Po 20.9.10 17:00 zzNOVOB Juventus Pivus Admira 97 3. 0:11
Út 14.9.10 16:30 zzPANK2 Viktoria Bítovská Juventus Pivus 2. 1:0
Po 6.9.10 19:00 STER2 Juventus Pivus Saens 1.FC B 1. 1:2

1. Torpedo Ohrobec SKA 11 11 0 0 82:19 22
6. Nova LFC B 11 5 1 5 35:34 11
7. Kvantanámo 11 4 1 6 41:49 9
8. Viktoria Bítovská 11 4 1 6 20:37 9
9. Admira 97 11 4 0 7 42:57 8
10. Ministerstvo obrany 11 2 2 7 28:38 6
11. Ši Kyo 11 2 0 9 15:51 4
12. Juventus Pivus 11 1 1 9 19:72 3

St 15.9.10 19:30 zzNOVOB Killing power FC Sorbino   (HL7C)
St 15.9.10 20:45 zzNOVOB Demínka VET FC F*C* VET   (VL4B)
St 6.10.10 18:30 HRAB3 Tučňáci Ratajski démoni   (HL7C)
St 6.10.10 19:45 HRAB3 Důchodci Deko   (HL2A)
Pá 3.12.10 19:00 P3 Prosím, nesmějte se Bronx KKK B   (HL8H)
Pá 3.12.10 20:15 P3 Sopouch FC Polární záře   (HL6G)

6. 12. 10 20:00 TEMPO Havri Havri Juventus Pivus 11. 6:3 (4:2)
Hezké a slušné utkání. Pavel Harvánek, Pavel Koli
Havri Havri Juventus Pivus
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Šimon Kozák, Tomáš Procházka, Jiří Rédr, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček vs Václav Froněk – Václav Kabátek, Petr Maceček, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám
10. Šimon Kozák
26., 28. Tomáš Kaliba
27. Jiří Rédr
41., 51. Jan Hejda
16., 34. Petr Šilha
25. Ladislav Šrám
22. 11. 10 19:45 HRAB2 Juventus Pivus PFC Kodymka B 10. 1:6 (0:4)
Vyrovnané utkání ve středu hřiště. Před oběma brankami však dominovalo mužstvo hostí, které si vytvořilo takový počet šancí, jako tým Gekad za dvě sezony :). U domácího týmu musíme vyzdvihnout výkon hráče Šilhy, který si výrazně řekl o zahraniční angažmá. Lukáš Vlček, Vlastimil Peterka
Juventus Pivus PFC Kodymka B
Václav Froněk – Patrik Babický, Jan Horehleď, Jiří Hoško, Petr Maceček, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám vs Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Jan Čermák, Richard Kejval, David Kupr, Petr Vojtěch, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka
50. Patrik Babický 8. Petr Vojtěch
9., 18., 38., 40. Jan Čermák
30. OG
15. 11. 10 18:15 zzPODVI Nova LFC B Juventus Pivus 9. 4:4 (4:2)
Vyrovnané utkání, kde se misky vah přesouvaly ze strany na stranu a výsledek nebyl jistý do poslední minuty. Martin Kocourek, Jaroslav Bouše
Nova LFC B Juventus Pivus
Tomáš Mládek – Petr Capouch, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Václav Froněk – Patrik Babický, Jan Horehleď, Jiří Hoško, Václav Kabátek, Petr Maceček, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám
22., 23. Jiří Landa
25. Jan Uhlíř ml.
26. Jan Kroj
10., 45. Patrik Babický
14. Marek Navrátil
40. Jan Horehleď
8. 11. 10 19:00 STER3 Juventus Pivus Ministerstvo obrany 8. 2:4 (2:2)
Pěkné a vyrovnané utkání s vysokým stupněm nasazení. Martin Hajný, Marek Vojtíšek
Juventus Pivus Ministerstvo obrany
Václav Froněk – Patrik Babický, Jan Horehleď, Václav Kabátek, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám vs Jan Tajbl – Radim Černota, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Jan Pour, Dalibor Premus, Marek Sobota
12. Patrik Babický
18. Petr Šilha
7., 60. Radim Černota
26. Tomáš Fuňka
34. Jan Pour
4. 11. 10 18:15 HOSTI Legends are back Juventus Pivus 7. 11:3 (6:0)
Hrálo se za neustálé převahy domácích. Jediným nebezpečím byly rychlé brejky hostujícího Papeže. Karel Rauš
Legends are back Juventus Pivus
Jan Krůta – Karel Chejn, Tomáš Drahovzal, Tomáš Hradecký, Marek Kubálek, Lukáš Pecha, Jiří Škalák, Karel Suchan, Jakub Urban, Michal Vyhnal vs Václav Froněk – Patrik Babický, Jan Horehleď, Jiří Hoško, Václav Kabátek, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám
55. Jiří Hoško
25. 10. 10 20:45 MIKU2 Juventus Pivus Kvantanámo 6. 2:5 (0:1)
Pohledné a svižné utkání vyhrál fotbalovější tým. Jiří Prais, Jiří Feitl
Juventus Pivus Kvantanámo
Václav Froněk – Patrik Babický, Jan Horehleď, Jiří Hoško, Václav Kabátek, Petr Maceček, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám vs Josef Kvarda – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Tomáš Caizl, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert
35. Jan Horehleď
52. Patrik Babický
23., 40., 58. Martin Bartoníček
45., 57. Petr Čáha
17. 10. 10 13:45 zzJUNI2 Juventus Pivus Ši Kyo 5. 1:0 (0:0)
Velice chaotický útok domácích měl obrovské štěstí, jelikož obrana hostů byla ještě chaotičtější a tak se jeden pokus zakutálel až do brány. I když je pravda, že zrovna ten gól byl nádherný. Stačí jen 3 slova: CENTR - VOLEJ - ŠIBENICE! Josef Klail, Ladislav Malý
Juventus Pivus Ši Kyo
Václav Froněk – Patrik Babický, Zdeněk Babický, Václav Kabátek, Petr Maceček, Marek Navrátil, Richard Papež, Petr Šilha vs Lukáš Šrámek – Roman Falhar, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Jiří Raida, Lukáš Urbánek
40. Petr Šilha
9. 10. 10 10:00 P3 Torpedo Ohrobec SKA Juventus Pivus 4. 22:2 (9:1)
Hoško bombou mezi nohy šokoval již v 7.minutě favorita utkání. Potom ovšem klan Chačaturovců rozjel neskutečný kolotoč, ze kterého se zrodil neskutečný výsledek. Martin Vodka, Lukáš Prymus
Torpedo Ohrobec SKA Juventus Pivus
Tomáš Hosnedl – Karen Chačaturov, Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Jan Slameň, Andrej Šnajder vs Zdeněk Babický – Patrik Babický, Jiří Hoško, Richard Papež, Petr Šilha, Ladislav Šrám