Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 27.6.10 | 13:45 | DEKAN | Slavoj Legends Catchers SC | 11. | 2:1 |
Ne 13.6.10 | 16:15 | zzZARUB | Arsenal Kobylisy FC Slavoj Legends | 10. | 2:8 |
Ne 6.6.10 | 16:15 | zzZARUB | Slavoj Legends Améby AFC B | 9. | 3:1 |
Ne 30.5.10 | 16:15 | zzZARUB | Tornádo Labuť PM Slavoj Legends | 8. | 2:10 |
Ne 23.5.10 | 16:15 | zzZARUB | Slavoj Legends Maczlo AC | 7. | 13:3 |
Ne 16.5.10 | 15:00 | HANSP | Vixens Slavoj Legends | 6. | 1:25 |
Ne 9.5.10 | 16:15 | zzZARUB | Šílené veverky Slavoj Legends | 5. | 0:9 |
Ne 2.5.10 | 17:30 | zzZARUB | Slavoj Legends Samson Bonella B | 4. | 1:3 |
Ne 25.4.10 | 16:15 | zzZARUB | River lejt A Slavoj Legends | 3. | 0:1 |
Ne 18.4.10 | 16:15 | zzZARUB | Slavoj Legends Okouni | 2. | 7:0 |
Ne 11.4.10 | 16:15 | zzZARUB | Levá fuska Slavoj Legends | 1. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavoj Legends | 11 | 10 | 0 | 1 | 81:13 | 20 |
2. | River lejt A | 11 | 10 | 0 | 1 | 78:16 | 20 |
3. | Samson Bonella B | 11 | 10 | 0 | 1 | 62:10 | 20 |
4. | Levá fuska | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:12 | 16 |
5. | Améby AFC B | 11 | 6 | 1 | 4 | 61:20 | 13 |
6. | Šílené veverky | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:28 | 11 |
7. | Tornádo Labuť PM | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:52 | 8 |
8. | Maczlo AC | 11 | 3 | 0 | 8 | 44:74 | 6 |
9. | Arsenal Kobylisy FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:43 | 5 |
10. | Okouni | 11 | 2 | 0 | 9 | 22:58 | 4 |
11. | Catchers SC | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:30 | 3 |
12. | Vixens | 11 | 0 | 0 | 11 | 11:172 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 22.4.10 | 17:00 | zzZARUB | Jawa Team Medvědi A (HL6D) |
Čt 22.4.10 | 18:15 | zzZARUB | Lazareth CFG Suchdol (HL8F) |
Po 3.5.10 | 19:00 | P2 | Betl KFK SUP Houbaři (SVL2B) |
Po 3.5.10 | 20:15 | P2 | PFC Kodymka SUP A Estudiantes (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čáp Tomáš | 7 | 0 |
Dvořáček Karel | 5 | 0 |
Dvořáček Pavel | 5 | 2 |
First Tomáš | 8 | 6 |
Jandus Jakub | 8 | 0 |
Kolář Petr | 9 | 6 |
Novák Dušan | 8 | 0 |
Ochman Karel | 2 | 0 |
Piatak Daniel | 11 | 11 |
Piatak Vojtěch | 10 | 4 |
Pospíšil Michal | 11 | 7 |
Šácha Milan | 6 | 1 |
Štěpánek Daniel | 1 | 0 |
Stonawski Jaroslav | 9 | 21 |
Tomečka Radek | 4 | 0 |
Vítovský Josef | 9 | 21 |
Zemina Jan | 1 | 0 |
Zemina Tomáš | 5 | 1 |