Čt 2.12.10 19:00 P1 Mamba club V VSK MFF UK Praha VET A   (VL3C)
Čt 2.12.10 20:15 P1 Nova LFC A Bakera   (HL3B)

1. 12. 10 20:00 ARIT Poblióni FC Bába FC 11. 6:0 k.
Hosté se kvůli sněhové kalamitě nedostavili.
17. 11. 10 18:15 zzNOVOB Veget FC Poblióni FC 10. 1:5 (1:2)
Kvalitní utkání, hrál se dobrý fotbal. Marek Přeučil
Jan Novák – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Marek Schuma vs Jakub Pastyřík – Jan Albrecht, Tomáš Chytka, Petr Csehy, David Jeřábek, Martin Lux, Patrik Mitáš, Michal Šimánek, Zdeněk Urbanec
2. Michal Brandejs 10. Zdeněk Urbanec
23. Michal Šimánek
40., 56., 57. Patrik Mitáš
8. 11. 10 18:15 STOD Ruzyně 1995 AC Poblióni FC 9. 2:2 (1:1)
Oba týmy hrály až do poslední minuty na vítězství. Remíza v technickém utkání je spravedlivá.
Ruzyně 1995 AC Poblióni FC
Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Filip Karda, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil vs Vladimír Moc – Jan Albrecht, Tomáš Chytka, Petr Csehy, David Jeřábek, Jakub Kopáček, Martin Lux, Patrik Mitáš, Jakub Pastyřík
6., 55. Jiří Havel 26., 43. Patrik Mitáš
1. 11. 10 18:15 MIKU3 Poblióni FC Pašáci 8. 2:3 (2:0)
Poblióni v první půli jasně dominovali svou technickou a rychlou hrou. Po přestávce však polevili a nakonec slavila úspěch bojovnost hostů. Jan Vimer, Richard Novotný
Poblióni FC Pašáci
Jakub Pastyřík – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, Petr Csehy, Martin Lux, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Radek Novotný, Jan Trpišovský
21. Zdeněk Urbanec
22. Vladimír Moc
33. Karel Janďourek
43. Petr Geisler
50. Ondřej Jedlička
18. 10. 10 18:15 MIKU2 Paseka FC Poblióni FC 7. 8:2 (3:0)
Hosté hráli čtvrt hodiny ve čtyřech a drželi se dobře. Po příchodu dalšího hráče už jim ale začaly ubývat síly a na výsledku se to projevilo. Tomáš Urban, František Humpál
Paseka FC Poblióni FC
Tomáš Tylingr – Jan Kadeřábek, Pavel Kadeřábek, Pavel Kohout, Jaroslav Myslivec, Karel Nachtman, Tomáš Panenka, František Presl vs Jakub Pastyřík – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, Petr Csehy, Jakub Kopáček, Martin Lux, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec
9., 51. František Presl
27., 37., 60. Tomáš Panenka
29., 34., 59. Jan Kadeřábek
39. Vladimír Moc
56. Tomáš Chytka
13. 10. 10 19:00 STER2 Poblióni FC Nikdo nikde 6. 1:2 (0:2)
Taktika týmu NIKDO NIKDE zněla jasně. Vzhledem k prázdné lavičce se hrála kvalitní obrana a smrtící protiútoky. S notnou dávkou štěstí a dobře postavenými tyčemi, zvonily opakovaně až do konce. Zatím co POBLIÓNI mohou litovat mnoho neproměněných šancí. Jan Vimer, Martin Jaroš
Poblióni FC Nikdo nikde
Jakub Pastyřík – Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, Petr Csehy, David Jeřábek, Jakub Kopáček, Patrik Mitáš, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec vs Miroslav Šlehofer – Martin Beránek, Kamil Nevídal, Lukáš Procházka, Jan Šimek, Pavel Tůma
58. Zdeněk Urbanec 4., 22. Martin Beránek
4. 10. 10 19:00 STER2 Martini BC Poblióni FC 5. 3:0 (3:0)
Utkání začalo s převahou Pobliónů, která trvala asi tak do 20.minuty. Od té doby byl na hřišti pouze jeden tým a s trochou nadsázky jen jeden hráč.
Martini BC Poblióni FC
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Miroslav Rišian, Jiří Rýpar, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík vs Jakub Pastyřík – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, Petr Csehy, Jakub Kopáček, Martin Lux, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec
26., 28., 30. Vladimír Semanco
22. 9. 10 17:00 zzNOVOB Poblióni FC Demoliční četa 4. 1:0 (0:0)
Naprosto vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Hrálo se téměř bez faulů, až na konci začaly přicházet fauly z bojovnosti. Jeden takový přišel v poslední minutě a Urbanec střelou z půlky hřiště rozhodl. Radek Matoušek, Petr Žižka
Poblióni FC Demoliční četa
Jakub Pastyřík – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Petr Csehy, David Jeřábek, Martin Lux, Patrik Mitáš, Vladimír Moc, Jaroslav Šmejkal, Zdeněk Urbanec vs Jiří Kryštof – Jaroslav Dobrý, Tomáš Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
60. Zdeněk Urbanec
13. 9. 10 19:00 STER2 Čech Mejd Poblióni FC 3. 1:5 (0:2)
Jednoznačné utkání v režii hostů, kteří si po celý zápas v poklidu diktovali tempo hry a zaslouženě zvítězili. Martin Zima, Martin Lukšík
Čech Mejd Poblióni FC
Pavel Zajíček – Luděk Bradáč, Václav Král, Miloslav Mrštík, Pavel Pastorek, Martin Švarc, Ivo Unger, Jiří Vrbický vs Jakub Pastyřík – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, Petr Csehy, David Jeřábek, Jakub Kopáček, Martin Lux, Vladimír Moc, Michal Šimánek, Zdeněk Urbanec
57. Pavel Zajíček 3., 38. Tomáš Černoch
7., 60. Michal Šimánek
51. Jan Albrecht
8. 9. 10 18:15 DEKAN Poblióni FC AG team 2. 4:7 (2:2)
Hezký fotbal od první minuty, plný gólů, šancí i zákroků gólmanů. Otta
Poblióni FC AG team
David Jeřábek – Tomáš Černoch, Tomáš Chytka, Petr Csehy, Jakub Kopáček, Martin Lux, Vladimír Moc, Jakub Pastyřík, Michal Šimánek, Zdeněk Urbanec vs Jiří Kapinus – Vladimír Brůna, Peter Fencák, Daniel Řičica, Aleš Sádek, Dominik Šír, Jan Vašek