10. Viktoria Bítovská VET B 11 1 4 6 22:32 6

Ne 12.9.10 19:30 MIKU3 Modrý balet A City Lhotka FC   (HL8P)
Ne 12.9.10 20:45 MIKU3 Petrovice B Buzuluk Úvaly FC   (HL8P)
Ne 10.10.10 15:00 zzHAGIB Buzuluk Úvaly FC Améby AFC B   (HL8P)
Ne 10.10.10 16:15 zzHAGIB City Lhotka FC Ambasadoři FC   (HL8P)
Ne 14.11.10 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Tutto bene A   (HL6L)
Ne 14.11.10 15:00 KBELY Erko Kbely Ginesio   (HL4F)

2. 12. 10 18:45 ARIT Torzoo VET Buran Buran VET 11. 1:2 (1:2)
Hosté hráli prvních dvacet minut ve čtyřech, přesto v této době dvěma povedenými brejky rozhodli o výsledku. Na veterány se hrálo v dobrém tempu a s ohledem na zrádný terén i poměrně slušně. Tomáš Prošek, Jindřich Poláček
Torzoo VET Buran Buran VET
Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Luděk Šrein – Milan Barták, Pavel Brzák, Pavel Nečásek, Radek Podlesný, Michal Stránský, Libor Uhlíř
4. Martin Kult 11. Milan Barták
15. Michal Stránský
17. 11. 10 20:45 DEKAN Buran Buran VET Stará Garda VET 10. 6:2 (2:0)
Poklidné utkání hrané v typicky veteránském tempu, vcelku velmi slušné. Zdeněk Budín, Jaroslav Budín
Buran Buran VET Stará Garda VET
Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, František Basl, Michal Stránský, Jan Teubner vs Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek
7., 33., 43., 52. Michal Stránský
17. Jan Teubner
36. Zdeněk Barták
35. Jan Aubrecht
58. Pavel Horáček
10. 11. 10 17:00 HANSP Slepí koně VET Buran Buran VET 9. 4:2 (1:1)
Pěkné utkání v rozvážném tempu, akce obou týmů ale měly hlavu a patu. Český
Slepí koně VET Buran Buran VET
Martin Morozovič – Marek Adensam, Pavel Fifka, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Jaroslav Renda vs Zdeněk Barták – Jiří Akoš, Milan Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Pavel Nečásek, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner
29., 33. Pavel Fifka
42. Petr Gutvirt
59. Petr Kolář
8. Jan Teubner
51. Michal Stránský
4. 11. 10 20:15 P2 Buran Buran VET Pralinky F.C.K. 8. 10:2 (4:0)
Výsledek mluví za vše. Stěhule
Buran Buran VET Pralinky F.C.K.
Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner, Libor Uhlíř vs Josef Kubr – Jaroslav Černoch, Pavel Kohout, Jan Kunz, Radek Martínek, Jaromír Mazura, Jiří Mučkarovský, Antonín Stašák, Luděk Žiga
9., 20., 24., 46., 46., 56. Michal Stránský
29. Luděk Šrein
33., 41. Jan Teubner
60. Pavel Brzák
36. Jaromír Mazura
58. Pavel Kohout
23. 10. 10 08:45 P1 Podolka FC VET Buran Buran VET 7. 2:4 (1:3)
První půle oboustraně nervozní utkání a průměrný fotbal. Za to druhý poločas už byl o něčem jiném. Hosté byli přeci jen o trochu lepším týmem a nakonec zvítězili 4:2. Michal Jiránek, Miroslav Haldina
Podolka FC VET Buran Buran VET
Dušan Barcík – Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš, Robert Tržil vs Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner
24. Jiří Nekola
40. Marek Ranš
10 Pavel Miler 13. Jan Teubner
17., 48. Michal Stránský
22. Zdeněk Barták
14. 10. 10 17:00 HANSP Buran Buran VET Kehar club VET 6. 7:1 (4:0)
Klidný, čistě hraný zápas. Domácí měli v kádru dva rychlé a běhavé hráče, kteří rozhodli o pohodové výhře svého týmu.
Buran Buran VET Kehar club VET
Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner vs Michal Černý – Stanislav Barák, Karel Čapek, Tomáš Doležal, Pavel Jinoch, Jan Lepša, Luděk Lepša, Josef Liska, Josef Pancíř, Martin Rieger
3., 3., 35., 55. Michal Stránský
20., 43. Jan Teubner
21. Zdeněk Barták
39. Pavel Jinoch
8. 10. 10 18:15 DEKAN Kumpáni VET Buran Buran VET 5. 0:3 (0:1)
Vítězný tým se prezentoval lépe zvládnutými rychlými protiútoky a lepší pohyblivostí svých útočníků, nicméně šancí bylo mnoho na obou stranách. Rozhodla kvalita a klid v koncovce. Martin Indra, Tomáš Vobr
Kumpáni VET Buran Buran VET
Martin Čmolík – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Jiří Chytil, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Pour, Jan Půlpán vs Luděk Šrein – Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Michal Stránský, Jan Teubner, Libor Uhlíř
40 Radek Komárek 13., 35. Michal Stránský
55. Libor Uhlíř
29. 9. 10 19:30 HANSP Buran Buran VET Kikina bar 1.FC VET 4. 2:9 (2:2)
Jednoznačný zápas, Kikina se jen dlouho probouzela.
Buran Buran VET Kikina bar 1.FC VET
Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Michal Stránský, Libor Uhlíř vs Ladislav Král – Vladimír Černý, Petr Hádek, Pavel Horký, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Matěj Urban
2., 3. Jiří Akoš 16., 37., 48. Petr Hádek
16. Martin Mlýnek
36., 42. Pavel Horký
40. Jan Šantroch
44., 57. Matěj Urban
16. 9. 10 17:00 DEKAN Hvězda VAB F.C. Buran Buran VET 3. 0:6 (0:0)
Utkání kontumováno ve prospěch týmu Buran-Buran.Ve čtvrté minutě došlo ke zranění hráče mužstva Hvězda VAB a nebyl přítomen žádný střídající hráč. Jan Severa, Petr Kovanda
Hvězda VAB F.C. Buran Buran VET
Norman David – Luděk Fencl, Eduard Málek, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda vs Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Jan Teubner, Libor Uhlíř
8. 9. 10 17:45 ZAK Buran Buran VET Don Giovanni VET 2. 7:0 (0:0)
Hosté hráli všechno přes jednoho hráče a na kompaktnější a týmovější Burany nestačili. První půle byla ještě jak takž vyrovnaná, po pauze ale hrál už jen jeden tým a skóre utěšeně narůstalo. A to ještě gólman hostů dalších deset tutovek chytil. Duben
Buran Buran VET Don Giovanni VET
Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner, Libor Uhlíř vs Josef Bůcha – Martin Makal, Martin Míča, Ivo Novák, David Ploc, Jaroslav Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman
34., 43. Michal Stránský
48., 56. Jan Teubner
55. Kamil Holý
58. Libor Uhlíř
60. Jiří Akoš
3. 9. 10 19:00 STER1 Buran Buran VET Viktoria Bítovská VET B 1. 4:2 (2:2)
V poklidu odehrané utkání, ve kterém dlouho tahali za delší konec provazu hosté, nicméně úplný závěr patřil domácím, kteří překvapivě zvítězili.
Buran Buran VET Viktoria Bítovská VET B
Radek Podlesný – Milan Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Tomáš Heinitz, Jiří Miškovský, Hubert Prášek, Jiří Psota