Po 20.9.10 16:30 zzHAGIB Ministerstvo obrany Havri Havri 3. 2:2
Po 13.9.10 18:15 HOSTI Havri Havri Legends are back 2. 8:2
Po 6.9.10 16:45 zzHAGI3 Kvantanámo Havri Havri 1. 4:6

1. Torpedo Ohrobec SKA 11 11 0 0 82:19 22
6. Nova LFC B 11 5 1 5 35:34 11
7. Kvantanámo 11 4 1 6 41:49 9
8. Viktoria Bítovská 11 4 1 6 20:37 9
9. Admira 97 11 4 0 7 42:57 8
10. Ministerstvo obrany 11 2 2 7 28:38 6
11. Ši Kyo 11 2 0 9 15:51 4
12. Juventus Pivus 11 1 1 9 19:72 3

St 22.9.10 16:30 zzHAGI2 GFC CFG Suchdol   (HL8F)
St 22.9.10 17:45 zzHAGI2 HNK Praha FC Vykutálený prasátka   (HL8F)
St 13.10.10 19:30 DEKAN 1.FC RUM Viktoria Bítovská VET A   (VL4B)
St 13.10.10 20:45 DEKAN Vykutálený prasátka Palouček AC   (HL8F)
St 10.11.10 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET Gente VET   (VL4B)
St 10.11.10 18:15 DEKAN Palouček AC GFC   (HL8F)

6. 12. 10 20:00 TEMPO Havri Havri Juventus Pivus 11. 6:3 (4:2)
Hezké a slušné utkání. Pavel Harvánek, Pavel Koli
Havri Havri Juventus Pivus
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček vs Václav Froněk – Václav Kabátek, Petr Maceček, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám
10. Šimon Kozák
26., 28. Tomáš Kaliba
27. Jiří Rédr
41., 51. Jan Hejda
16., 34. Petr Šilha
25. Ladislav Šrám
22. 11. 10 17:45 STER2 Torpedo Ohrobec SKA Havri Havri 10. 7:4 (2:3)
Utkání výborné úrovně hrané v rychlém tempu. Domácí se ujali vedení, hosté však třemi rychlými góly otočili vývoj zápasu. Domácí před koncem první půle snížili, druhý poločas a především jeho závěr již patřil jim. Hubert Prášek
Torpedo Ohrobec SKA Havri Havri
Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ladislav Nezbeda, Jan Slameň, Filip Šmied vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
54. Tomáš Starý
15. 11. 10 17:00 zzNOVOB Havri Havri Admira 97 9. 4:1 (2:1)
Slušně odehrané utkání, ve kterém zvítězil kvalitnější tým Havri havri. David Janovský, Petr Tichý
Havri Havri Admira 97
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Martin Vodrážka vs Tomáš Podval – Zdeněk Hampl, Robert Kovařík, Jan Kratochvíl, Martin Novák, Petr Sinke, Petr Štrébl, Václav Teller
20., 23., 40. Tomáš Kaliba
33. Kryštof Šídlo
6. Jan Kratochvíl
8. 11. 10 19:45 HRAB3 Viktoria Bítovská Havri Havri 8. 2:7 (1:2)
První půle byla vyrovnaná, poté domácí odpadli. Procházka
Viktoria Bítovská Havri Havri
Vladan Vachalec – Jiří Číla, Pavel Dudek, Tomáš Heinitz, Jan Patka, Štěpán Šindelář, Lukáš Tyburec, Josef Zitko vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
12. Jan Patka
40. Pavel Dudek
14 Jiří Číla 7. Jan Hejda
25., 39., 46. Jiří Rédr
36., 49., 50. Tomáš Kaliba
1. 11. 10 19:00 STER2 Havri Havri Saens 1.FC B 7. 1:4 (1:3)
Pohledné utkání s překvapivým vítězstvím hostů.
Havri Havri Saens 1.FC B
Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Šimon Vobruba, Jakub Vojáček vs Rostislav Hnídek – Ivo Hasal, Antonín Jandus, Dominik Jandus, Jiří Jandus, Patrik Jandus, Arnošt Náprstek, Michal Škaloud, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
8. Jiří Rédr 51 Tomáš Kaliba 10. Jiří Jandus
17. Michal Škaloud
18. Miroslav Trojan
51. Arnošt Náprstek
51. Jiří Jandus
54. Jiří Jandus
24. 10. 10 15:00 zzHAGI3 Ši Kyo Havri Havri 6. 0:6 (0:2)
Jednoznačné utkání. Ze začátku velmi vyrovnané, po půli převaha hostů. Vynikal hlavně útočník Rédr z mužstva HAVRI HAVRI.
Ši Kyo Havri Havri
Rudolf Lecjaks – Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Jiří Raida, Oleksandr Shekhovtsov, Lukáš Šrámek vs Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Jakub Vojáček
16. Tomáš Kaliba
26., 33., 38. Jiří Rédr
37. Jan Hejda
60. Kryštof Šídlo
11. 10. 10 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Havri Havri 5. 0:3 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný až do samého závěru, kdy se výhra přiklonila na stranu hostů. Miroslav Vlček, Luboš Petr
PFC Kodymka B Havri Havri
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Jan Čermák, David Kupr, Jiří Škarvada, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
55. Tomáš Kaliba
56. Jan Hejda
57. Jiří Rédr
9. 10. 10 10:00 ZAK Havri Havri Nova LFC B 4. 3:2 (1:1)
Utkání bylo od první minuty zajímavé a plné šancí. Domácí jich měli ve druhé půli hodně, ale řada z nich skončila jen na břevně. Za vyrovnaného stavu se míče ujal jejich kapitán a nechytatelnou ranou v 59.minutě rozhodl o konečném výsledku. Vítězslav Traurig, Kryštof Vicherek
Havri Havri Nova LFC B
Jiří Rédr – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Tomáš Procházka, Kryštof Šídlo, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček vs Tomáš Mládek – Petr Capouch, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.
28. Jan Hejda
46. Kryštof Šídlo
59. Tomáš Kaliba
13., 47. Jan Kroj
20. 9. 10 16:30 zzHAGIB Ministerstvo obrany Havri Havri 3. 2:2 (2:2)
Velmi pohledný zápas, na velmi pohledném hřišti. Tomáš Srb, Jan Tícha
Ministerstvo obrany Havri Havri
Pavel Chotaš – Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Jan Pour, Dalibor Premus, Marek Sobota vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Martin Vodrážka
5. Tomáš Fuňka
24. Jan Pour
4. Jan Hejda
20. Jiří Rédr
13. 9. 10 18:15 HOSTI Havri Havri Legends are back 2. 8:2 (4:0)
Zápas, který hodně ovlivnilo nesportovní chování hostujícího hráče Drahovzala, který se nechal zbytečně vyloučit a defakto tak připravil svůj tým o možnost v tomto zápase bodovat.
Havri Havri Legends are back
Šimon Vobruba – Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Martin Vodrážka vs Jan Krůta – Vladimír Bešta, Tomáš Drahovzal, Tomáš Hradecký, Marek Kubálek, Lukáš Pecha, Jiří Škalák, Karel Suchan, Jakub Urban