Ne 5.9.10 11:15 ZAK Gee Gee Olive Suchdol sabres B   (HL7H)
Ne 5.9.10 12:30 ZAK Internazionale AC Rokoska   (HL7K)
Ne 3.10.10 08:45 ZAK Tus Pelotas Penélope Cruz   (HL5H)
Ne 3.10.10 10:00 ZAK Krabice Hyens United   (HL7H)
Ne 17.10.10 08:45 ZAK Alien Dynamo UK   (HL6J)
Ne 17.10.10 10:00 ZAK Krabice Spořilov Represent   (HL7H)

11. 12. 10 11:15 ZAK Ross Crock Callida CS 11. 2:5 (2:4)
Na těžkém terénu se oba týmy snažily o kombinační fotbal. Callida se situaci přizpůsobila o něco lépe a zaslouženě vyhrála. Marek Zelc
Ross Crock Callida CS
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava vs Arnošt Adámek – Marek Červenka, Jiří Drábek, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Borek Nagy, Michal Nehyba, Radek Nezval, Martin Strnad
14. Jan Harák
22. Michal Jašpr
1., 9. Marek Červenka
16., 35. Radek Nezval
28. Michal Nehyba
27. 11. 10 11:15 ZAK S.T.R.U.P. Ross Crock 10. 1:5 (0:0)
Utkání s jasným průběhem. Jakub Tylle, Martin Novotný
S.T.R.U.P. Ross Crock
Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Tomáš Veverka vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava
47. Michal Stárek 35., 52. Adam Podroužek
39., 46., 58. Jaroslav Gaudek
20. 11. 10 11:15 ZAK S.F.O.T. Ross Crock 9. 0:3 (0:1)
Bojové utkání rozhodl třemi brankami KRAFT. Poraženým ke konci docházeli síly - hráli bez střídání, což jejich výkon ovlivnilo.
S.F.O.T. Ross Crock
Václav Hranáč – Tomáš Beneš, Adam Jurča, Karel Ondřich, Dan Pěnčík, Jiří Sedlák, Jiří Šedo, Thomas Šoltys vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava
20., 35., 42. Daniel Kraft
6. 11. 10 11:15 ZAK Ross Crock Letňany BD 8. 3:3 (3:3)
Běhavý a vyrovnaný zápas. Remíza je spravedlivá. Jiří Fiala, Filip Šindelář
Ross Crock Letňany BD
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava vs Štěpán Ungvari – David Jurča, Lukáš Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Michal Rada, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý
8. OG
25. Michal Jašpr
28. Milan Mach
3. Lukáš Jurča
9. Václav Kverka
14. David Jurča
23. 10. 10 11:15 BECH Hoptajch team Ross Crock 7. 5:0 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém dějství se domácí rozstříleli a zaslouženě zvítězili vysoko 5:0. Lukáš Bílý, Daniel Miňovský
Hoptajch team Ross Crock
Václav Kopecký – Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Michal Hrubý, Miroslav Janeček, Marek Růžička, Michal Sommer, Martin Vacka vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava
21. Martin Vacka
36. Václav Kopecký
37. Miroslav Janeček
43. Piotr Golebiewski
50. Marek Růžička
16. 10. 10 11:15 ZAK Ross Crock 4077 DUCKS 6. 2:7 (1:7)
Zápas hraný v pomalejším tempu, s jednoznačným průběhem od prvních minut. V poločase bylo rozhodnuto a druhá půle se jen dohrála. Martin Veselý, Jakub Bečvář
Ross Crock 4077 DUCKS
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek vs Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
25. Adam Podroužek
42. Daniel Kraft
3. Petr Hakl
8., 11., 15., 19., 29. Karel Drábek
26. David Haring
2. 10. 10 15:00 HANSP Dejvický expres Ross Crock 5. 5:1 (3:0)
Vyhrál důraznější a lepší. Roman Mašek, Jakub Kumšta
Dejvický expres Ross Crock
Michal Dobiáš – Václav Kubeček, Jan Macek, Martin Savčenko, Ivan Skoumal, Jan Strnad, Jakub Troníček, Kamil Veselý, Radomil Žďárský vs Tomáš Přibyl – Jan Harák, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Jan Sočava
20., 23. Radomil Žďárský
25. Jan Macek
31. Ivan Skoumal
54. Kamil Veselý
34. Jaroslav Plachý
25. 9. 10 11:15 ZAK Ross Crock GTL A 4. 0:3 (0:1)
Velice vyrovnaný zápas. Jan Tlusťák, Jaroslav Frencl
Ross Crock GTL A
Tomáš Přibyl – Jan Harák, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava vs Petr Šimek – Sina Almiran, Petr Dlobík, David Dvořák, Jiří Růžička, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Kryštof Šneiberg, Martin Vyhnal
20. Jiří Růžička
48. David Dvořák
54. Sina Almiran
18. 9. 10 11:15 ZAK Eukaryota 2.LKW Ross Crock 3. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas,se šťastnějším koncem pro Ross Crock. Kohout,Plachý
Eukaryota 2.LKW Ross Crock
Jan Dvořák – Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Jan Sočava
16. Michal Příbaň 28. Michal Jašpr
42. Jaroslav Gaudek
11. 9. 10 11:15 ZAK Ross Crock Blue flame 2. 1:2 (1:0)
Domácí byli v úvodu jasně lepší, ale branky se dočkali až v šestnácté minutě, kdy se trefil Gaudek. V první půli další branka nepadla. V druhé půli stále útočící domácí inkasovali od bránících se hostů dvakrát KO. A jak už to bývá, ač byli domácí lepší, odešli ze hřiště se sklopenou hlavou.
Ross Crock Blue flame
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Jaroslav Plachý vs Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Karel Křížek, Michal Němeček, Antonín Paseka
16. Jaroslav Gaudek 52. Karel Křížek
57. Miloslav Gaube
4. 9. 10 11:15 zzNOVOB Beruška Prosek Ross Crock 1. 0:6 k.