Ne 3.10.10 19:30 MIKU2 Sunar Potíže   (HL8N)
Ne 3.10.10 20:45 MIKU2 Deko Sananim FC A   (HL2A)
Ne 7.11.10 19:30 MIKU1 Defect Praha Power WCC   (HL8R)
Ne 7.11.10 20:45 MIKU1 Rowdies HFC Sananim FC A   (HL2A)

1. 12. 10 19:30 MIKU2 Paseka FC Čech Mejd 11. 6:0 k.
Hostující tým se k utkání nedostavil. Pavel Černý, Jan Trnka
Paseka FC Čech Mejd
Tomáš Tylingr – Jan Hýbek, Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl vs
17. 11. 10 19:30 MIKU1 AG team Paseka FC 10. 7:5 (4:3)
Utkání hrané nahoru dolů. Moc hezký zápas. V tomto případě ale selhali oba gólmani. Dostávali úplně zbytečné branky.
AG team Paseka FC
Jiří Kapinus – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Martin Mitro, Marián Poledník, Daniel Řičica, Aleš Sádek, Dominik Šír, Jan Vašek vs Jan Hýbek – Aleš Drnec, Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl
7., 24., 46., 60. Daniel Řičica
21., 30., 40. Dominik Šír
20., 26., 47. Tomáš Panenka
28. Jan Kadeřábek
36. Karel Nachtman
8. 11. 10 18:15 MIKU2 Paseka FC Cvrčci FC 9. 5:2 (1:2)
Od začátku napínavé utkání si hosté prohráli sami hloupými chybami. Pavel Svoboda, Tomáš Jozífek
Paseka FC Cvrčci FC
Tomáš Tylingr – Jan Hýbek, Jan Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl vs Tomáš Růžička – Jan Goll, Štěpán Minařík, Jiří Novák, Petr Štípl, Jan Vokřínek
10., 52., 57. Jan Kadeřábek
42., 46. Tomáš Panenka
12. Jan Goll
19. Petr Štípl
3. 11. 10 18:15 HOSTI Bába FC Paseka FC 8. 1:8 (0:3)
Obě mužstva si v tomto utkání vypracovala dost šancí. Však s tím rozdílem, že tým paseka FC je dokázal proměňovat. Pro soupeře až příliš krutá prohra. František Kříž, Martin Němeček
Bába FC Paseka FC
Ivo Cenek – Martin Brož, Václav First, Aleš Foldyna, Jakub Macháček, David Mally, Jan Petrášek, Vojtěch Říha, Marek Starý vs Tomáš Tylingr – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl, Miroslav Štulík
35. Martin Brož 6., 18., 40., 45., 55. Karel Nachtman
27., 31. Tomáš Panenka
50. Jan Kadeřábek
18. 10. 10 18:15 MIKU2 Paseka FC Poblióni FC 7. 8:2 (3:0)
Hosté hráli čtvrt hodiny ve čtyřech a drželi se dobře. Po příchodu dalšího hráče už jim ale začaly ubývat síly a na výsledku se to projevilo. Tomáš Urban, František Humpál
Paseka FC Poblióni FC
Tomáš Tylingr – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl vs Jakub Pastyřík – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, Petr Csehy, Jakub Kopáček, Martin Lux, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec
9., 51. František Presl
27., 37., 60. Tomáš Panenka
29., 34., 59. Jan Kadeřábek
39. Vladimír Moc
56. Tomáš Chytka
11. 10. 10 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC Paseka FC 6. 2:8 (2:2)
Po výsledkově vyrovnané první půli se herní převaha Paseky projevila i na výsledném skóre. Bím
Ruzyně 1995 AC Paseka FC
Martin Mika – Josef Datko, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Tomáš Tylingr – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl
17., 19. Petr Vraštil 9. Jaroslav Myslivec
21. Tomáš Panenka
31., 33., 34. Jan Kadeřábek
40. Pavel Kadeřábek
50., 55. Karel Nachtman
4. 10. 10 18:15 MIKU2 Paseka FC Pašáci 5. 9:3 (4:1)
Velice sportovně odehrané utkání téměř bez faulů. Výsledek byl pro hosty až příliš krutý. Martin Ciprys, Jiří Langmaier
Paseka FC Pašáci
Tomáš Tylingr – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl vs Radek Novotný – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Jan Trpišovský, Petr Viliš, Silvio Zamarian
51. Jan Trpišovský
22. 9. 10 19:30 MIKU1 Veget FC Paseka FC 4. 2:12 (1:8)
Paseka doslova vletěla na soupeře a během úvodních 11 minut nastřílela hezkých šest gólů. Domácí do poločasu pouze snížili, hostům dobře zachytal gólman. Zcela jednoznačný průběh zápasu. Martin Lukšík, Martin Procházka
Veget FC Paseka FC
Štěpán Podaný – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Pavel Lajda, Jan Látal, Ondřej Matějka, Jan Novák, Lubomír Tesař vs Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl, Miroslav Štulík
28., 52. František Presl
15. 9. 10 19:00 STER1 Nikdo nikde Paseka FC 3. 0:3 (0:1)
Pohledný zápas vysoké úrovně.Domácí doplatili na nevyužité šance.Hosté si v druhé půli zaslouženě pojistili vedení. Ladislav Just, Robert Kvacskai
Nikdo nikde Paseka FC
Václav Královec – Martin Beránek, Kamil Nevídal, Lukáš Procházka, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Tomáš Vaněk vs Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, František Presl, Tomáš Tylingr
20. Tomáš Tylingr
37., 52. Karel Nachtman
24. Jaroslav Myslivec
6. 9. 10 18:15 MIKU2 Paseka FC Martini BC 2. 2:7 (1:3)
Slušně hrané utkání v duchu fairplay, na které byla radost pohledět. Tomáš Kőrbler, Martin Zdeněk
Paseka FC Martini BC
Jan Hýbek – Aleš Drnec, Pavel Kadeřábek, Petr Kadeřábek, Petr Kumpošt, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, František Presl vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Miroslav Rišian, Jiří Rýpar, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík
2., 39. Petr Kumpošt 10. Marián Gill
25. Miroslav Rišian
27., 41., 59. Vladimír Semanco
31. Tomáš Slavík
51. Daniel Gill
1. 9. 10 19:30 MIKU1 Demoliční četa Paseka FC 1. 5:4 (1:3)
Krásné, rychlé utkání, hráči v pohybu, lepší než Gambrinus liga :). V první půli Pasece vycházelo bránění a kontrovala z brejků. Ke své škodě ale pár tutovek nedala. Ve druhém poločase už dokázala Demoliční četa dotáhnout své kombinace do konce a nakonec otočila výsledek gólem z přímého kopu. David Václavek, Jan Chládek
Demoliční četa Paseka FC
Jiří Kryštof – Tomáš Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Jan Hýbek – Aleš Drnec, Pavel Kadeřábek, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl, Tomáš Tylingr