14. Benda 1964 OFC SUP 13 2 1 10 17:52 5

Po 19.4.10 19:00 P1 Autobazar Duo A Ujde to 1980 SK   (HL4A)
Po 19.4.10 20:15 P1 Tyran Saens 1.FC VET A Katovna Žižkov   (VL1A)
Čt 29.4.10 18:15 MIKU3 Benda 1964 OFC VET Podolka FC VET   (VL4D)
Čt 29.4.10 19:30 MIKU3 Komtupapa Ya Basta! B   (HL5D)
Čt 13.5.10 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Dehet Old 1.FC SUP   (SVL2A)
Čt 13.5.10 20:45 BECH Pražačka seniors A Valník   (SVL2A)

21. 6. 10 19:00 P3 Tycho de Brahe SUP Benda 1964 OFC SUP 13. 3:2 (2:0)
Tycho začalo lépe a o poločase vedlo 2:0. Po přestávce hráči Bendy přidali a zaslouženě vyrovnali. Ovšem poté Tycho opět zabralo a vydřelo pěknou střelou vítězný gól. Závěrečný tlak Bendy k vyrovnání nevedl.
Tycho de Brahe SUP Benda 1964 OFC SUP
Pavel Živný – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Roman Rohlík, Miroslav Volák vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
18. Václav Mužík
27. Michal Koscelanský
55. Miroslav Volák
40. Ladislav Břicháč
44. Václav Zeman
15. 6. 10 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Rokoska SUP 12. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Jan Šmucr, Martin Danielovský
Benda 1964 OFC SUP Rokoska SUP
Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Martin Milota, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Jaroslav MarekLudvík Čábela, Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Václav Hon, Jiří Hronek, František Kašpar, Roman Zahrádka
45. Michal Prokop
8. 6. 10 19:00 P3 PFC Kodymka SUP A Benda 1964 OFC SUP 11. 3:0 (1:0)
Za neuvěřitelného deště byla Kodymka lepší. Ivan Haco, Vladimír Mádr
PFC Kodymka SUP A Benda 1964 OFC SUP
Martin Baitler – Radek Adamec, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
18., 32. Radek Adamec
47. Michal Čermák
31. 5. 10 18:30 HRAB2 Benda 1964 OFC SUP Suprtechno 10. 1:9 (0:4)
O vítězi nebylo od úvodních minut pochyb. Hosté si proti domácím dobře zatrénovali. Tým Benda odehrál celý zápas v početním oslabení, kdy nedorazil Milota a to hostům ještě více usnadnilo roli.
Benda 1964 OFC SUP Suprtechno
Milan Bělohlav – Jiří Kosina, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
56. Michal Prokop 4., 38., 53. Jiří Šipoš
6. Miroslav Soucha
17. Pavel Gerschon
30., 52., 58. Zdeněk Polanský
47. Jiří Kotrč
25. 5. 10 19:00 P1 Estudiantes Benda 1964 OFC SUP 9. 10:0 (4:0)
Pohodové utkání, kdy hráči Estudiantes od počátku neomylně proměnovali své šance. Filip Černý
Estudiantes Benda 1964 OFC SUP
Jiří Fiala – Jiří Dobeš, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Milan BělohlavLadislav Břicháč, Jiří Kosina, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
9., 17., 27., 32. Jiří Dobeš
11. Miroslav Švarc
36. Martin Just
39., 42., 60. František Martinec
59. Pavel Toman
18. 5. 10 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Nejistá sezóna SUP 8. 1:8 (1:2)
Jednoznačné vítězství fyzicky zdatnějšího týmu. Leoš Navrátil
Benda 1964 OFC SUP Nejistá sezóna SUP
Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta
19. Václav Zeman 27., 28. František Šťasta
35., 51. Jiří Platil
39. Milan Mašek
45. OG
54. František Brejcha
59. Miroslav Hybner
11. 5. 10 19:00 P1 Žvahov Benda 1964 OFC SUP 7. 2:1 (0:0)
Docela pohledný zápas, který se neobešel bez komentářů hráčů vůči sobě. Vyhrál lepší tým. Pavel Vachuda, Luděk Trunda
Žvahov Benda 1964 OFC SUP
Petr Junek – Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Michal Prokop, Michal Slabej, Václav Zeman
33. Marek Zeman
56. Emil Vitásek
53. Jiří Kosina 7. Michal Prokop
4. 5. 10 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Endoprotéza 6. 1:5 (1:2)
V zápase vyhrál lepší tým, i když skóre je pro domácí možná trochu kruté. Tomáš Černý, Lukáš Chmelíček
Benda 1964 OFC SUP Endoprotéza
Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Michal Prokop, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Petr Slivka – Petr Fexa, Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček
13. Ladislav Břicháč 21., 24., 53. Luděk Petráš
32. Ladislav Znamenáček
56. Petr Valenta
27. 4. 10 19:00 P1 Oblouci 81 AFC SUP Benda 1964 OFC SUP 5. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli v první půli větší šance hosté, ale neproměnili je. Domácí šli ve druhé půli do vedení, ale poté neproměnili další dvě příležitosti k navýšení náskoku a v závěru za to byli potrestáni, když z poslední akce utkání vyrovnal Prokop. Martin Záhumenský
Oblouci 81 AFC SUP Benda 1964 OFC SUP
Josef Svoboda – Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Michal Prokop, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
40. Rudolf Zuman 60. Michal Prokop
21. 4. 10 19:00 P3 Benda 1964 OFC SUP Houbaři 4. 2:0 (1:0)
Bojovné utkání s velkým množstvím nepřesností.
Benda 1964 OFC SUP Houbaři
Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Michal Prokop, Václav Zeman vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Jiří Kotjužanský, Milan Kramoliš, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Stanislav Straka
26. Jiří Kosina
56. Michal Prokop
15. 4. 10 19:00 P3 Betl KFK SUP Benda 1964 OFC SUP 3. 4:2 (1:1)
Pohledné utkání průměrné úrovně. Hosté se sice ujali vedení, ale domácí ve druhé půli výsledek otočili a v závěru si své vedení pohlídali.
Betl KFK SUP Benda 1964 OFC SUP
Petr Petřík – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop, Josef Svatek vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč
28., 45. Jiří Mužíček
43. Jan Chleboun
60. Radomír Hala
19. Martin Milota
55. Ladislav Břicháč
7. 4. 10 20:15 STER3 Benda 1964 OFC SUP Cormoran FC SUP 2. 2:3 (2:2)
Vyhrálo mužstvo hostí, které se nemohlo delší dobu gólově prosadit, ale v závěru z mnoha šancí rozhodlo jinak vyrovnané utkání. Lubomír Štorek, Petr Burian
Benda 1964 OFC SUP Cormoran FC SUP
Milan Bělohlav – Jiří Kosina, Josef Lukáš, Michal Prokop, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Jiří Trázník – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka
10. Michal Slabej
14. František Vomáčka
20. Josef Kurka
59. Roman Heinz
30. 3. 10 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Traktor Humus SUP A 1. 3:4 (2:2)
Hosté byli techničtější ale dělali spoustu chyb, které domácí trestali. Nakonec po velkém boji vyhrál tým Humusu, když dokázal využít více šancí.
Benda 1964 OFC SUP Traktor Humus SUP A
Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Michal Prokop, Michal Slabej, Václav Zeman vs Vasil Bobalik – Tomáš Bouška, Richard Dědeček, Václav Meisner, Aleš Michálek, Martin Michálek, Petr Mládek, Jiří Přibyl