Martin Janků – Jiří Janků, Michal Janků, Radek Janků, Tomáš Jirka, Jakub Šídlo vs Petr Votruba – Petr Kytka, Lukáš Marek, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, František Zeman
30. 11. 10 20:45 zzNOVOB Petrohradská BFK B 4 TD Ala Bundy B 10. 2:0 (1:0)
Petr Votruba – Petr Kytka, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, František Zeman vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Ondruš, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Jan Stárek
7. Jan Vokůrka
48. Jiří Růžička
25. 11. 10 20:45 MIKU2 Pod parou Petrohradská BFK B 9. 6:6 (3:3)
Zápas měl od začátku dobrý náboj a napětí trvalo až do poslední minuty. Vzhledem k průběhu je remíza spravedlivá. Lubomír Peklanský, Jan Šimůnek
Pod parou Petrohradská BFK B
Jakub Seifert – Lukáš Jendřejčík, Tomáš Pacovský, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Petr Votruba – Petr Kytka, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Tomáš Vokůrka, František Zeman
2., 23., 26., 47., 60. Jiří Tillman
59. Marek Šlégl
10., 18., 32. Jan Vokůrka
11. Milan Maskaluk
56., 60. Roman Sýkora
11. 11. 10 17:45 STER2 Petrohradská BFK B Albuquerque tuplaks 8. 2:2 (2:1)
Spravedlivé dělení bodů. František Hnátek, Martin Kašpar
Petrohradská BFK B Albuquerque tuplaks
Petr Votruba – Lukáš Marek, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, František Zeman vs Václav Rára – Jan Holý, Oldřich Hottmar, Jozef Karandušovský, Lukáš Novák, Miroslav Paštěka, Jan Rajšpís, Martin Šimoník
4. Jan Vokůrka
26. Ladislav Skalský
13., 55. Jan Holý
6. 11. 10 11:15 P3 Real Rapids SC Petrohradská BFK B 7. 0:5 (0:3)
Neuvedeni rozhodčí!!!
Zápas naprosto ovládli hosté a zaslouženě zvítězili.
Real Rapids SC Petrohradská BFK B
Miroslav Pražma – Patrik Byrouti, Ondřej Kulka, Lukáš Neužil, Tarek Rebai, Jan Vocel, Jan Votruba vs Petr Votruba – Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Jan Vokůrka, Tomáš Vokůrka, František Zeman
20. Ladislav Skalský
25. OG
29., 39., 57. Jan Vokůrka
21. 10. 10 20:00 ARIT Petrohradská BFK B Rošambo 6. 5:2 (2:0)
První půle byla jasně v režii domácích, což se odrazilo na průběžném výsledku. Po zvýšení Sýkory na 3:0 hned po pauze se zdálo být všec hno jasné, jenže Petrohradská přestala hrát a začala vyrábět chyby v obraně a do té doby naprosto marné Rošambo se zvedlo, dvěma góly zadělalo na drama a doslova sahalo po remíze. Domácí zachránil dvěma úspěšnými brejky v závěru Vokůrka. Vydřené vítězství o něco techničtějšího týmu. Michal Malý, Duben
Petrohradská BFK B Rošambo
Ladislav Skalský – Petr Kytka, Lukáš Marek, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, František Zeman vs Petr Komín – David Kadleček, Lukáš Kadleček, Pavel Krištof, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Jan Židlický
11., 25., 57., 60. Jan Vokůrka
31. Roman Sýkora
44. Jan Židlický
53. Antonín Lausch
16. 10. 10 13:45 DEKAN Petrohradská BFK B Trona CF 5. 6:2 (1:2)
Domácí začátek utkání prospali, což odnesli dvěma góly. Minutu před koncem poločasu ale snížili a během deseti minut půle druhé otočili na 4:2. Poté už zápas kontrolovali a přidali ještě dvě branky. Hráno ve velmi přátelské atmosféře.
Petrohradská BFK B Trona CF
Petr Votruba – Petr Kytka, Lukáš Marek, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Tomáš Vokůrka, František Zeman vs Evžen Vacek – Josef Alferi, Michal Podubecký, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý
29., 38., 57. Roman Sýkora
34., 46. Jan Vokůrka
40. Tomáš Vokůrka
2. Tomáš Veselý
24. Pavel Trojan
9. 10. 10 08:45 zzPANK1 The Wall Petrohradská BFK B 4. 4:1 (1:0)
Jednoznáčné utkání ve prospěch domácích. Josef Klail, Jan Stahl
The Wall Petrohradská BFK B
Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Petr Kapoun, Tomáš Kapoun, Jakub Zamazal vs Roman Sýkora – Lukáš Marek, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Ladislav Skalský, Jan Vokůrka, František Zeman
25. OG
33. Jakub Zamazal
51. Tomáš Kapoun
57. Petr Jindřich
41. Jan Vokůrka 3. Lukáš Marek
45. Roman Sýkora
21. 9. 10 20:15 P2 Petrohradská BFK B GFC Regent B 3. 1:4 (1:4)
O osudu utkání rozhodl první poločas, který ale zdaleka nebyl tak jednoznačný, jak napovídá výsledek 1:4. Domácí dostávali až příliš laciné góly. Druhý poločas se dohrával již jen z povinnosti, domácí se sice snažili zápas zdramatizovat, ale Regent si vedení s přehledem pohlídal.
Petrohradská BFK B GFC Regent B
Petr Votruba – Petr Kytka, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, Tomáš Vokůrka vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka
28. Jan Vokůrka 27 Jiří Růžička
40 Tomáš Vokůrka
5., 30. Antonín Jaroš
15. Patrik Martínek
28. Jan Bradáč
14. 9. 10 16:30 zzHAGI2 Tazmánští čertíci Petrohradská BFK B 2. 1:0 (1:0)
Utkání se odehrálo v deštivém počasí. Domácí se dostali brzy do vedení a to si po šancích na obou stranách i udrželi. K vidění byl bojovný, ale v celku pomalý fotbal. Vojtěch Bálek
Tazmánští čertíci Petrohradská BFK B
Matěj Kohout – Jan Formánek, Karel Hampl, Jan Houdek, Tomáš Kubr, Václav Novák, Matyáš Staněk vs Petr Votruba – Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Roman Sýkora
18. Matyáš Staněk
7. 9. 10 18:00 zzPANK1 Petrohradská BFK B Tohle není hokej? 1. 4:3 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém byli dlouho lepší hráči hostí. Ovšem v závěru utkání předvedli domácí větší vůli po vítězství a svým důrazem a bojovností rozhodli nakonec zápas ve svůj prospěch. Daniel Mlynář, Oldřich Knyř
Petrohradská BFK B Tohle není hokej?
Petr Votruba – Petr Kytka, Lukáš Marek, Milan Maskaluk, Vladimír Moudrý, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Roman Sýkora, Jan Vokůrka, František Zeman vs Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Martin Dobiáš, Luboš Hanus, Martin Indra, Petr Klusák, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Jan Matička, Martin Vanko