Út 13.4.10 17:00 zzJUNI1 Dynamo R.U.M. A Tučňáci   (HL8B)
Út 13.4.10 18:15 zzJUNI1 Chroustova lokomotiva XXX   (HL7D)
St 2.6.10 18:30 HRAB3 Konflikt Praha 1984 VET Tučňáci VET   (VL3C)
St 2.6.10 19:45 HRAB3 Nova LFC B Ansámbl   (HL7C)

27. 6. 10 13:45 ZAK Maczlo AC Arsenal Kobylisy FC 11. 0:6 k.
Kontumace ve prospěch hostů.
Maczlo AC Arsenal Kobylisy FC
vs Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Lukáš Ježek, Jakub Kaska, Michal Krhounek, Štěpán Lang, Pavel Rössler
13. 6. 10 16:15 zzZARUB Arsenal Kobylisy FC Slavoj Legends 10. 2:8 (1:4)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostů. Zranění hlavy hráče číslo 13. Bezděk. Petr Kostelka, Tomáš Balcar
Arsenal Kobylisy FC Slavoj Legends
Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Jakub Kaska, Štěpán Lang, Petr Mecera, Pavel Rössler vs Dušan Novák – Tomáš First, Jakub Jandus, Petr Kolář, Daniel Piatak, Vojtěch Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski, Tomáš Zemina
36., 60. Jaroslav Stonawski
6. 6. 10 17:30 zzPANK2 Šílené veverky Arsenal Kobylisy FC 9. 3:0 (0:0)
Bojovné utkání vyrovnaného průběhu, o jehož vítězi rozhodly tři branky během čtyř minut ve druhém poločase. Karel Bednář
Šílené veverky Arsenal Kobylisy FC
Jan Šťastný – Jindřich Čáp, Jan Fencl, Zdeněk Hruboš, Přemysl Jaš, Karel Kolena, Rostislav Smolka, Radek Šneeweis, Martin Staněk, Jiří Veselý vs Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Pavel Hvodlík, Jakub Kaska, Štěpán Lang, Pavel Rössler
46. Zdeněk Hruboš
48., 49. Rostislav Smolka
30. 5. 10 17:30 zzZARUB Arsenal Kobylisy FC Samson Bonella B 8. 0:3 (0:2)
První poločas ovlivnila nezaviněná srážka brankáře Arsenalu Stehlíka s hráčem hostí Slabochem, po které se nějaký čas nehrálo, protože musela přijet sanitka. V zápase byla vidět mírná převaha Bonelly, jejíž hráči byli důraznější a měli větší vůli po vítězství. David Vaňha, Jan Janda
Arsenal Kobylisy FC Samson Bonella B
Pavel Stehlík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Jakub Kaska, Michal Krhounek, Štěpán Lang, Jakub Mařík, Petr Mecera, Pavel Rössler vs Aleš Nenička – Ondřej Fitz, Peter Kováč, Pavel Kubeček, Lukáš Pařízek, Jiří Pokorný, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Pavel Trikal, Zdeněk Záluský
12., 27. Lukáš Pařízek
46. Pavel Trikal
23. 5. 10 17:30 zzHAGIB River lejt A Arsenal Kobylisy FC 7. 4:2 (3:0)
Mužstvo River Lejt bylo přece jen o trochu víc fotbalovější, i když nemělo hráče na střídání. Přesto soupeře převyšovalo skoro ve všech dovednostech. Karel Šafařík, Zdeněk Táborský
River lejt A Arsenal Kobylisy FC
Kryštof Blažek – Adam Dvořák, Jaroslav Halák, Tomáš Horčička, Edward Köttner, Tomáš Trefil vs Pavel Stehlík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Pavel Hvodlík, Jakub Kaska, Štěpán Lang, Petr Mecera, Pavel Rössler, Petr Sekera
7., 27., 48. Tomáš Trefil
10. Edward Köttner
58. Pavel Rössler
60. Martin Beď
16. 5. 10 17:30 zzZLICH Arsenal Kobylisy FC Okouni 6. 1:5 (0:2)
Fotbalovější Okouni vzali osud utkání do svých rukou už v prvním poločase, kdy si vytvořili dvoubrankový náskok. Po změně stran sice domácí snížili, ale Okouni nepřipustili drama a v průběhu dvou minut rozhodli.
Arsenal Kobylisy FC Okouni
Martin Beď – Milan Bezděk, Jakub Kaska, Michal Krhounek, Štěpán Lang, Jakub Mařík, Pavel Rössler vs Přemysl Houžvička – Štěpán Böhm, Lukáš Grygar, Petr Havlíček, Daniel Nowak, Robert Rameš, Petr Večerník
44. Michal Krhounek 10. Štěpán Böhm
18. Petr Večerník
46. Přemysl Houžvička
47., 59. Lukáš Grygar
9. 5. 10 15:00 zzNOVOB Levá fuska Arsenal Kobylisy FC 5. 7:0 (4:0)
Jasná záležitost Levé fusky. Hráno s plným zaujetím v kavalírském duchu.
Levá fuska Arsenal Kobylisy FC
Daniel Doležal – Milan Doležal, Jan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Lukáš Horváth, Petr Hulán, Jan Janovský, Pavel Mejstřík vs Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Pavel Hvodlík, Jakub Kaska, Pavel Rössler, Petr Sekera, Pavel Stehlík
3., 60. Tomáš Hes
15., 34. Lukáš Fiala
17. Lukáš Horváth
25. Petr Hulán
33. Pavel Mejstřík
1. 5. 10 15:00 ZAK Arsenal Kobylisy FC Catchers SC 4. 2:2 (1:0)
V zápase průměrné úrovně došlo na dělbu bodů. Hráči Arsenalu více útočili, dvakrát vedli, soupeř však dvakrát vyrovnal.
Arsenal Kobylisy FC Catchers SC
Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Lukáš Ježek, Michal Krhounek, Pavel Stehlík vs Jakub Švasta – Jan Bejkovský, Marek Šišák, Marek Vandas, Tomáš Vitásek, Jan Vlach
8., 47. Milan Bezděk 40. Tomáš Vitásek
55. Marek Šišák
25. 4. 10 15:00 HANSP Arsenal Kobylisy FC Vixens 3. 11:0 (6:0)
Dlouho to vypadalo, že utkání neskončí pro Vixens takovým debaklem, jako ta předchozí, což se nakonec stalo i faktem. Dokonce se i dostaly do několika gólových příležitostí a daly by i gól, kdyby hostující hráč nezastavil letící balon do sítě rukou. Následovala červená karta a penalta, kterou Vixens neproměnily. Tak snad příště. Ivan Skoumal, Radomil Žďárský
Arsenal Kobylisy FC Vixens
Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Pavel Hvodlík, Lukáš Ježek, Jakub Kaska, Michal Krhounek, Pavel Rössler, Petr Sekera, Pavel Stehlík vs Radka Havlová – Michaela Günterová, Barbora Kábelová, Romana Kábelová, Marie Keilová, Markéta Keilová, Jiřina Kutálková
52 Jakub Kaska
17. 4. 10 11:15 HOSTI Améby AFC B Arsenal Kobylisy FC 2. 7:0 (2:0)
Zasloužené a jednoznačné vítězství Améb. Hosté měli k bodům daleko, vzhledem k tomu, že si nevypracovali snad žádnou gólovou šanci. Od výraznější porážky je zachránily některé akce Améb, které hráči řešili podle zásady "proč jednoduše,když to jde složitě". Vladimír Příbramský, Plachý
Améby AFC B Arsenal Kobylisy FC
Jan Beneš – Richard Adamec, František Kroužil, Ivan Lach, Petr Maxa, Radek Osyflak, David Rybín, Jan Šípek vs Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Tomáš Holler, Lukáš Ježek, Jakub Kaska, Michal Krhounek, Pavel Rössler, Pavel Stehlík
4., 29. Jan Šípek
39., 57., 58. Radek Osyflak
52. Richard Adamec
55. František Kroužil
11. 4. 10 16:15 zzPANK1 Arsenal Kobylisy FC Tornádo Labuť PM 1. 1:4 (0:2)
Utkání, ve kterém ani jeden tým nebyl výrazně lepší. Celkově se nejednalo o žádnou velkou podívanou. Jedinou vyjímkou byl Stehlík, který svou technikou a zkušeností převyšoval všechny ostatní. Burkman,Sedlák