10. Oblouci 81 AFC SUP 13 5 1 7 29:27 11
11. Dehet Old 1.FC SUP 13 3 0 10 20:47 6
14. Kotlářka CAHA FC SUP 13 1 2 10 9:35 -2

Po 13.9.10 19:30 BECH Desítníci CH.C. Ontosport   (HL6A)
Po 13.9.10 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Porter CF B   (HL1A)
Út 28.9.10 18:15 BECH Kulišáci CF VET Typos - Garda FC   (VL1A)
Út 28.9.10 19:30 BECH Pražský axiom !nBev Tigers   (HL8E)
Po 11.10.10 19:30 BECH Sparta Pivaři AC Desítníci CH.C.   (HL6A)
Po 11.10.10 20:45 BECH PH Servis Javorák   (VL2A)

9. 12. 10 19:15 ZAK Sen ČM PG supervet Dřevorubci Modřany S 13. 0:4 (0:2)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Hráno v duchu fair play. Zdeněk Branžovský
Sen ČM PG supervet Dřevorubci Modřany S
Rudolf Bobek – Miroslav Ackermann, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Petr Vorel
5. Jiří Šlechta
23. Dušan Bruncko
48. Petr Vorel
56. Jiří Sedláček
30. 11. 10 19:00 P3 SuperNova L.F.C. Sen ČM PG supervet 12. 1:6 (0:4)
Utkání hrané na těžkém terénu, na kterém příliš nešlo hrát kombinační fotbal. Zasloužená výhra hostů. Karel Kolman
SuperNova L.F.C. Sen ČM PG supervet
Tomáš Mládek – Pavel Čihák, Vladimír Lacina, Milan Paclík, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák vs Rudolf Bobek – Karel Brzek, Petr Holeček, Roman Jireš, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
50. Jan Uhlíř st. 5., 15., 30., 59. Zdeněk Kolář
6. Miroslav Šusta
51. Miroslav Vachta
25. 11. 10 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Traktor Humus SUP A 11. 1:1 (1:1)
V utkání výborné úrovně se zrodila spravedlivá remíza. Šance byly na obou stranách, ale brankáři byli ozdobou tohoto slušného a v tempu hraného utkání.
Sen ČM PG supervet Traktor Humus SUP A
Miroslav Šusta – Miroslav Ackermann, Rudolf Bobek, Karel Brzek, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Miroslav Vachta vs Luděk Chyský – Vasil Bobalik, Richard Dědeček, Petr Lahovský, Václav Meisner, Martin Michálek, Václav Šedivý
7. Miroslav Ackermann 3. Vasil Bobalik
18. 11. 10 19:30 BECH Valník Sen ČM PG supervet 10. 4:0 (2:0)
V chladivém počasí se hra přelévala z jedné strany na druhou a hrálo se ve vysokém tempu. Více štěstí se přiklonilo k domácím, kterým spadlo do brány vše. Ladislav Jizba, Libor Foldyna
Valník Sen ČM PG supervet
Miroslav Chloupek – Karel Chaloupka, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Jan Halouska, Ivo Kantor, Josef Kouba, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Zdeněk Kolář – Miroslav Ackermann, Rudolf Bobek, Karel Brzek, Vlastimil Datko, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
10., 60. Zdeněk Fiala
22. Jindřich Trmal
57. Jan Halouska
11. 11. 10 19:00 P1 Betl KFK SUP Sen ČM PG supervet 9. 1:5 (0:3)
Domácí ze začátku více drželi balón, ale hosté postupně získali převahu. Michal Weidenthaler, Pavel Čihák
Betl KFK SUP Sen ČM PG supervet
Petr Petřík – Petr Burian, Jan Chleboun, Radomír Hala, Štefan Klíma, Jan Kriesman, Jan Maňas, Jiří Petrla, Josef Svatek vs Miroslav Vachta – Miroslav Ackermann, Rudolf Bobek, Karel Brzek, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta
47. Jan Chleboun 19., 25., 35. Zdeněk Kolář
21. Miroslav Šusta
60. Jaroslav Pur
4. 11. 10 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Cormoran FC SUP 8. 2:6 (0:1)
Velmi pohledné a z počátku také vyrovnané utkání, se ve druhé půli stalo jasnou záležitostí. Konečný výsledek je zasloužený. David Šmída, Filip Mikeš
Sen ČM PG supervet Cormoran FC SUP
Miroslav Šusta – Rudolf Bobek, Karel Brzek, Vlastimil Datko, Petr Holeček, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Vachta, Petr Zeman vs Zdeněk Sahula – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka
41. Jaroslav Pur
49. Miroslav Vachta
22., 37. Roman Heinz
36., 58. Josef Kurka
40. Vladislav Kašpar
46. Jan Trnka
21. 10. 10 19:30 BECH Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet 7. 2:3 (0:3)
Pohledné utkání, do kterého vlétli hosté jako uragán a již v 7.minutě vedli 2:0 a do poločasu dokonce 3:0. Ve druhé půli se domácí zvedli a v posledních deseti minutách dokonce snížili na 2:3, na remízu jim však nestačil čas. Štěpán Minařík, Marek Fojtů
Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet
Martin Frejlach – Miroslav Bílek, Roman Blovský, Ivan Haco, Tomáš Horník, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Branislav Večerek vs Zdeněk Kolář – Rudolf Bobek, Karel Brzek, František Hamouz, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta, Petr Zeman
51., 59. Ivan Haco 5., 7. Zdeněk Kolář
28. Jaroslav Pur
14. 10. 10 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Nejistá sezóna SUP 6. 0:2 (0:1)
Zpočátku to vypadalo, že tempo bude diktovat Sen. Hosté se rozjížděli pomaleji, ale postupně hru ovládli, dostali se do vedení a zápas kontrolovali. Kombinačně lepší Nejistá sezóně pak z několika šancí přidala i gólovou pojistku, na což už domácí nedokázali zareagovat. Vladimír Pešta, Rudolf Schiller
Sen ČM PG supervet Nejistá sezóna SUP
František Turek – Rudolf Bobek, Karel Brzek, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta, Petr Zeman vs Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta
16. Milan Dedera
46. Miroslav Hybner
53. Jaroslav Hamrník
7. 10. 10 19:30 BECH Oblouci 81 AFC SUP Sen ČM PG supervet 5. 2:4 (1:3)
V bojovném utkání superveteránské ligy zvítězil bojovnější tým. Sen vedl již v prvním poločase o dva góly a své vedení udržel až do konce.
Oblouci 81 AFC SUP Sen ČM PG supervet
Rudolf Zuman – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Pavel Janeba, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral vs František Turek – Miroslav Ackermann, Rudolf Bobek, Karel Brzek, Petr Holeček, Petr Mareš, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
11. Zdeněk Vybíral
33. Jiří Svoboda
2. Miroslav Šusta
17. Karel Brzek
21. Petr Holeček
45. Jaroslav Pur
23. 9. 10 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Lomíci 4. 2:3 (2:1)
Bezproblémový zápas v přátelské atmosféře a s vyrovnaným průběhem. Rozhodl náhodný gól. Michal Nechvátal
Sen ČM PG supervet Lomíci
František Turek – Miroslav Ackermann, Karel Brzek, Vlastimil Datko, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Roman Šejda, Miroslav Šusta, Jaroslav Toman, Miroslav Vachta, Petr Zeman vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát
9. Zdeněk Kolář
25. Jaroslav Pur
16. Josef Krupička
34., 48. Otakar Anděl
16. 9. 10 19:30 BECH Kotlářka CAHA FC SUP Sen ČM PG supervet 3. 0:4 (0:0)
Klidné utkání. Hosté byli o třídu lepší. Petr Jambor
Kotlářka CAHA FC SUP Sen ČM PG supervet
Jaroslav Kvarda – Robert Alferi, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Ladislav Strnad, Jiří Svátek, Martin Václavík, Vladimír Vančík vs František Turek – Rudolf Bobek, Karel Brzek, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Jaroslav Toman, Petr Zeman
31., 42. Miroslav Šusta
48. Petr Zeman
9. 9. 10 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Dehet Old 1.FC SUP 2. 5:1 (3:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodly až góly domácích v samém závěru. Dehet nastřelil v zápase 4x brankovou konstrukci. Jan Souček, Martin Král
Sen ČM PG supervet Dehet Old 1.FC SUP
František Turek – Karel Brzek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta, Petr Zeman vs Petr Votruba – Petr Bašus, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
3., 8. Miroslav Šusta
22., 54., 56. Zdeněk Kolář
37. Martin Zdobinský
2. 9. 10 19:30 BECH Estudiantes Sen ČM PG supervet 1. 1:2 (0:1)
Ve vyrovnaném zápase otevřel skóre Sen a do poločasu již další gól nepadl. Vyrovnání přišlo ve 45.minutě z kopačky Vejvody. O osudu utkání rozhodla branka z přímého kopu po ruce jednoho z domácích hráčů. Petr Jambor, Jan Hobík