Pá 1.10.10 19:00 P1 Sakostra Guatemalské ještěrky   (HL6G)
Pá 1.10.10 20:15 P1 Pivní balet Améby AFC A   (HL5F)
Út 26.10.10 19:00 P2 Pivušky FC Bílej balet   (HL6B)
Út 26.10.10 20:15 P2 Noťa FC Gekad   (HL8D)
Čt 4.11.10 19:00 P3 Black mamba IBD Medvědi C   (HL7D)
Čt 4.11.10 20:15 P3 Ya Basta! B Orosený Paragraf   (HL5E)

7. 12. 10 18:15 MIKU1 Tazmánští čertíci GFC Regent B 11. 5:0 (3:0)
Domácí byli od začátku lepší. Kombinačně, rychlostně a především střelecky dokonalá hra vedla ke snadnému vítězství. Hosté hrozili především ze standartních situací. Jiří Šolek, Zdeněk Pospíchal
Tazmánští čertíci GFC Regent B
Matěj Kohout – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Ivan Málek, Václav Novák, Matyáš Staněk, Michal Zbořil vs Petr KloučekJan Bradáč, Vladimír Havlík, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf
2., 47. Jan Houdek
14. OG
21., 33. Michal Zbořil
30. 11. 10 20:15 P1 GFC Regent B Tohle není hokej? 10. 3:0 (2:0)
Regent došel trpělivou hrou k přesvědčivému vítězství. Při ojedinělých, ale o to nebezpečnějších protiútocích hostů se blýskl domácí gólman.
GFC Regent B Tohle není hokej?
Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Martin Indra, Petr Klusák, Rudolf Kristian, Jan Matička, Jan Tročil, Martin Vanko
9. Jan Bradáč
21. Vladimír Havlík
54. Pavel Janyš
23. 11. 10 20:15 P2 Rebelové GFC Regent B 9. 0:3 (0:1)
Průměrné utkání osmé ligy. Hosté vyhráli zaslouženě. Július Šaróka, Miroslav Bílek
Rebelové GFC Regent B
Martin Janků – Jan Blažek, Ondřej Egger, Petr Fleišer, Michal Janků, Jaroslav Kulhánek, Lukáš Poustecký, Jakub Šídlo, Radoslav Sklenář vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf
20. Jan Mašl
49. Jan Bradáč
51. Pavel Janyš
9. 11. 10 20:15 P2 GFC Regent B 4 TD Ala Bundy B 8. 0:2 (0:2)
Utkání probíhalo přesně na úrovni osmé ligy. Domácí doplatili na to, že neměli nikoho na střídání a mohou děkovat pouze brankáři Bradáčovi, že utkání neskončilo s větším brankovým rozdílem. Lukáš Boček, Jan Bozděch
GFC Regent B 4 TD Ala Bundy B
Jan Bradáč – Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Petr Klouček, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Vladimír Nedvídek – Miroslav Belko, Peter Brťka, Marek Noháč, Jiří Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek
23. Igor Sloboda
30. Michal Palkoska
2. 11. 10 20:15 P2 Pod parou GFC Regent B 7. 1:2 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání s řadou nepřesností byl nakonec šťastnější Regent, který dokázal nepříznivý stav ve druhé půli otočit. Bedřich Sýkora, Tomáš Loukotka
Pod parou GFC Regent B
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf
30. Miroslav Pospíšil 36. Jan Mašl
57. Karel Štáf
19. 10. 10 20:15 P2 GFC Regent B Albuquerque tuplaks 6. 1:0 (1:0)
Gólově vyrovnaný zápas rozhodla jediná branka. Tomáš Caizl, Ladislav Koucký
GFC Regent B Albuquerque tuplaks
Petr KloučekJan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Václav Rára – Oldřich Hottmar, Jozef Karandušovský, Tomáš Kováč, Miroslav Matyáš, Lukáš Novák, Miroslav Paštěka, Martin Šimoník, Jiří Wolf
24. Jan Mašl
12. 10. 10 20:15 P2 Real Rapids SC GFC Regent B 5. 1:3 (1:0)
V podzimním podvečeru se potkala bída s nouzí. Domácí mladíci dlouho odolávali zkušenosti Regentu, nakonec ale v závěru po dvou slepených gólech prohráli. Procházka
Real Rapids SC GFC Regent B
Miroslav Pražma – Patrik Byrouti, Ondřej Kulka, Lukáš Neužil, Matěj Pravda, Tarek Rebai, Jan Vocel, Jan Votruba vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský
24. Tarek Rebai 35. Antonín Jaroš
55. Jan Mašl
57. Vladimír Havlík
5. 10. 10 20:15 P2 GFC Regent B Rošambo 4. 3:0 (1:0)
Utkání odpovídalo osmé lize. Byl to spíše boj než fotbal, ve ktérém nakonec dva body vyválčili domácí. Karel Šafařík, Daniel Křiva
GFC Regent B Rošambo
Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Michal Papež – Alexander Bellu, David Kadleček, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Pavel Krištof, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Vlach, Jan Židlický
26. Patrik Martínek
41., 58. Jan Mašl
21. 9. 10 20:15 P2 Petrohradská BFK B GFC Regent B 3. 1:4 (1:4)
O osudu utkání rozhodl první poločas, který ale zdaleka nebyl tak jednoznačný, jak napovídá výsledek 1:4. Domácí dostávali až příliš laciné góly. Druhý poločas se dohrával již jen z povinnosti, domácí se sice snažili zápas zdramatizovat, ale Regent si vedení s přehledem pohlídal.
Petrohradská BFK B GFC Regent B
Petr Votruba – Petr Kytka, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Tomáš Vokůrka vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka
28. Jan Vokůrka 27 Jiří Růžička
40 Tomáš Vokůrka
5., 30. Antonín Jaroš
15. Patrik Martínek
28. Jan Bradáč
14. 9. 10 20:15 P2 GFC Regent B The Wall 2. 3:2 (2:1)
Oboustraně korektní zápas v duchu fair play. Po přetahované ve skóre nakonec vítězství vyválčili domácí gólem v 60.minutě.
GFC Regent B The Wall
Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka vs Pavel Knob – Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Tomáš Smetana, Jakub Zamazal
10., 60. Jan Mašl
24. Miroslav Rozporka
21. Petr Jindřich
57. Tomáš Kapoun
7. 9. 10 20:15 P1 GFC Regent B Trona CF 1. 2:3 (1:0)
První polovinu utkání ovládli domácí, ale po poločase Trona srovnala hru, což se projevilo třemi góly. Ztráta koncentrace domácích způsobila jejich prohru. Oldřich Vohnout, Filip Horáček
GFC Regent B Trona CF
Petr Klouček – Vladimír Havlík, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Libor Švec – Josef Alferi, Robert Alferi, Andrej Jelič, Zdeněk Kunický, Michal Podubecký, Jiří Svátek, Pavel Trojan, Tomáš Veselý