Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 12.12.09 | 10:00 | DEKAN | Felix club super Agónie FCD | 13. | 7:3 |
Čt 3.12.09 | 18:15 | ARIT | Agónie FCD Traktor Humus SUP A | 12. | 3:1 |
So 14.11.09 | 08:45 | TEMPO | Houbaři Agónie FCD | 10. | 3:1 |
Út 3.11.09 | 19:00 | P3 | Agónie FCD Tycho de Brahe SUP | 9. | 5:0 |
Út 27.10.09 | 20:15 | P1 | Estudiantes Agónie FCD | 8. | 4:1 |
St 21.10.09 | 20:00 | STER2 | Agónie FCD Cormoran FC SUP | 7. | 2:4 |
Čt 15.10.09 | 18:30 | HRAB3 | Super Naděje B Agónie FCD | 6. | 1:12 |
Čt 1.10.09 | 17:00 | DEKAN | Radouč FC A Agónie FCD | 4. | 6:2 |
Út 22.9.09 | 16:30 | KBELY | Agónie FCD Old Fernet Cinda SUP | 5. | 0:0 |
Út 15.9.09 | 17:00 | BECH | Agónie FCD Pražačka seniors A | 3. | 1:5 |
St 9.9.09 | 18:30 | HRAB2 | PFC Kodymka SUP A Agónie FCD | 2. | 6:1 |
Pá 4.9.09 | 17:45 | TEMPO | Agónie FCD Oblouci 81 AFC SUP | 1. | 2:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radouč FC A | 11 | 8 | 2 | 1 | 32:11 | 18 |
2. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 37:18 | 17 |
3. | Cormoran FC SUP | 11 | 7 | 2 | 2 | 38:20 | 16 |
4. | Traktor Humus SUP A | 11 | 6 | 1 | 4 | 22:18 | 13 |
5. | Pražačka seniors A | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:17 | 12 |
6. | Felix club super | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:18 | 12 |
7. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | 12 |
8. | Houbaři | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:23 | 9 |
9. | Estudiantes | 11 | 4 | 0 | 7 | 19:22 | 8 |
10. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 15:29 | 6 |
11. | Agónie FCD | 11 | 3 | 0 | 8 | 33:44 | 5 |
12. | Super Naděje B | 11 | 0 | 1 | 10 | 11:55 | 1 |
13. | Old Fernet Cinda SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Agónie FCD | 11. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 4.9.09 | 16:30 | TEMPO | Batalion 91 A Wyllitým (HL7E) |
Út 6.10.09 | 19:30 | HANSP | Emperators Six devils (HL6B) |
St 21.10.09 | 17:30 | STER2 | Proradost FK Taurin 1.FC (HL8E) |
Čt 3.12.09 | 20:45 | ARIT | Mastný tyče Fugas CF A (HL3C) |
So 12.12.09 | 12:30 | DEKAN | Pivní balet Hosthunters (HL6H) |
So 12.12.09 | 13:45 | DEKAN | Šnek FC A Atomový veverky A (HL7G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dittrich Petr | 11 | 3 |
Hoffmann Michal | 10 | 8 |
Jiřička Miroslav | 8 | 1 |
Klír Pavel | 7 | 5 |
Plainer Jiří | 2 | 0 |
Srb Miroslav | 1 | 0 |
Šulc David | 9 | 8 |
Tvrz Jaroslav | 11 | 0 |
Urban Jan | 7 | 4 |
Vávra Václav | 11 | 1 |
Vorel Jiří | 3 | 2 |