Pá 12.11.10 19:30 DEKAN Scarface AC Devils of Resslovka   (HL5F)
Pá 12.11.10 20:45 DEKAN Stará Garda VET Torzoo VET   (VL4C)

1. 12. 10 19:45 HRAB1 Martini BC Veget FC 11. 6:0 k.
Hosté se kvůli sněhové kalamitě nedostavili.
17. 11. 10 18:15 zzNOVOB Veget FC Poblióni FC 10. 1:5 (1:2)
Kvalitní utkání, hrál se dobrý fotbal. Marek Přeučil
Jan Novák – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Marek Schuma vs Jakub Pastyřík – Jan Albrecht, Tomáš Chytka, Petr Csehy, David Jeřábek, Martin Lux, Patrik Mitáš, Michal Šimánek, Zdeněk Urbanec
2. Michal Brandejs 10. Zdeněk Urbanec
23. Michal Šimánek
40., 56., 57. Patrik Mitáš
10. 11. 10 19:30 MIKU2 Demoliční četa Veget FC 9. 0:1 (0:1)
Nervózní utkání zaslouženě vyhrál přeci jen o jeden gól lepší tým Vegetu. David Bohuslav, Michal Vrátný
Demoliční četa Veget FC
Jiří Kryštof – Jaroslav Dobrý, Tomáš Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Zdeněk Dítě – Michal Brandejs, Pavel Lajda, Jan Látal, Ondřej Matějka, Jan Novák, Štěpán Podaný, Marek Schuma
11. Jan Látal
1. 11. 10 18:15 STOD Veget FC Ruzyně 1995 AC 8. 6:0 k.
Soupeř Vegetu se nedostavil. Aleš Musil, Václav Jozífek
Veget FC Ruzyně 1995 AC
Jan Novák – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Pavel Lajda, Ondřej Matějka, Štěpán Podaný vs
20. 10. 10 17:00 HANSP Čech Mejd Veget FC 7. 0:6 (0:0)
Domácí nastoupili pouze se čtyřmi hráči v poli a když se jim ve 21.minutě zranil hráč Král, utkání bylo ukončeno. Aleš Vytečka, Jan Ihnát
Čech Mejd Veget FC
Miloslav Mrštík – Václav Král, Martin Švarc, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Jan Novák – Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Pavel Lajda, Jan Látal, Štěpán Podaný
13. 10. 10 20:45 MIKU2 Veget FC Pašáci 6. 4:1 (2:1)
Klidné utkání v režii Vegetu.
Veget FC Pašáci
Jan Novák – Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Libor Holub, Pavel Lajda, Jan Látal, Martin Matějka, Ondřej Matějka, Pavel Piechula, Štěpán Podaný vs Tomáš Kůtek – Ondřej Jedlička, Milan Miga, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Petr Viliš, Silvio Zamarian
13. Jan Látal
30., 57. Štěpán Podaný
47. Zdeněk Dítě
15. Jan Trpišovský
6. 10. 10 18:15 zzNOVOB AG team Veget FC 5. 0:1 (0:1)
Z8pas ve svižném tempu a velice korektní z obou stran. Domácí začali ve čtyřech, ale dlouho se drželi a měli i šance. Po inkasované brance jim dorazili další dva hráči a herní projev se vyrovnal. V poslední čtvrhodině měli domácí velkou převahu, nastřelili šestkrát brankovou konstrukci, Veget ale těsnou výhru uhájil. Milan Pristaš, Karel Kreibich
AG team Veget FC
Jiří Kapinus – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Peter Fencák, Martin Mitro, Adam Narwa, Jan Vašek vs Jan Novák – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Pavel Lajda, Jan Látal, Štěpán Podaný
16. Zdeněk Dítě
22. 9. 10 19:30 MIKU1 Veget FC Paseka FC 4. 2:12 (1:8)
Paseka doslova vletěla na soupeře a během úvodních 11 minut nastřílela hezkých šest gólů. Domácí do poločasu pouze snížili, hostům dobře zachytal gólman. Zcela jednoznačný průběh zápasu. Martin Lukšík, Martin Procházka
Veget FC Paseka FC
Štěpán Podaný – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Pavel Lajda, Jan Látal, Ondřej Matějka, Jan Novák, Lubomír Tesař vs Jan Hýbek – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl, Miroslav Štulík
28., 52. František Presl
15. 9. 10 17:45 STER1 Cvrčci FC Veget FC 3. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání.Spálené šance domácívh trestali hosté a ve vyhroceném závěru zpečetili svou výhru. Ladislav Just, Robert Kvacskai
Cvrčci FC Veget FC
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Novák, Petr Štípl vs Jan NovákZdeněk Dítě, Petr Fišer, Pavel Lajda, Jan Látal, Ondřej Matějka, Pavel Piechula, Štěpán Podaný
56 Jiří Novák 50. Jan Látal
59. Štěpán Podaný
8. 9. 10 19:00 STER1 Veget FC Nikdo nikde 2. 2:9 (2:4)
Po herně vyrovnaném prvním poločase se v druhé půli utrhl brankostroj Nikdo nikde a zaslouženě zvítězili. Velmi pohledné utkání z obou stran.
Veget FC Nikdo nikde
Petr Fišer – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Pavel Lajda, Jan Látal, Ondřej Matějka, Jan Novák, Štěpán Podaný vs Václav Královec – Martin Beránek, Martin Bukovský, Kamil Nevídal, Lukáš Procházka, Jan Šimek, Pavel Tůma, Tomáš Vaněk