alexander Bellu, David Kadleček, Lukáš Kadleček, Stanislav Krejčí, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Vlach, Jan Židlický
15., 25. Jiří Lebeda
55. Tomáš Liška
7. Jan Židlický
30. David Kadleček
1. 9. 09 19:30 zzTKSPA Canary FC Vykutálený prasátka 1. 1:1 (1:0)
V prvním poločase podprůměrné utkání, kdy byli lepší domácí, kteří se krátce před přestávkou dostali do vedení.Ve druhé půli hosté brzy srovnali, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.
Canary FC Vykutálený prasátka
Radek Miss – David Aubrecht, Milan Melicher, Roman Pavlík, Rolando Pitti st., Josef Trávníček, Iva Turečková, Petr Uhlíř, Pavel Virt vs Marek Sehnal – Ondřej Černý, Martin Hrbek, David Hron, Petr Kos, Jiří Lebeda, Tomáš Liška, Jan Lorenc, Jan Šícha, Michal Šmuhař, Petr Táborský