Po 6.9.10 16:45 zzHAGI3 Kvantanámo Havri Havri   (HL8B)
Po 6.9.10 18:00 zzHAGI3 Ministerstvo obrany Nova LFC B   (HL8B)
St 22.9.10 16:30 zzHAGIB !nBev Tigers Gobi dezert   (HL8E)
St 22.9.10 17:45 zzHAGIB Dynamo R.U.M. A Zde je místo ...   (HL8F)

7. 12. 10 19:30 zzPODVI Albuquerque tuplaks Trona CF 11. 6:1 (4:0)
Zpočátku vyrovnané utkání se přiklonilo jednoznačně na stranu domácích. Pavel Otradovec, Petr Moravec
Albuquerque tuplaks Trona CF
Václav Rára – Rudolf Bucha, Jan Holý, Jozef Karandušovský, Tomáš Kováč, Miroslav Matyáš, Robert Mikšík, Lukáš Novák, Martin Šimoník vs Robert AlferiJosef Alferi, Andrej Jelič, Jiří Štembera, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan
12., 28., 42. Martin Šimoník
19. Jan Holý
24. Rudolf Bucha
50. Jozef Karandušovský
51. Andrej Jelič
30. 11. 10 20:45 DEKAN Trona CF Tazmánští čertíci 10. 0:3 (0:2)
I přes nesmyslnost hry na sněhu to mužstva zvládla. Ač vyrovnané utkání, byli hosté o trochu lepší.
Trona CF Tazmánští čertíci
Robert Alferi – Josef Alferi, Jaroslav Brázdil, Andrej Jelič, Zdeněk Kunický, Libor Švec vs Matěj Kohout – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Ivan Málek, Václav Novák, Matyáš Staněk
6. Karel Hampl
21. Tomáš Kubr
36. Jan Houdek
27. 11. 10 13:45 DEKAN Real Rapids SC Trona CF 9. 9:4 (4:1)
Otevřené utkání hrané stylem hurá za balónem. Oba celky upřednostnily útok před obranou a výsledkem byly pohledné akce a spousta gólů. Férový zápas skoro bez faulů. David Čermák, Andrey Knyazkov
Real Rapids SC Trona CF
Miroslav Pražma – Patrik Byrouti, Ondřej Kulka, Lukáš Neužil, Matěj Pravda, Tarek Rebai, Jan Vocel, Jan Votruba vs Robert Alferi – Josef Alferi, Jaroslav Brázdil, Jiří Štembera, Libor Švec, Tomáš Veselý
51. Jaroslav Brázdil
10. 11. 10 20:15 STER3 Trona CF Tohle není hokej? 8. 3:6 (2:3)
Hra proběhla v klidu.
Trona CF Tohle není hokej?
Vilém Potůček – Robert Alferi, Jaroslav Brázdil, Andrej Jelič, Zdeněk Kunický, Michal Podubecký, Tomáš Veselý vs Tomáš Vobr – Luboš Hanus, Martin Indra, Petr Klusák, Rudolf Kristian, Jan Matička, Martin Vanko, Petr Vanko
60. Jan Matička
2. 11. 10 18:15 HOSTI Rošambo Trona CF 7. 2:0 (1:0)
Pěkné a férově hrané utkání hrané bez rozhodčích. Hráči obou týmu i bez sudích sehráli utkání bez jakýchkoli problémů. Zvítězil tým Rošambo. Rozhodčí se nedostavili.
Rošambo Trona CF
Michal Papež – Alexander Bellu, David Kadleček, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Pavel Krištof, Antonín Lausch, Jan Papež, Jan Židlický vs Vilém Potůček – Josef Alferi, Robert Alferi, Jaroslav Brázdil, Andrej Jelič, Jiří Štembera, Jiří Svátek, Libor Švec
22. Jan Židlický
58. Pavel Krištof
23. 10. 10 12:30 zzPANK1 Trona CF Rebelové 6. 0:5 (0:2)
Velmi pohledné a zpočátku vyrovnané utkání, které vyhráli hosté zejména díky početní převaze. Padl i kuriózní gól přes celé hřiště, jehož autorem byl brankář Rebelů. Jakub Jiránek, David Zamrzla
Trona CF Rebelové
Robert Alferi – Josef Alferi, Zdeněk Kunický, Pavel Trojan, Tomáš Veselý vs Martin Janků – Jan Blažek, Petr Fleišer, Michal Janků, Radek Janků, Lukáš Poustecký
3., 30. Lukáš Poustecký
40., 50. Michal Janků
44. Martin Janků
16. 10. 10 13:45 DEKAN Petrohradská BFK B Trona CF 5. 6:2 (1:2)
Domácí začátek utkání prospali, což odnesli dvěma góly. Minutu před koncem poločasu ale snížili a během deseti minut půle druhé otočili na 4:2. Poté už zápas kontrolovali a přidali ještě dvě branky. Hráno ve velmi přátelské atmosféře.
Petrohradská BFK B Trona CF
Petr Votruba – Petr Kytka, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Tomáš Vokůrka, František Zeman vs Evžen Vacek – Josef Alferi, Michal Podubecký, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý
29., 38., 57. Roman Sýkora
34., 46. Jan Vokůrka
40. Tomáš Vokůrka
2. Tomáš Veselý
24. Pavel Trojan
5. 10. 10 20:45 zzNOVOB Trona CF 4 TD Ala Bundy B 4. 2:4 (1:1)
Utkání plné nepřesností. Rozhodlo více štěstí na straně hostů. Michal Hnát, Rudolf Stein
Trona CF 4 TD Ala Bundy B
Evžen Vacek – Josef Alferi, Michal Podubecký, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý vs Vladimír Nedvídek – Miroslav Belko, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek
8., 43. Tomáš Veselý 15. Igor Sloboda
40. Jan Palkoska
50. OG
53. Miroslav Belko
21. 9. 10 17:45 zzHAGIB The Wall Trona CF 3. 3:3 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou.
The Wall Trona CF
Pavel Knob – Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Petr Kapoun, Tomáš Kapoun, Tomáš Smetana, Jakub Zamazal vs Libor Švec – Josef Alferi, Andrej Jelič, Zdeněk Kunický, Michal Podubecký, Pavel Trojan, Tomáš Veselý
28., 58. Petr Jindřich
53. Jakub Zamazal
3. Andrej Jelič
32. Tomáš Veselý
50. Michal Podubecký
14. 9. 10 17:45 zzPANK2 Trona CF Pod parou 2. 0:9 (0:3)
Trona hrála ve čtyřech v poli, takže bylo jen otázkou času, kdy a kolikrát se hosté prosadí. Skóre se zastavilo na devíti gólech. Vladimír Špalek, Radek Kašpar
Trona CF Pod parou
Robert Alferi – Josef Alferi, Andrej Jelič, Libor Švec, Pavel Trojan vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Bohdan Rozum, Marek Šlégl, Jan Smolík, Jiří Tillman, Petr Zeman
18., 40., 45. Martin Neuschl
21., 25. Jakub Cibulka
45., 50., 51., 52. Jiří Tillman
7. 9. 10 20:15 P1 GFC Regent B Trona CF 1. 2:3 (1:0)
První polovinu utkání ovládli domácí, ale po poločase Trona srovnala hru, což se projevilo třemi góly. Ztráta koncentrace domácích způsobila jejich prohru. Oldřich Vohnout, Filip Horáček
GFC Regent B Trona CF
Petr Klouček – Vladimír Havlík, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Libor Švec – Josef Alferi, Robert Alferi, Andrej Jelič, Zdeněk Kunický, Michal Podubecký, Jiří Svátek, Pavel Trojan, Tomáš Veselý