Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 21.6.10 | 19:00 | STER2 | Nejistá sezóna SUP Endoprotéza | 13. | 1:1 |
Po 14.6.10 | 20:00 | TEMPO | Oblouci 81 AFC SUP Nejistá sezóna SUP | 12. | 2:8 |
Po 7.6.10 | 18:30 | HRAB3 | Nejistá sezóna SUP Houbaři | 11. | 0:2 |
Po 31.5.10 | 20:15 | P1 | Betl KFK SUP Nejistá sezóna SUP | 10. | 1:3 |
Po 24.5.10 | 18:30 | HRAB2 | Nejistá sezóna SUP Cormoran FC SUP | 9. | 3:5 |
Út 18.5.10 | 19:00 | P1 | Benda 1964 OFC SUP Nejistá sezóna SUP | 8. | 1:8 |
St 12.5.10 | 18:15 | zzPODVI | Nejistá sezóna SUP Tycho de Brahe SUP | 7. | 2:2 |
Po 3.5.10 | 18:15 | zzNOVOB | Rokoska SUP Nejistá sezóna SUP | 6. | 1:1 |
So 1.5.10 | 10:00 | ZAK | Nejistá sezóna SUP PFC Kodymka SUP A | 5. | 1:0 |
St 21.4.10 | 18:30 | HRAB3 | Suprtechno Nejistá sezóna SUP | 4. | 3:0 |
Pá 16.4.10 | 19:45 | HRAB1 | Žvahov Nejistá sezóna SUP | 1. | 1:1 |
Po 12.4.10 | 20:15 | P1 | Nejistá sezóna SUP Estudiantes | 3. | 3:3 |
Út 6.4.10 | 20:00 | TEMPO | Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP | 2. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cormoran FC SUP | 13 | 9 | 3 | 1 | 38:24 | 21 |
2. | Suprtechno | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 20 |
3. | Endoprotéza | 13 | 9 | 1 | 3 | 37:14 | 19 |
4. | Žvahov | 13 | 8 | 1 | 4 | 38:25 | 17 |
5. | Estudiantes | 13 | 6 | 3 | 4 | 40:24 | 15 |
6. | Nejistá sezóna SUP | 13 | 5 | 5 | 3 | 34:23 | 15 |
7. | Traktor Humus SUP A | 13 | 7 | 0 | 6 | 27:29 | 14 |
8. | Betl KFK SUP | 13 | 6 | 1 | 6 | 30:24 | 13 |
9. | Oblouci 81 AFC SUP | 13 | 5 | 2 | 6 | 21:26 | 12 |
10. | Houbaři | 13 | 4 | 3 | 6 | 21:24 | 11 |
11. | Tycho de Brahe SUP | 13 | 3 | 3 | 7 | 17:33 | 9 |
12. | PFC Kodymka SUP A | 13 | 2 | 2 | 9 | 20:40 | 6 |
13. | Rokoska SUP | 13 | 1 | 3 | 9 | 21:46 | 5 |
14. | Benda 1964 OFC SUP | 13 | 2 | 1 | 10 | 17:52 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 5.4.10 | 13:45 | P1 | Gólostroje FC Talent Praha FC (HL8P) |
Po 5.4.10 | 15:00 | P1 | Atomovej brouk B Sever 1.FC (HL4E) |
Út 13.4.10 | 17:00 | zzPANK1 | Prase FC Eskadra smrti (HL7B) |
Út 13.4.10 | 18:15 | zzPANK1 | Proradost FK Trona CF (HL8D) |
Čt 24.6.10 | 19:00 | STER1 | Super Naděje B Dehet Old 1.FC SUP (SVL2A) |
Čt 24.6.10 | 20:15 | STER1 | TuMPach 1.AC VET Rychlé pípy VET (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Jiří | 8 | 1 |
Brejcha František | 11 | 3 |
Brejcha Jiří | 8 | 2 |
Dedera Milan | 11 | 0 |
Hamrník Jaroslav | 13 | 0 |
Hybner Miroslav | 13 | 4 |
Kabelka Roman | 13 | 4 |
Kubš Vladimír | 4 | 0 |
Mašek Milan | 12 | 2 |
Platil Jiří | 13 | 11 |
Šťasta František | 13 | 5 |