St 11.11.09 18:30 HRAB2 Parta z Jarova VET VV Vokra VV   (VL2A)
St 11.11.09 19:45 HRAB2 Inter Žižkov V.I.P.   (HL8E)
Út 17.11.09 19:00 P1 Bílý lev CF VET Sklenářka S.G.   (VL2A)
Út 17.11.09 20:15 P1 SuperNova L.F.C. Apostrophe´FZ   (SVL2A)
St 25.11.09 18:30 HRAB1 Apostrophe´FZ Suprtechno   (SVL2A)
St 25.11.09 19:45 HRAB1 Mašťáci 1.FC Ministerstvo obrany   (HL8F)

12. 12. 09 10:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Tycho de Brahe SUP 13. 2:2 (0:0)
Ve slušně hrném utkání neudrželo Tycho dvoubrankový náskok. Remíza je spravedlivá. Tomáš Rejlek
PFC Kodymka SUP A Tycho de Brahe SUP
Jiří Pípal – Dušan Čech, Michal Čermák, Roman Plura, Petr Pospíšil, Čestmír Urbánek vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Miroslav Volák, Pavel Živný
50., 59. Dušan Čech 35. Michal Koscelanský
45. Václav Mužík
29. 11. 09 17:30 P3 Tycho de Brahe SUP Oblouci 81 AFC SUP 12. 2:1 (1:0)
Na superveterány parádní výkon obou týmů. Domácí šli v závěru první půle do vedení, ale Oblouci hned po pauze vyrovnali. Tycho ale šlo znovu do vedení a i když byl zápas od 40 minuty v režii Oblouků, vítězství udrželo. Oblouci si v závěru vybrali střeleckou smůlu snad na celou příští sezónu. Jiří Popelka
Tycho de Brahe SUP Oblouci 81 AFC SUP
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Josef Kindl, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman
28., 38. Jiří Patka 31. Pavel Bechyně
26. 11. 09 19:00 P3 Felix club super Tycho de Brahe SUP 11. 3:2 (1:0)
Průměrné ale velice slušné utkání. Miroslav Vondráček, Jiří Pavlík
Felix club super Tycho de Brahe SUP
Oldřich Češek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Jiří Nekola, Václav Tomášek, Michal Trnka vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Antonín Tichý, Pavel Živný
25. Jiří Nekola
31. Karel Konečný
41. Michal Trnka
50. Karel Filip
56. Michal Koscelanský
12. 11. 09 18:00 ZAK Tycho de Brahe SUP Traktor Humus SUP A 10. 0:2 (0:1)
Traktor začal lépe a hned v úvodu se ujal vedení. Po celý první poločas si pak udržoval mírnou přeavhu. Po změně stran Tycho vyrovnalo hru, ale skórovat se mu nepodařilo a tak v závěru přišlo rozhodnutí v podobě druhé branky Lahovského.
Tycho de Brahe SUP Traktor Humus SUP A
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Martin Hesko, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Pavel Živný vs Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Petr Lahovský, Václav Meisner, Martin Michálek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý
2., 56. Petr Lahovský
3. 11. 09 19:00 P3 Agónie FCD Tycho de Brahe SUP 9. 5:0 (3:0)
Hodně klidný zápas bez zbytečných faulů, ve kterém tým domácích dokázal proměnit své šance a naopak tým hostů, který se snažil celou dobu, neproměnil nic. Karel Hanžlík, Antonín Svoboda
Agónie FCD Tycho de Brahe SUP
Jan Urban – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Pavel Klír, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Václav Vávra vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák, Pavel Živný
2., 21. Michal Hoffmann
9., 43. David Šulc
55. Pavel Klír
28. 10. 09 18:15 DEKAN Tycho de Brahe SUP Houbaři 8. 6:1 (4:0)
Klidné utkání bez problémů. Václav Šinkmajer, Lukáš Splavec
Tycho de Brahe SUP Houbaři
Pavel Živný – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák vs Jiří Kotjužanský – Václav Erben, Milan Kramoliš, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Karel Štěpánek, Stanislav Straka
7., 21., 29., 34., 47. Antonín Tichý
28. Miroslav Volák
49. Stanislav Petroušek
20. 10. 09 19:15 ZAK Tycho de Brahe SUP Pražačka seniors A 1. 0:1 (0:1)
Pohodové utkání plné kombinací, avšak s minimem šancí. Jindřich Poláček
Tycho de Brahe SUP Pražačka seniors A
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Václav Mužík, Antonín Tichý, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Martin Frejlach – Petr Fohl, Petr Houf, Ivar Kodym, Petr Kubín, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
22. Branislav Večerek
13. 10. 09 19:30 DEKAN Estudiantes Tycho de Brahe SUP 6. 5:1 (1:0)
Utkání jehož úroveň odpovídala superveteránské lize. Vyhrál lepší tým. Tomáš Kőrbler, Taras Andriychuk
Estudiantes Tycho de Brahe SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák
17. Miroslav Švarc
34. Lubomír Kubička
38., 41., 58. Jiří Dobeš
43. Hana Filipová
5. 10. 09 20:00 ZAK Tycho de Brahe SUP Cormoran FC SUP 5. 0:3 (0:2)
První poločas nabídl vyrovnané utkání, ve kterém se hráči Cormoranu prezentovali lepší koncovkou. Druhá půle už byla víceméně v režii vítězného týmu. Lukáš Krasula, Pavel Řehák
Tycho de Brahe SUP Cormoran FC SUP
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Jiří Patka, Miroslav Volák vs Václav Kautský – Roman Heinz, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka
23., 30. Jan Trnka
39. František Vomáčka
29. 9. 09 18:00 ZAK Super Naděje B Tycho de Brahe SUP 4. 1:1 (0:0)
Utkání probíhalo za územní převahy Tycha, avšak také za jeho střelecké impotence. Orion byl nebezpečný z protiútoků a také šel po individuální akci Piršela do vedení. Tycho vyvinulo tlak který byl však stále bezzubý, až do poslední minuty. To se míč několikrát odrazil v pokutovém území Orionu a pohotový Koscelanský mu pomohl proskotačit až do sítě. Zasloužená remíza. Antonín Herzog, Lubomír Štorek