St 15.9.10 17:45 STER2 Sorry FC F.C.K.   (HL6E)
St 15.9.10 19:00 STER2 Strašnická šlechta Kamberský pípy   (HL6D)
St 15.9.10 20:15 STER2 Neumann S.K. Hulla hulla FC   (HL7C)
St 13.10.10 19:00 P2 Ferri FC Hertha ZMZ   (HL2B)
St 13.10.10 20:15 P2 Kings FC Důchodci   (HL2A)

12. 12. 10 15:00 HOSTI Old Mosquitos Malvazinky 1.FC 11. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí, nakonec zaslouženě vyhráli domácí. Hosté, i přes menší počet hráčů srdnatě bojovali a během druhé půle měli několik šancí na vyrovnání. O konečném výsledku rozhodla pojišťovací branka až v poslední minutě. Pavel Stehlík, Jakub Kaska
Old Mosquitos Malvazinky 1.FC
Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Jan Ešner, Filip Keller, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, František Slavíček, Oldřich Vacek vs Tomáš Houdek – Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták
10. Filip Cigánek
15. Radek Opichal
34., 60. Jan Ešner
45. Pavel Rákosník
46. Filip Novotný
28. 11. 10 13:45 ZAK Internazionale AC Old Mosquitos 10. 10:5 (5:2)
Zasloužená výhra domácích, kteří trestali hlavně z rychlích protiútoků. Karel Semirád, Lukáš Semirád
Internazionale AC Old Mosquitos
Oleg CiumasDavid Ambartsumyan, Alexander Feigin, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Nikolay Novgorodskiy, Denys Plietnikov, Oleg Shvedov vs Jan Ešner – Filip Cigánek, Filip Keller, Radek Opichal, Michal Pešek, Tomáš Saska, František Slavíček
53. Michal Pešek
21. 11. 10 16:15 P3 Old Mosquitos Dropa FC A 9. 0:3 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání, pak začala Dropa proměňovat své šance. Pohledný a férový zápas. Jaroslav Novák, Martin Novák
Old Mosquitos Dropa FC A
Jan Ešner – Filip Cigánek, Richard Franěk, Filip Keller, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Jiří Sedmík, František Slavíček, Oldřich Vacek vs Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra
36. Jiří Ondráček
45., 48. Martin Vávra
7. 11. 10 16:15 ZAK Deportivo Praga Old Mosquitos 8. 1:1 (0:1)
Hráči Deportiva byli fotbalovější, ale neproměňováním šancí se připravili o vítězství. Pavel Jiroušek, Petr Hýsek
Deportivo Praga Old Mosquitos
Luboš Vacek – František Albrecht, Tomáš Bruder, Jan Havlíček, Jakub Kosina, Oleg Martinec, Franci Mohorič, Martin Nerad, Vladimír Příbramský, Marek Solich vs Jiří SedmíkFilip Cigánek, Josef Hervert, Radek Opichal, Michal Pešek, Tomáš Saska, František Slavíček, Oldřich Vacek
50. Tomáš Bruder 10. Oldřich Vacek
24. 10. 10 16:15 P3 Old Mosquitos All - in 7. 6:0 k.
17. 10. 10 13:45 ZAK Target FC Old Mosquitos 6. 3:0 (1:0)
Tým Target FC hrál ze začátku utkání pouze o čtyřech hráčích v poli, ale znát na jeho výkonu to vůbec nebylo. V patnácté minutě se přidal k mužstvu hráč pátý a hned to bylo znát na výsledném skóre. Jan Macek, Petr Vršinský
Target FC Old Mosquitos
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Tomáš Staněk vs Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Richard Franěk, Josef Hervert, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Tomáš Saska, František Slavíček, Oldřich Vacek
22., 37. David Haštaba
52. Vojtěch Mikeš
10. 10. 10 20:45 MIKU3 Old Mosquitos Talent Praha FC 5. 0:5 (0:3)
Jednoznačný zápas rozhodla technická vytříbenost a souhra vítězného týmu. Václav Schlosser, Pavel Váňa
Old Mosquitos Talent Praha FC
Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Michal Pešek, Tomáš Saska, Jiří Slavíček, Oldřich Vacek vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Jan Štangel, Petr Žaloudek
8. Petr Hejkal
15., 36. Tomáš Kynčl
21. Dominik Holinka
54. Jaroslav Hojer
3. 10. 10 13:45 P3 Rokoska Old Mosquitos 4. 3:0 (1:0)
Po úvodním oťukávání si začali více šancí vytvářet domácí a zaslouženě šli do vedení, které pak po přestávce ještě navýšili. Daniel Větrovský, Pavel Melichar
Rokoska Old Mosquitos
Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Marek Hybeš, Tomáš Řádek, Pavel Šnor, Petr Vydra, Radek Zábal vs Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Richard Franěk, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, František Slavíček, Jiří Slavíček, Oldřich Vacek
18. Petr Vydra
44., 45. Radovan Dostál
19. 9. 10 19:30 MIKU2 Old Mosquitos PRKA 3. 1:2 (1:1)
Hosté nedokázali využít herní převahy ke vstřelení více branek, což je málem stálo bod. Nakonec rozhodl jejich kapitán šťastnou střelou k tyči 4 minuty před koncem.
Old Mosquitos PRKA
Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Richard Franěk, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Jiří Slavíček, Oldřich Vacek vs Antonín Vrána – Adria Ferrer, Maxime Gardie, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jaroslav Sojka, Marek Viták
22. Richard Franěk 10. Adria Ferrer
56. Martin Šantrůček
12. 9. 10 15:00 P1 Vodka team FC Old Mosquitos 2. 8:2 (3:1)
Vodka měla po celý zápas mírnou převahu, kterou vyjadřovalo i postupně navyšované skóre. Mosquitos se ovšem nevzdávali a i přes nepříznivý vývoj se stále snažili výsledek zmírnit. Petr Köppel, Martin Čakrt
Vodka team FC Old Mosquitos
Karel Šukovský – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Václav Jirka, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, David Veselý, Martin Vodka vs Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Richard Franěk, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Jiří Slavíček, Oldřich Vacek