So 17.4.10 13:45 BECH Guláš FC Alkohol Vršovice FC   (HL7H)
So 17.4.10 15:00 BECH Fifty-two faders Literpool United   (HL7H)
So 12.6.10 12:30 zzZARUB Houbařův Ráj Klub odložených mužů   (HL7G)
So 12.6.10 13:45 zzZARUB M16 AC FC Petrovice A   (HL7H)

27. 6. 10 13:45 TEMPO Tornádo Labuť PM Améby AFC B 11. 4:7 (3:4)
Velmi slušně hrané utkání, bylo dlouho vyrovnané. Ve 22.minutě ještě vedlo Tornádo, ale druhá půle patřila jednoznačně Amébám. Aleš Tylinger
Tornádo Labuť PM Améby AFC B
Václav Hrdlička – Daniel Fišer, Lubor Kadlec, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Daniel Šak, Luboš Velísek, Vladimír Vopátek vs Jan Beneš – Richard Adamec, Pavel Kadlec, František Kroužil, Ivan Lach, Petr Maxa, David Rybín
3., 22. Daniel Fišer
12. Daniel Šak
58. Vladimír Vopátek
3. Ivan Lach
21., 28., 35., 40., 57. Petr Maxa
24. Pavel Kadlec
13. 6. 10 15:00 HANSP Vixens Tornádo Labuť PM 10. 4:11 (0:8)
Krásné a vtipné utkání plné gólů, ostatně jako každý zápas Vixens.
Vixens Tornádo Labuť PM
Radka Havlová – Michaela Günterová, Romana Kábelová, Jitka Korchová, Jiřina Kutálková, Kateřina Pšeničková vs Václav Hrdlička – Lubor Kadlec, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Daniel Šak, Vít Šikýř, Vladimír Vopátek
45. Václav Hrdlička
6. 6. 10 16:15 zzPANK1 Maczlo AC Tornádo Labuť PM 9. 4:7 (2:4)
Utkání hrané ve výborném tempu, okořeněné technickými kousky na obou stranách. Divák, který si našel čas na toto utkání se rozhodně nenudil. Ačkoli tomu výsledek nenasvědčuje, slušela by zápasu remíza. Tomáš Zach, Vojtěch Mráz
Maczlo AC Tornádo Labuť PM
Vítězslav TraurigDominik Barták, Miroslav Barták, Sebastián Čarek, Jan Denemark, Marek Kohout, Kryštof Vicherek vs Martin Řežábek – Václav Hrdlička, Lubor Kadlec, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Vít Šikýř, Patrik Steinbauer, Luboš Velísek, Vladimír Vopátek
47. Martin Phillip
30. 5. 10 16:15 zzZARUB Tornádo Labuť PM Slavoj Legends 8. 2:10 (1:3)
Slavoj byl celou dobu jasně lepší. Jan Čihovský, Daniel Hauptman
Tornádo Labuť PM Slavoj Legends
Václav Hrdlička – Lubor Kadlec, Daniel Šak, Vít Šikýř, Patrik Steinbauer, Vladimír Vopátek vs Dušan Novák – Tomáš Čáp, Tomáš First, Jakub Jandus, Petr Kolář, Daniel Piatak, Vojtěch Piatak, Michal Pospíšil, Josef Vítovský, Tomáš Zemina
57. Tomáš Zemina
23. 5. 10 17:30 zzHAGI2 Šílené veverky Tornádo Labuť PM 7. 4:0 (1:0)
Utkání plné nepřesností. Zvítězil tým s větším klidem v zakončení. Tornádo doplatilo na úzký kádr. Petr Musil, Michal Bélai
Šílené veverky Tornádo Labuť PM
Jan Šťastný – Jan Fencl, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Přemysl Jaš, Radek Šneeweis, Jiří Veselý vs Bohumil Řežábek – Daniel Fišer, Martin Řežábek, Vít Šikýř, Patrik Steinbauer, Luboš Velísek
4., 50. Zdeněk Hruboš
38. Přemysl Jaš
53. Jan Jakoubek
16. 5. 10 17:30 zzZARUB Tornádo Labuť PM Samson Bonella B 6. 0:8 (0:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém Samson důraznou hrou jasně zvítězil. Pavel Hubený, Jiří Švec
Tornádo Labuť PM Samson Bonella B
Martin Řežábek – Václav Hrdlička, Lubor Kadlec, Bohumil Řežábek, Daniel Šak, Vít Šikýř, Patrik Steinbauer, Luboš Velísek vs Aleš Nenička – Ondřej Bílý, Ondřej Fitz, Peter Kováč, Lukáš Pařízek, Jiří Pokorný, Martin Slaboch, Petr Štěpánek, Pavel Trikal, Zdeněk Záluský
17., 18., 56. Lukáš Pařízek
34., 49., 49., 54. Petr Štěpánek
43. Pavel Trikal
9. 5. 10 13:45 zzANG River lejt A Tornádo Labuť PM 5. 6:1 (1:1)
Tornádo vstřelilo rychlý gól, ale nedokázalo udržet se soupeřem krok a ten ještě do poločasu vyrovnal. Ve druhé půli hráči Tornáda pocítili "tornádo" na vlastní kůži ale rozpoutali ho vítězní River lejt. Martin Kupka, Ladislav Švábenický ml.
River lejt A Tornádo Labuť PM
Kryštof Blažek – Adam Dvořák, Jaroslav Halák, Tomáš Horčička, Edward Köttner, Vladimír Němec, Tomáš Trefil vs Martin Řežábek – Pavel Buřič, Daniel Fišer, Václav Hrdlička, Lubor Kadlec, Bohumil Řežábek, Daniel Šak, Luboš Velísek
26., 37., 54. Tomáš Trefil
38. Vladimír Němec
38. Jaroslav Halák
53. Edward Köttner
2. Luboš Velísek
2. 5. 10 18:45 KBELY Tornádo Labuť PM Okouni 4. 6:1 (4:1)
Slušné utkání nevalné úrovně. Tornádo bylo o něco málo fotbalovější a tak zaslouženě vyhrálo.
pozn. redakce: Rádi bychom požádali tým Tornádo labuť aby své hráče do soupisky zapisoval jmény a ne přezdívkami. Pokud se tedy ještě jednou objeví "Rumpál", nebude L.Kadlec zařazen do zápisu i kdyby dal třeba hattrick. Nemáme čas pokaždé dohledávat kdo se za přezdívkou skrývá. Děkujeme.
Michal Mikuš, Petr Mikulec
Tornádo Labuť PM Okouni
Martin Řežábek – Václav Hrdlička, Lubor Kadlec, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Patrik Steinbauer, Luboš Velísek vs Přemysl Houžvička – Štěpán Böhm, Lukáš Grygar, Petr Havlíček, Jan Loudín, Robert Rameš, Petr Večerník
2. Bohumil Řežábek
6., 26., 42. Luboš Velísek
16. Lubor Kadlec
42. Patrik Steinbauer
18. Lukáš Grygar
25. 4. 10 17:30 zzHAGI2 Levá fuska Tornádo Labuť PM 3. 3:1 (0:1)
Kéž by už škvárová hřiště byla definitivně minulostí. I pro sebelepší hráče je takřka nemožné hrát po zemi. Takový povrch prostě vyhovuje destruktivním hráčům a týmům. Tyto hrozné podmínky lépe zvládli hráči Levé fusky a celkem zaslouženě zvítězili.
Levá fuska Tornádo Labuť PM
Daniel Doležal – Milan Doležal, Jan Fiala, Jakub Herz, Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, Jiří Míka, Jan Vencour vs Bohumil Řežábek – Václav Hrdlička, Lubor Kadlec, Martin Phillip, Martin Řežábek, Daniel Šak, Vít Šikýř, Luboš Velísek
38., 50. Jiří Míka
43. Pavel Mejstřík
23. Václav Hrdlička
18. 4. 10 17:30 zzPANK2 Tornádo Labuť PM Catchers SC 2. 0:4 (0:2)
Utkání hrané v duchu fairplay. Hosté celý zápas lepším týmem a naprosto zaslouženě vyhráli. Vojtěch Mráz, Jaroslav Liška
Tornádo Labuť PM Catchers SC
Václav Hrdlička – Pavel Buřič, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Daniel Šak, Vít Šikýř, Patrik Steinbauer vs Tomáš Vitásek – Lukáš Aldorf, Jan Bejkovský, Marek Šišák, Filip Trousil, Marek Vandas, Jan Vlach
6. Marek Šišák
28., 49. Lukáš Aldorf
55. Jan Vlach
11. 4. 10 16:15 zzPANK1 Arsenal Kobylisy FC Tornádo Labuť PM 1. 1:4 (0:2)
Utkání, ve kterém ani jeden tým nebyl výrazně lepší. Celkově se nejednalo o žádnou velkou podívanou. Jedinou vyjímkou byl Stehlík, který svou technikou a zkušeností převyšoval všechny ostatní. Burkman,Sedlák
Arsenal Kobylisy FC Tornádo Labuť PM
Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Jakub Kaska, Michal Krhounek, Pavel Rössler, Petr Sekera, Pavel Stehlík vs Vít Šikýř – Pavel Buřič, Václav Hrdlička, Martin Phillip, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Patrik Steinbauer