Ne 10.10.10 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Úžas 1.FFS   (HL6L)
Ne 10.10.10 15:00 KBELY Dirty Bastards Saens 1.FC C   (HL7L)
Ne 10.10.10 16:15 KBELY Gangbeng Horsis heads   (HL7L)
Út 9.11.10 17:00 HANSP Věčná žízeň FC VET Šajtle s.r.o. VET   (VL4A)
Út 9.11.10 18:15 HANSP Rychlí hroši APK Slamník I.USP   (HL4A)
Út 9.11.10 19:30 HANSP Arctica Islandica Santovi Sobi   (HL5C)

11. 12. 10 11:15 zzPANK1 4077 DUCKS GTL A 11. 2:2 (2:0)
Pohledné utkání. Za první půli si zasloužili vyhrát domácí, ale druhou ovládli hosté, takže asi spravedlivá remíza.
4077 DUCKS GTL A
Václav Coufal – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Michal Řehák vs Petr Šimek – Sina Almiran, David Dvořák, Filip Ebert, Marek Hladík, Ivan Novák, Jiří Růžička, Karel Semirád, Zdeněk Šlehofer, Martin Vyhnal
1. Michal Řehák
10. Petr Hakl
37 Václav Coufal 49. Martin Vyhnal
58. David Dvořák
37. David Dvořák
27. 11. 10 11:15 DEKAN Eukaryota 2.LKW 4077 DUCKS 10. 1:7 (1:4)
Průměrné utkání, které rozhodla střelecká potence vítězného týmu. Josef Hisem, Václav Kyselka
Eukaryota 2.LKW 4077 DUCKS
Jozef Borčin – Petr Chaloupka, Jaroslav Ječný, Petr Konůpka, Tomáš Lencsés, Michal Příbaň, Filip Vodička vs Jan Prušák – Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Michal Řehák
23. Tomáš Lencsés 3. Michal Řehák
7. Petr Hakl
10., 40. Karel Drábek
11., 35., 44. Lukáš Hakl
20. 11. 10 10:00 zzZARUB 4077 DUCKS Blue flame 9. 9:0 (4:0)
Jasné vítězství domácích, kteří přitom hráli bez střídání a marně čekali na píchod spoluhráčů. Husák
4077 DUCKS Blue flame
Jan Prušák – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Michal Řehák vs Josef JanotaMiloslav Gaube, Jiří Hošek, Karel Křížek, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
8., 34., 40., 47. Karel Drábek
11., 15., 18., 45. Lukáš Hakl
53. Petr Hakl
6. 11. 10 11:15 zzNOVOB Beruška Prosek 4077 DUCKS 8. 0:6 k.
23. 10. 10 11:15 zzNOVOB 4077 DUCKS Callida CS 7. 0:2 (0:0)
Obě mužstva hrála poměrně pohledný kombinační fotbal. Domácí neproměnili šance v první půli a to rozhodlo. Pavel Hájek, Michal Roubal
4077 DUCKS Callida CS
David Haring – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl vs Borek NagyMarek Červenka, Petr Laurich, Radek Nezval, Petr Štěpánek, Martin Strnad
43. Radek Nezval
59. Marek Červenka
16. 10. 10 11:15 ZAK Ross Crock 4077 DUCKS 6. 2:7 (1:7)
Zápas hraný v pomalejším tempu, s jednoznačným průběhem od prvních minut. V poločase bylo rozhodnuto a druhá půle se jen dohrála. Martin Veselý, Jakub Bečvář
Ross Crock 4077 DUCKS
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek vs Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
25. Adam Podroužek
42. Daniel Kraft
3. Petr Hakl
8., 11., 15., 19., 29. Karel Drábek
26. David Haring
2. 10. 10 10:00 ZAK 4077 DUCKS S.F.O.T. 5. 1:5 (0:1)
Utkání s jasným vítězem. Otta,Vorel
4077 DUCKS S.F.O.T.
Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Michal Řehák vs Václav Hranáč – Tomáš Beneš, Lukáš Habart, Adam Jurča, Milan Karas, Petr Okenfuss, Karel Ondřich, Dan Pěnčík, Jiří Sedlák, Jiří Šedo, Thomas Šoltys, Jan Švorc, Jakub Vašek
55. Lukáš Hakl 9. Lukáš Habart
33., 48., 60. Thomas Šoltys
47. Jakub Vašek
25. 9. 10 08:45 zzNOVOB Letňany BD 4077 DUCKS 4. 1:3 (1:1)
Zápas, ve kterém se v plné míře ukázalo, jak může být fotbal pro jeden tým nádherný a pro druhý zas krutý. Po celou dobu nesmírně vyrovnaný zápas rozhodli hosté až v samém závěru.
Letňany BD 4077 DUCKS
Tomáš Šoltys – Lukáš Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Petr Mišoň, Marek Pácha, Michal Rada, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Michal Řehák
14. Pavel Laštovička 60 Václav Kverka 9., 57. Karel Drábek
59. Petr Hakl
18. 9. 10 11:15 BECH 4077 DUCKS Hoptajch team 3. 1:5 (0:1)
Mužstvo Ducks doplatilo na nevyužité šance a v závěru několkrát inkasovalo. Jiří Navrátil, Leoš Navrátil
4077 DUCKS Hoptajch team
Jan Prušák – Michal Borovan, Václav Coufal, Jan Doležal, Petr Hakl, David Haring, Michal Řehák vs Václav Kopecký – Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Michal Hrubý, Peter Milan, Marek Růžička, Martin Vacka
39. Jan Doležal 15., 58., 60. Marek Růžička
53. Peter Milan
56. Martin Vacka
11. 9. 10 10:00 zzNOVOB S.T.R.U.P. 4077 DUCKS 2. 2:3 (0:2)
Z úvodu byli jasně lepší hosté. Po první půli vedli 0:2. Domácí využili přímý volný kop, nařízený za ruku gólmana mimo vápno, ke snížení. Další branka mířila opět do sítě domácích, ti se však nevzdali a zatápěli hostům až do konce zápasu a v padesáté sedmé minutě ještě snížili. Karel Kreibich