St 9.9.09 17:30 STER2 TuMPach 1.AC VET Dřevosprint SC   (VL3A)
St 9.9.09 18:45 STER2 Zelená liška TJ SUP A Nejistá sezóna SUP   (SVL1A)
St 9.9.09 20:00 STER2 Paráda Paseka FC   (HL5C)
Po 28.9.09 17:30 ZAK Senioři Praha B Dromedarians Praha   (HL7D)
Po 28.9.09 18:45 ZAK Sparta Pankrác Berlínští lvi   (HL2B)

12. 12. 09 10:00 P3 Old Fernet Cinda SUP Super Naděje B 13. 0:0 (0:0)
3. 12. 09 17:00 BECH Super Naděje B Radouč FC A 12. 0:4 (0:3)
Jednoznačné utkání, ve prospěch lépe technicky vybaveného týmu Radouče. Ladislav Skalský, Vladimír Moudrý
Super Naděje B Radouč FC A
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Milada Gaidošová, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, František Sedlák, Petr Zienert vs Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Pavel Karas, Miloslav Kolpek, Jiří Měsíček, Hynek Svoboda, Jiří Tůma
11. Pavel Karas
25., 26., 48. Serghei Davidenco
28. 11. 09 10:00 P2 Pražačka seniors A Super Naděje B 11. 1:0 (1:0)
Na obou stranách předvedli velmi dobr výkon brankáři a tak zůstalo skóre velice hubené. Pražačka se dokázala alespoň jednou prosadit a tak zvítězila.
Pražačka seniors A Super Naděje B
Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Vojtěch Engelmann – Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert
9. Miroslav Průžek 28. Petr Zienert
14. 11. 09 10:00 ZAK Super Naděje B PFC Kodymka SUP A 10. 0:2 (0:0)
Hráči Kodymky vytěžili z mírné převahy dva góly a nakonec i dva body. Velice férové a oboustraně slušné utkání. Robert Jůza, Kryštof Herrmann
Super Naděje B PFC Kodymka SUP A
Vojtěch Engelmann – Vladislav Červený, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, František Sedlák, Petr Zienert vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil
35. Radek Adamec
56. Petr Pospíšil
8. 11. 09 16:15 TEMPO Oblouci 81 AFC SUP Super Naděje B 9. 8:3 (4:2)
Utkání bohaté na góly, které vyznělo díky střelci Zumanovi pro Oblouky. Orion měl naději, když snížil ve druhé půli na rozdíl jediné branky, ale dva rychlé góly v 51. a 52. minutě vše zhatily a konečný výsledek je pro Orion debaklem. Stanislav Roček
Oblouci 81 AFC SUP Super Naděje B
Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Roman Svoboda, Petr Zienert
2., 13., 51., 52., 57. Rudolf Zuman
16., 17. Miroslav Hlavík
56. Jiří Loukotka
8 Pavel Dražďák 9., 27. Petr Zienert
42. Vladislav Červený
29. 10. 09 19:45 HRAB2 Super Naděje B Felix club super 8. 1:3 (0:0)
V prvním poločase byla hra vyrovnaná, po změně stran Felix zpřesni střelbu a zaslouženě vyhrál. Tomáš Vondráček, Oliver Cuadra
Super Naděje B Felix club super
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Michal Trnka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Václav Tomášek
60. Arnošt Böhm 43. Václav Tomášek
45. Stanislav Hryzák
55. Jindřich Hříbal
23. 10. 09 16:30 TEMPO Traktor Humus SUP A Super Naděje B 7. 7:2 (2:2)
Do poločasu držel Orion s Traktorem krok a dokonce ho psychicky nalomil gólem "do šatny". Po změně stran však nastoupil Traktor v plné síle, zařadil vyšší rychlost a přejel soupeře dalšími pěti góly. Tím hvězdy Orionu definitivně pohasly. Pavel Voska, Vladimír Voska
Traktor Humus SUP A Super Naděje B
Jaroslav Protiva – Tomáš Bouška, Václav Meisner, Aleš Michálek, Martin Michálek, Jiří Přibyl, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý vs Arnošt Böhm – Pavel Babický, Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Roman Svoboda
15., 45., 47., 57., 60. Tomáš Bouška
27., 43. Václav Meisner
19. Rudolf Piršel
30. Vladislav Červený
15. 10. 09 18:30 HRAB3 Super Naděje B Agónie FCD 6. 1:12 (0:8)
Rozhodčí se nedostavil. Orion hrál v oslabení.
Super Naděje B Agónie FCD
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Arnošt Böhm, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek vs Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra
50. Vladimír Panýrek 5., 15., 27., 40. David Šulc
10., 25., 45. Jan Urban
20., 55. Michal Hoffmann
29. OG
30. Pavel Klír
50. Petr Dittrich
10. 10. 09 08:45 zzPANK1 Houbaři Super Naděje B 5. 3:1 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání v závěru otočili Houbaři skóre také proto, že Orion neměl hráče na střídání. Pavel Kroupa, Tomáš Jelínek st.
Houbaři Super Naděje B
Jiří Kotjužanský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Václav Erben, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Stádník, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Arnošt Böhm – Pavel Babický, Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Václav Mornštejn, Petr Zienert
48. Josef Čáslavský
59. Jiří Stádník
60. Miroslav Pětník
33. Pavel Babický
29. 9. 09 18:00 ZAK Super Naděje B Tycho de Brahe SUP 4. 1:1 (0:0)
Utkání probíhalo za územní převahy Tycha, avšak také za jeho střelecké impotence. Orion byl nebezpečný z protiútoků a také šel po individuální akci Piršela do vedení. Tycho vyvinulo tlak který byl však stále bezzubý, až do poslední minuty. To se míč několikrát odrazil v pokutovém území Orionu a pohotový Koscelanský mu pomohl proskotačit až do sítě. Zasloužená remíza. Antonín Herzog, Lubomír Štorek
Super Naděje B Tycho de Brahe SUP
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Petr Zienert vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák
39. Rudolf Piršel 60. Michal Koscelanský
14. 9. 09 19:00 P1 Estudiantes Super Naděje B 3. 4:2 (3:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Pavel Černý, Michal Klimáček
Estudiantes Super Naděje B
Antonín Alčer – Roman Borovička, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Jaroslav Dudek, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Roman Svoboda, Petr Zienert
5. Martin Just
26. František Martinec
29. Pavel Toman
43. Jiří Fiala
1., 47. Rudolf Piršel
10. 9. 09 18:15 ARIT Super Naděje B Cormoran FC SUP 2. 0:10 (0:1)
Utkání se hrálo takřka na jednu branku. Oroion dlouho odolával, ale ve druhé půli se s brankami roztrhl pytel.
Časy branek jsou pouze orientační, protože v ZU nebyly uvedeny.
Ondřej Váňa, Jiří Freika
Super Naděje B Cormoran FC SUP
Petr Babický – Arnošt Böhm, Vojtěch Engelmann, Milada Gaidošová, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Petr Zienert vs Václav Kautský – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Josef Prokop, Jan Trnka, Jiří Vacík