Po 31.5.10 19:30 zzPANK2 TIP IZOL - Homidlo KK Arseanal FC   (HL8C)

22. 6. 10 18:15 zzPANK1 Sváteční mančaft J paví Ř 11. 7:7 (3:3)
Aleš Ulrych – Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann vs Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, Lukáš Mádr, David Palkovský, Jiří Říha, Tomáš Skuplík
9., 27., 37., 40., 52. Tomáš Hanzlík
23. Jiří Říha
35. Tomáš Skuplík
15. 6. 10 20:15 P3 J paví Ř Tohle není hokej? 10. 9:4 (5:3)
Bojovné utkání, ve kterém zvítězili domácí, díky rychlým gólům za sebou ve druhém poločase. Jan Jung, Štefan Kotlár
J paví Ř Tohle není hokej?
Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, Lukáš Mádr, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka vs Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Martin Dobiáš, Luboš Hanus, Martin Indra, Petr Klusák, Jindřich Lenz, Jan Matička
32. Filip Buriánek
8. 6. 10 18:15 zzPODVI Kvantanámo J paví Ř 9. 3:8 (1:4)
Velice kvalitní utkání převyšující úroveň 8.ligy. Převážnou většinu času domácí bránili. Hosty držel zejména šťastně trefovaný gólman. Aleš Jindřich, Pavel Sehnal
Kvantanámo J paví Ř
David Král – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Martin Crkal, Ladislav Koucký, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert, Ladislav Vaněk vs Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, Lukáš Mádr, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka
4. Martin Bartoníček
39., 46. Petr Čáha
2., 24., 57. Tomáš Hanzlík
16. Lukáš Mádr
23., 52., 56. Rudolf Trnka
55. Tomáš Skuplík
25. 5. 10 19:30 MIKU1 J paví Ř JUDr. Brouk Pytlík 8. 2:3 (2:1)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář...
J paví Ř JUDr. Brouk Pytlík
Jiří Říha – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka, Richard Zelenák vs Vladimír Oliberius – Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Pavel Mindžak, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický
3., 30. Rudolf Trnka 59 Richard Zelenák 29. Miroslav Kubesch
43. Richard Peša
50. Karel Křeček
18. 5. 10 18:15 DEKAN J paví Ř Tučňáci 7. 3:5 (2:2)
Domácí byli čtvrt hodiny lepším mužstvem, ale pak je Tučňáci převálcovali. Václav Kovařík, Petr Vaňáč
J paví Ř Tučňáci
Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Rudolf Trnka, Ivo Žídek vs Arnošt Barták – František Barták, Marek Bílek, Pavel Hartman, Jiří Hroník, Petr Maňas, Lubomír Paprčka
3. Rudolf Trnka
15. Ondřej Čížek
49. Ivo Žídek
18., 40. František Barták
30., 38., 50. Pavel Hartman
11. 5. 10 18:15 zzANG Tazmánští čertíci J paví Ř 2. 0:3 (0:1)
Hosté hráli prvních deset minut v pěti, ovšem soupeře do šancí nepouštěli. Po příchodu šestého hráče byla hra vyrovnaná, ale přesto byli hosté techničtější a lépe kombinovali. Díky tomu také zaslouženě zvítězili, i když od 43. minuty hráli opět v pěti. S vlastním brankářem se srazil hráč číslo 16 Behr a utržil tržnou ránu na nose. Tuto přesilovku však domácí vlastní zbrklostí a nepřesnostmi nedokázali využít a tak zaslouženě prohráli. Ivan Moucha, Otomar Sláma
Tazmánští čertíci J paví Ř
Karel Hampl – Ondřej Homolka, Petr Honsa, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Václav Novák, Matyáš Staněk vs Tomáš Skuplík – Tomáš Behr, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, David Palkovský, Rudolf Trnka
19., 55. Rudolf Trnka
33. Tomáš Skuplík
4. 5. 10 20:15 P2 GFC Regent B J paví Ř 6. 1:0 (0:0)
Na osmou ligu  poměrně rychlé a fotbalové utkání, kde hráči hostů neproměnili žádnou z mnoha šancí. Martin Štefan, Marek Mitáš
GFC Regent B J paví Ř
Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, Tomáš Skuplík, Ivo Žídek
47. Jiří Podolský
27. 4. 10 19:15 ZAK J paví Ř Dynamo R.U.M. A 5. 4:3 (1:2)
Zajímavé a bojovné utkání 8.ligy. Domácí brzy vedli, ale hostům se podařilo během tří minut otočit a tak také skončila první půle. Ve druhé nejprve hosté své vedení navýšili, ale domácím se podařilo vyrovnat a ke konci v mohutném finiši vstřelili vítězný gól.
J paví Ř Dynamo R.U.M. A
Ivo Žídek – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka vs Jiří Ohainka – Jaromír Havel, Zbyněk Janík, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Ludvík Peřina, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci
45. Martin Procházka
20. 4. 10 18:15 ARIT DTS Praha J paví Ř 4. 0:0 (0:0)
Nefotbalové utkání, ve kterém kromě nasazení, chybělo vše ostatní. Nejlepší nebyl nikdo! Oldřich Inemann
DTS Praha J paví Ř
Jakub Poukar – Daniel Benák, Mario Dlouhý, Jan Heler, Marek Holoubek, Ondřej Pavlíček, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Jakub Vidman, Tomáš Zitta vs Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka, Ivo Žídek
13. 4. 10 17:00 zzANG J paví Ř Terasy KFC B 3. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání, remíza zasloužená. Šťástka,Bouzid
J paví Ř Terasy KFC B
Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, David Palkovský, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka, Ivo Žídek vs František Pokorný – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda
21. David Palkovský
38. Jiří Říha
42. Otakar Mašek
45. Karel Rožec
30. 3. 10 19:30 HOSTI J paví Ř Taurin 1.FC 1. 6:0 k.
Zápas měl čtyři zajímavé momenty. 1.druhý gól domácích vstřelil brankář při pokusu nahrát,nebo odkopnout balón od brány, 2.za hostující tým nastoupila slečna či paní, což nebývá obvyklé, 3.hbitý zákrok jednoho z domácích, který svému spoluhráči "nahodil" zpět ošklivě vypadající vykloubený prst na ruce, 4.neproměněná loženka domácích po krásné kombinaci, kdy stačilo trefit prázdnou bránu z cca 3 metrů. Plichta by byla spravedlivější. Děkuji všem hráčům za fair play přístup. Ivo Bronec, Pavel Skála