Pá 22.10.10 18:15 STOD Horst 1.FC Bar Krušovice   (HL2B)
Pá 22.10.10 19:30 STOD Alténa ST Notorlet Stodůlky   (HL7A)
Po 15.11.10 18:45 TEMPO Ramutant CF Dodo´s kings   (HL5A)
Po 15.11.10 20:00 TEMPO Inter Lotyšák A Smutný potapěči   (HL1A)
St 24.11.10 18:15 HOSTI Eden 1999 Betl K.F.K. B   (HL3C)
St 24.11.10 19:30 HOSTI Queens Park Club Vokra VV   (HL2B)

1. 12. 10 20:15 P2 Ruzyně 1995 AC Cvrčci FC 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili - sněhová kalamita. Josef Soukup
Ruzyně 1995 AC Cvrčci FC
vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko
17. 11. 10 18:15 HOSTI Bába FC Ruzyně 1995 AC 10. 0:6 (0:2)
Utkání bylo odehráno čistě a ve vysokém tempu, obzvláště ze strany Ruzyně. Ta zdolala soupeře přesnou a rychlou kombinační hrou. Domácí se i přes některé slibné šance nedokázali prosadit. Jindřich Fornůsek, Luděk Markvart
Bába FC Ruzyně 1995 AC
Jindřich Tichai – Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Marek Starý vs Josef Datko – Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil
15., 54. Libor Stočes
19., 32., 36. Filip Karda
43. Pavel Malý
8. 11. 10 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC Poblióni FC 9. 2:2 (1:1)
Oba týmy hrály až do poslední minuty na vítězství. Remíza v technickém utkání je spravedlivá.
Ruzyně 1995 AC Poblióni FC
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Vladimír Moc – Jan Albrecht, Tomáš Chytka, Petr Csehy, David Jeřábek, Jakub Kopáček, Martin Lux, Patrik Mitáš, Jakub Pastyřík
6., 55. Jiří Havel 26., 43. Patrik Mitáš
1. 11. 10 18:15 STOD Veget FC Ruzyně 1995 AC 8. 6:0 k.
Soupeř Vegetu se nedostavil. Aleš Musil, Václav Jozífek
Veget FC Ruzyně 1995 AC
Jan Novák – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Pavel Lajda, Ondřej Matějka, Štěpán Podaný vs
18. 10. 10 18:15 STOD Pašáci Ruzyně 1995 AC 7. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání se spoustou čancí na obou stranách skončilo spravedlivým dělením bodů. Michal Havránek, Jan Kubín
Pašáci Ruzyně 1995 AC
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Milan Miga, Radek Novotný vs Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Mykhaylo Khovanets, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil
36., 49. Milan Miga 8., 54. Mykhaylo Khovanets
11. 10. 10 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC Paseka FC 6. 2:8 (2:2)
Po výsledkově vyrovnané první půli se herní převaha Paseky projevila i na výsledném skóre. Bím
Ruzyně 1995 AC Paseka FC
Martin Mika – Josef Datko, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Tomáš Tylingr – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl
17., 19. Petr Vraštil 9. Jaroslav Myslivec
21. Tomáš Panenka
31., 33., 34. Jan Kadeřábek
40. Pavel Kadeřábek
50., 55. Karel Nachtman
6. 10. 10 19:00 STER2 Nikdo nikde Ruzyně 1995 AC 5. 2:1 (0:0)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Nikdo nikde Ruzyně 1995 AC
Miroslav Šlehofer – Martin Beránek, Kamil Nevídal, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Jakub Žák vs Petr Vraštil – Jiří Havel, Filip Karda, Martin Mika, Tomáš Sedmík, Libor Stočes
37. Lukáš Smetana
43. Jakub Žák
45. Jiří Havel
20. 9. 10 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC Martini BC 4. 1:5 (1:4)
Utkání velmi dobré úrovně. Hosté byli důraznější, ale také šťastnější. Petr Šmejkal, Petr Šeba
Ruzyně 1995 AC Martini BC
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Mykhaylo Khovanets, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Ondřej Mráz, Miroslav Rišian, Jiří Rýpar, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík
4. Libor Stočes 1., 24., 34. Vladimír Semanco
16. Destine Aduwa
26. Ondřej Mráz
13. 9. 10 18:15 STOD Demoliční četa Ruzyně 1995 AC 3. 2:2 (1:2)
Delegovaný rozhodčí se bohužel opět nedostavil. Ve vyrovnaném a slušně hraném utkání se nakonec týmy rozešly spravedlivou remízou.
Demoliční četa Ruzyně 1995 AC
Jiří Kryštof – Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Tomáš Sedmík – Josef Datko, Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Libor Stočes, Petr Vraštil
18. Tomáš Vencl
32. František Koďousek
4. Jiří Havel
22. Pavel Malý
6. 9. 10 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC Čech Mejd 2. 9:1 (2:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil. V první půli vyrovnané utkání. Druhá patřila jasně domácím, kteří si otevřeli střelnici.
Ruzyně 1995 AC Čech Mejd
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Filip Karda, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Pavel Pastorek – Luděk Bradáč, Václav Král, Miloslav Mrštík, Martin Švarc, Ivo Unger, Pavel Zajíček
7., 40., 44. Josef Datko
12., 42. Filip Karda
35., 54. Jiří Havel
48. Tomáš Sedmík
52. Libor Stočes
15. Pavel Zajíček
1. 9. 10 19:30 MIKU3 AG team Ruzyně 1995 AC 1. 0:6 (2:3)
Velmi hezké utkání dvou vyrovnaných soupeřů, ve kterém se stav měnil jako na houpačce a padaly krásné góly. Ačkoli herně vyspělejší Ruzyně domácí přestřílela, nestačila na jejich nebezpečné kontry a hlavně ve druhé půli doplatila na to, že hrála bez střídání.

STDK utkání kontumovala, ve prospěch hostů, z důvodu startu domácího hráče v trestu.
Dančo Jašev, Stanislav Starý
AG team Ruzyně 1995 AC
Jiří Kapinus – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Martin Mitro, Adam Narwa, Marián Poledník, Aleš Sádek, Dominik Šír, Jan Vašek vs Josef Datko – Jiří Havel, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil