St 3.11.10 17:00 HANSP Traktor Humus SUP A Pražačka seniors A   (SVL2B)
St 3.11.10 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Killing power FC   (HL7C)
St 3.11.10 19:30 HANSP Pendula Bona AC Strašnická šlechta   (HL6D)
Čt 25.11.10 18:15 MIKU1 Inter Bubeneč Yamato Day 02   (HL5E)
Čt 25.11.10 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Koliba F.C.V.   (SVL1A)
Čt 25.11.10 20:45 MIKU1 Tučňáci Sparta Popularos   (HL7C)

12. 12. 10 15:00 zzNOVOB Rokoska Dropa FC A 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Rokoska Dropa FC A
vs Patrik Gregor – Martin Babička, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra
28. 11. 10 12:30 P3 Deportivo Praga Rokoska 10. 4:8 (2:3)
Klidný zápas, zpočátku vyrovnaný, ale zvlášť ve druhém poločase zřetelná převaha na straně Rokosky. Matyáš Neuwirth, Vojtěch Toušek
Deportivo Praga Rokoska
Luboš Vacek – Tomáš Bruder, Jan Havlíček, Jakub Kosina, Franci Mohorič, Martin Nerad, Marek Solich vs Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Tomáš Řádek, Pavel Šnor, Petr Vydra, Radek Zábal
5., 16., 51., 57. Tomáš Bruder 8., 58. Petr Vydra
13. Tomáš Řádek
18., 58. Radovan Dostál
32., 35. Pavel Šnor
36. Robert Fialka
21. 11. 10 13:45 zzJUNI2 Rokoska All - in 9. 6:0 k.
7. 11. 10 13:45 ZAK Target FC Rokoska 8. 1:2 (1:0)
Velice pěkné a útočné utkání na úrovni 7. ligy. Anatolij Perec, Jaroslav Masopust
Target FC Rokoska
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Martin Řehoř vs Petr Louša – Tomáš Čáp, Milan Havel, Roman Havel, Marek Hybeš, Tomáš Řádek, Pavel Šnor, Martin Zelenka
5. Petr Bulín 40. Milan Havel
42. Marek Hybeš
24. 10. 10 18:45 P3 Rokoska Talent Praha FC 7. 1:5 (0:3)
Fotbalovější Rokoska si neporadila s nadšeně bojujícím, mladším a rychlejším Talentem. Pavel Dlouhý, Luděk Štěpánek
Rokoska Talent Praha FC
Petr Louša – Radovan Dostál, Robert Fialka, Roman Havel, Marek Hybeš, Tomáš Řádek, Pavel Šnor vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Petr Žaloudek
41. Tomáš Řádek 15. Jaroslav Hojer
19. Lukáš Holoubek
20., 40. Dominik Holinka
34. Petr Hejkal
17. 10. 10 15:00 P1 Vodka team FC Rokoska 6. 7:3 (3:2)
Na 7.ligu zápas velmi vysoké kvality, divácky zajímavý fotbal. Petr Sýkora, Vojtěch Kounovský
Vodka team FC Rokoska
Milan Mráz – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Václav Jirka, Lukáš Prymus, Luboš Růžička, Jiří Souček, Karel Šukovský, David Veselý, Martin Vodka vs Petr Louša – Radovan Dostál, Robert Fialka, Roman Havel, Marek Hybeš, Tomáš Řádek, Petr Vydra, Radek Zábal
1., 8., 48., 60. Václav Jirka
24. Jan Foukner
35., 41. Tomáš Dvořák
7. Petr Vydra
18., 60. Radovan Dostál
10. 10. 10 12:30 KBELY PRKA Rokoska 5. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, ke konci však zbytečně nervózní. O vítězi rozhodla větší efektivita. Libor Slavata, Tomáš Berka
PRKA Rokoska
Antonín Vrána – Adria Ferrer, Štěpán Šantrůček, Jaroslav Sojka, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Roman Havel, Marek Hybeš, Petr Vydra, Radek Zábal
18. Jaroslav Sojka
26. Marek Viták
37. Jan Tábořík
43. Petr Vydra
3. 10. 10 13:45 P3 Rokoska Old Mosquitos 4. 3:0 (1:0)
Po úvodním oťukávání si začali více šancí vytvářet domácí a zaslouženě šli do vedení, které pak po přestávce ještě navýšili. Daniel Větrovský, Pavel Melichar
Rokoska Old Mosquitos
Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Marek Hybeš, Tomáš Řádek, Pavel Šnor, Petr Vydra, Radek Zábal vs Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Richard Franěk, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, František Slavíček, Jiří Slavíček, Oldřich Vacek
18. Petr Vydra
44., 45. Radovan Dostál
19. 9. 10 13:45 ZAK Laxní přístup Rokoska 3. 1:3 (1:1)
Čisté utkání hrané bez faulů. První poločas byl vyrovnaný, ale dva slepené góly rozhodly o utkání. Petr Kučera, Václav Perlík
Laxní přístup Rokoska
David ŠátekPavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Tomáš Kodiš, Ondřej Němec, Carlos R. Ruiz Martínez, Radek Šén, Michal Široký, Tomáš Ujlaki, Lukáš Záruba, Ondřej Zeman vs Petr Louša – Radovan Dostál, Robert Fialka, Roman Havel, Marek Hybeš, Tomáš Řádek, Pavel Šnor, Petr Vydra, Radek Zábal
15. Radek Šén 10. Pavel Šnor
44. Radovan Dostál
46. Roman Havel
12. 9. 10 15:00 HOSTI Rokoska Malvazinky 1.FC 2. 4:9 (3:2)
Po gólově i herně vyrovnaném prvním poločase se projevila fyzická připravenost a kvalita lavičky týmu z Malvazinek v poločase druhém. Po dvou rychlých gólech ve druhé půli začala Rokoska působit rezignovaně a po čtyřech gólech jako přes kopírák do prázdné branky už ani závěrečné snížení plachtící střelou žádnou velkou náplastí nebylo. Pavel Urban, Jan Tomiška
Rokoska Malvazinky 1.FC
Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Roman Havel, Marek Hybeš, Pavel Šnor, Radek Zábal vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Benny Benkár, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták