Pá 26.11.10 19:00 P3 Catchers SC Meďák FC   (HL8H)
Pá 26.11.10 20:15 P3 F3N FC B Chudáci FC   (HL8H)

7. 12. 10 17:45 STER1 Pod parou Real Rapids SC 11. 0:6 (0:4)
Už od začátku velká převaha hostů. Martin Hajný, Zdeněk Svěrkoš
Jakub Seifert – Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman, Petr Zeman vs Patrik Byrouti – Ondřej Kulka, Miroslav Pražma, Tarek Rebai, Jan Vocel, Jan Votruba
22., 58. Ondřej Kulka
29., 41. Tarek Rebai
30. 11. 10 20:15 P2 Rošambo Pod parou 10. 6:0 k.
25. 11. 10 20:45 MIKU2 Pod parou Petrohradská BFK B 9. 6:6 (3:3)
Zápas měl od začátku dobrý náboj a napětí trvalo až do poslední minuty. Vzhledem k průběhu je remíza spravedlivá. Lubomír Peklanský, Jan Šimůnek
Pod parou Petrohradská BFK B
Jakub Seifert – Lukáš Jendřejčík, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Petr Votruba – Petr Kytka, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Tomáš Vokůrka, František Zeman
2., 23., 26., 47., 60. Jiří Tillman
59. Marek Šlégl
10., 18., 32. Jan Vokůrka
11. Milan Maskaluk
56., 60. Roman Sýkora
11. 11. 10 20:15 STER1 The Wall Pod parou 8. 1:3 (0:1)
V utkání se jasně ukázalo, že fotbal je kolektivní sport. Jasně nejlepší hráč na hřišti Jindřich nedokázal bez podpory spoluhráčů porazit kolektivě a dobře takticky hrající tým Pod parou. Tomáš Jelínek st., Vladimír Verner
The Wall Pod parou
Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Petr Kapoun, Tomáš Kapoun, Tomáš Smetana, Jan Topinka, Jakub Zamazal vs Jakub Seifert – Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Bohdan Rozum, Marek Šlégl, Jiří Tillman
37. Petr Jindřich 25., 58. Jiří Tillman
47. Miroslav Pospíšil
2. 11. 10 20:15 P2 Pod parou GFC Regent B 7. 1:2 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání s řadou nepřesností byl nakonec šťastnější Regent, který dokázal nepříznivý stav ve druhé půli otočit. Bedřich Sýkora, Tomáš Loukotka
Pod parou GFC Regent B
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf
30. Miroslav Pospíšil 36. Jan Mašl
57. Karel Štáf
21. 10. 10 18:45 ARIT Tazmánští čertíci Pod parou 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Michal Malý, Duben
Tazmánští čertíci Pod parou
Matěj Kohout – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Matyáš Staněk, Michal Zbořil vs
17. 10. 10 16:15 zzJUNI2 Pod parou Tohle není hokej? 5. 3:4 (0:3)
Golman hostů Vobr svého protivníka přímo sestřelil skluzem. Balón byl už dávno za lajnou. Faul absolutně zbytečný, proto udělena červená.
Ve 25 minutě šel do brány hráč Vanko za vyloučeného golmana a svůj tým podržel. Domácí do druhé půle taky vyměnili golmana, dobrovolně, hra se sice zlepšila, ale na body to nestačilo.
Josef Klail, Ladislav Malý
Pod parou Tohle není hokej?
Petr Zeman – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl vs Petr Vanko – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Petr Klusák, Rudolf Kristian, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Jan Matička, Tomáš Vobr
36., 57. Miroslav Pospíšil
54. Lukáš Jendřejčík
1. Petr Vanko
12., 51. Rudolf Kristian
23. Jindřich Lenz
25. Tomáš Vobr
8. 10. 10 20:15 P3 Rebelové Pod parou 4. 4:2 (2:1)
Utkání proběhlo v klidu,ale hráči nepředvedli dobrý fotbal. Překopávaná ze strany na stranu a žádná kombinace. Góly padly po chybách v obraně.
Rebelové Pod parou
Martin Janků – Ondřej Egger, Petr Fleišer, Michal Janků, Radek Janků, Jaroslav Kulhánek, Lukáš Poustecký, Jakub Šídlo, Radoslav Sklenář vs Miroslav Pospíšil – Jakub Cibulka, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Jakub Seifert, Marek Šlégl, Jan Smolík, Jiří Tillman
12. OG
29. Petr Fleišer
59. Jakub Šídlo
60. Michal Janků
13. Jiří Tillman
41. Marek Šlégl
21. 9. 10 20:45 zzNOVOB Pod parou 4 TD Ala Bundy B 3. 1:5 (1:3)
Zasloužené vítězství hostů. Jiří Štemberk, Rostislav Hnídek
Pod parou 4 TD Ala Bundy B
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Jan Smolík, Jiří Tillman, Petr Zeman vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Marek Noháč, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek
21. Jan Smolík 2. Jan Ondruš
9. Jiří Růžička
29. Peter Brťka
55., 59. Marek Noháč
14. 9. 10 17:45 zzPANK2 Trona CF Pod parou 2. 0:9 (0:3)
Trona hrála ve čtyřech v poli, takže bylo jen otázkou času, kdy a kolikrát se hosté prosadí. Skóre se zastavilo na devíti gólech. Vladimír Špalek, Radek Kašpar
Trona CF Pod parou
Robert Alferi – Josef Alferi, Andrej Jelič, Libor Švec, Pavel Trojan vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Bohdan Rozum, Marek Šlégl, Jan Smolík, Jiří Tillman, Petr Zeman
18., 40., 45. Martin Neuschl
21., 25. Jakub Cibulka
45., 50., 51., 52. Jiří Tillman
7. 9. 10 16:45 zzPANK2 Albuquerque tuplaks Pod parou 1. 6:1 (4:1)
Poměrně pěkné utkání, jež skončilo zaslouženou výhrou domácích. Václav Bašta, Vít Holer
Albuquerque tuplaks Pod parou
Václav Rára – Zdeněk Balcar, Jan Holý, Tomáš Kováč, Miroslav Matyáš, Lukáš Novák, Jan Rajšpís, Martin Šimoník, Jiří Wolf vs Miroslav Pospíšil – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Neuschl, Bohdan Rozum, Jakub Seifert, Marek Šlégl, Jiří Tillman, Petr Zeman