Po 20.9.10 16:30 zzPANK2 Torpedo Ohrobec SKA Ši Kyo 3. 6:0
Po 13.9.10 17:00 zzNOVOB Admira 97 Torpedo Ohrobec SKA 2. 0:13
Po 6.9.10 18:00 zzHAGI2 Torpedo Ohrobec SKA Viktoria Bítovská 1. 2:0

1. Torpedo Ohrobec SKA 11 11 0 0 82:19 22
6. Nova LFC B 11 5 1 5 35:34 11
7. Kvantanámo 11 4 1 6 41:49 9
8. Viktoria Bítovská 11 4 1 6 20:37 9
9. Admira 97 11 4 0 7 42:57 8
10. Ministerstvo obrany 11 2 2 7 28:38 6
11. Ši Kyo 11 2 0 9 15:51 4
12. Juventus Pivus 11 1 1 9 19:72 3

Po 4.10.10 19:30 zzNOVOB Vibromax 1985 Le Jardin   (HL7A)
Po 4.10.10 20:45 zzNOVOB Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A   (SVL1A)
St 3.11.10 19:15 METE1 Desperado VET Estudiantes VET B   (VL3B)
St 3.11.10 20:30 METE1 Banditi z Palmovky Neumann S.K.   (HL7C)
St 1.12.10 18:30 HRAB2 Felix club (seniors) X-team   (VL3B)
St 1.12.10 19:45 HRAB2 Hulla hulla FC Hajdaláci z Masné 18 FK   (HL7C)

6. 12. 10 20:15 STER1 Saens 1.FC B Torpedo Ohrobec SKA 11. 1:5 (0:2)
Celkem poklidné utkání s množstvím šancí. Výsledek spravedlivě svědčí o celkové převaze hostů. Lukáš Jirát, Tomáš Bárta
Saens 1.FC B Torpedo Ohrobec SKA
Michal Petr – Antonín Jandus, Dominik Jandus, Jiří Jandus, Patrik Jandus, Arnošt Náprstek, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Ladislav Nezbeda – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Jan Slameň, Filip Šmied
55. Patrik Jandus 11. Viktor Chačaturov
29. Filip Šmied
41. Jan Slameň
46., 56. Lukáš Mašek
22. 11. 10 17:45 STER2 Torpedo Ohrobec SKA Havri Havri 10. 7:4 (2:3)
Utkání výborné úrovně hrané v rychlém tempu. Domácí se ujali vedení, hosté však třemi rychlými góly otočili vývoj zápasu. Domácí před koncem první půle snížili, druhý poločas a především jeho závěr již patřil jim. Hubert Prášek
Torpedo Ohrobec SKA Havri Havri
Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ladislav Nezbeda, Jan Slameň, Filip Šmied vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
54. Tomáš Starý
15. 11. 10 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Torpedo Ohrobec SKA 9. 3:5 (2:4)
Další důkaz toho, že i v osmé lize se může hrát kvalitní kopaná. oba týmy předváděli účinný a líbivý fotbal. PFC Kodymka B šla brzy do dvoubrankového vedení, ale soupeři do konce první půle stačili skóre otočit. Po přestávce přidalo každé mužstvo po jedné brance, tudíž se na konci mohli radovat z vítězství hráči kádru Torpedo Ohrobec SKA. Petr Ježek
PFC Kodymka B Torpedo Ohrobec SKA
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Michal Čermák, Pavel Honců, Richard Kejval, David Kupr, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Jan Slameň, Filip Šmied
2. Lukáš Zindulka
10. Jan Abrahamčík
38. Michal Čermák
8., 24., 28. Filip Šmied
30., 50. Jan Slameň
8. 11. 10 17:45 STER3 Torpedo Ohrobec SKA Nova LFC B 8. 6:2 (3:2)
Jednoznačné utkání s velkým množstvím šancí. Martin Hajný, Marek Vojtíšek
Torpedo Ohrobec SKA Nova LFC B
Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Filip Šmied, Andrej Šnajder vs Tomáš Mládek – Antonín Faksa, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Jiří Landa, Pavel Pátecký, Jiří Štěpánek, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.
8. Robert Chačaturov
19., 51., 59. Filip Šmied
23., 53. Viktor Chačaturov
15. Jan Uhlíř ml.
30. Jan Kroj
6. 11. 10 10:00 P3 Ministerstvo obrany Torpedo Ohrobec SKA 7. 1:4 (1:2)
Jednoznačné utkání, hosty zkušeně dovedené k vítězství. Dovolili soupeři skórovat pouze na začátku po hrubé chybě gólmana. Další šance zůstaly nevyužity. Kryštof Herrmann, Jakub Podlesný
Ministerstvo obrany Torpedo Ohrobec SKA
Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Pavel Poláček, Jan Pour, Dalibor Premus, Marek Sobota vs Tomáš Hosnedl – Robert Chačaturov, David Cicala, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder
3. Dalibor Premus 5., 49. Andrej Šnajder
7. Filip Šmied
42. David Cicala
18. 10. 10 18:15 HOSTI Torpedo Ohrobec SKA Legends are back 6. 4:2 (3:1)
Utkání proběhlo v klidu, hráči obou týmů zřídka porušovali pravidla. Domácí po hrubých chybách obrany soupeře otočili skóre a zvítězili.
Torpedo Ohrobec SKA Legends are back
Jan Slameň – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Lukáš Mašek, Filip Šmied, Andrej Šnajder vs Václav Kohout – Josef Bešta, Vladimír Bešta, Jan Chaloupka, Karel Chejn, Tomáš Drahovzal, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Marek Kubálek, Lukáš Pecha, Jiří Škalák, Karel Suchan, Jakub Urban
20., 43. Andrej Šnajder
27. Viktor Chačaturov
29. Lukáš Mašek
13. Karel Chejn
48. Josef Bešta
15. 10. 10 18:00 ZAK Kvantanámo Torpedo Ohrobec SKA 5. 4:8 (0:3)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil.
Kvantanámo Torpedo Ohrobec SKA
Ladislav Koucký – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Tomáš Caizl, Dušan Kuzmík, Jan Reichert, Ladislav Vaněk vs Ladislav Nezbeda – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Jan Slameň, Filip Šmied, Andrej Šnajder
42., 44., 44. Jan Reichert
59. Martin Bartoníček
8., 15., 41., 53. Viktor Chačaturov
20., 37., 47. Robert Chačaturov
58. Filip Šmied
9. 10. 10 10:00 P3 Torpedo Ohrobec SKA Juventus Pivus 4. 22:2 (9:1)
Hoško bombou mezi nohy šokoval již v 7.minutě favorita utkání. Potom ovšem klan Chačaturovců rozjel neskutečný kolotoč, ze kterého se zrodil neskutečný výsledek. Martin Vodka, Lukáš Prymus
Torpedo Ohrobec SKA Juventus Pivus
Tomáš Hosnedl – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Jan Slameň, Andrej Šnajder vs Zdeněk Babický – Patrik Babický, Jiří Hoško, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám