Po 29.3.10 17:00 zzANG Hrnčířský bubáci Pragochmel Blšany B   (HL8A)
Po 29.3.10 18:15 zzANG Trops Old Boys 1.SK Dřevorubci Modřany V   (VL2A)
Po 17.5.10 18:15 zzANG Bílý lev CF VET Dřevorubci Modřany V   (VL2A)
Po 17.5.10 19:30 zzANG Zelená liška TJ SUP A Radouč FC A   (SVL1A)
St 23.6.10 18:15 zzANG STS Chvojkovice - Brod Imidin Opatov FC   (HL5C)
St 23.6.10 19:30 zzANG Nova LFC B CK pánbu nás netrestej   (HL7C)

22. 6. 10 18:15 zzANG Terasy KFC B DTS Praha 11. 4:3 (3:2)
Zvítězila zkušennost nad mládím, tedy hosty, kteří svými výroky nabudili domácí a ti zaslouženě vyhráli. Zdeněk Šebek, Daniel Rmoutil
Terasy KFC B DTS Praha
Dalibor Svoboda – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Robert Staněk, Přemysl Tatíček vs Michal Řeřicha – Mario Dlouhý, Jan Hlucháň, Marek Holoubek, Ondřej Pavlíček, Jakub Vidman
10., 56. Přemysl Tatíček
25. Robert Staněk
28. Miroslav Pecháček
2. Jan Hlucháň
7., 48. Ondřej Pavlíček
15. 6. 10 17:00 DEKAN Tučňáci Terasy KFC B 10. 5:4 (3:2)
Pět zkušených Tučňáků dirigovalo jedno mládě - Bartáka, který koncertoval herně i střelecky. Vyrovnaný, slušně hraný zápas.
Tučňáci Terasy KFC B
Arnošt Barták – František Barták, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Dušan Malý, Lubomír Paprčka vs František Pokorný – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
8., 30., 40., 51. František Barták
21. Dušan Malý
12., 39. Přemysl Tatíček
14. Karel Rožec
54. Otakar Mašek
8. 6. 10 18:15 zzANG Tazmánští čertíci Terasy KFC B 9. 2:2 (2:0)
Domácí byli v prvním poločase lepší a zaslouženě vedli. Ve druhém se obraz hry zcela změnil a hosté poprávu srovnali. Za uplakaného počasí hezký fotbal. Ivan Moucha, Otomar Sláma
Tazmánští čertíci Terasy KFC B
Matěj Kohout – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Petr Honsa, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Václav Novák, Matyáš Staněk vs František Pokorný – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Milan Šídlo, Robert Staněk, Dalibor Svoboda
14. Jan Formánek
27. Václav Novák
40., 59. Robert Staněk
25. 5. 10 18:15 zzANG Terasy KFC B Taurin 1.FC 8. 6:0 k.
Terasy měly od začátku převahu a po vyloučení gólmana Taurinu ji dokázaly i gólově zúročit. Zasloužená výhra v pohodovém zápase. Miroslav Zahradníček
Terasy KFC B Taurin 1.FC
František Pokorný – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Jan Plešmíd – Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Šidliák, Ivo Šíf, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára
19. Robert Staněk
34. OG
37. Přemysl Tatíček
47. Miroslav Pecháček
59. Karel Rožec
6. Radek Fišer 27. Jan Plešmíd
18. 5. 10 18:15 zzANG Sváteční mančaft Terasy KFC B 7. 1:7 (0:4)
Terasy soupeře jasně přehrály svou kombinační hrou. Jednoznačný výsledek. Pavel Pátecký, Václav Beneš
Sváteční mančaft Terasy KFC B
Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, David Klapal, Vojtěch Marhoun, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann vs František Pokorný – Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Milan Šídlo, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
51. Jakub Stryja 5., 37. Přemysl Tatíček
7., 23., 57. Robert Staněk
29., 60. Karel Rožec
4. 5. 10 17:00 zzANG Terasy KFC B Tohle není hokej? 6. 9:4 (6:0)
Hostům trvalo celý první poločas, než si uvědomili, že zápas už začal. Proto ho prohráli 0:6, ten druhý sice vyhráli 3:4, ale to už jim na celkové vítězství nestačilo. Petr Světlík
Terasy KFC B Tohle není hokej?
František Pokorný – Václav Linhart, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Milan Šídlo, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček vs Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Martin Indra, Pavel Mahdal, Jan Matička
54. Martin Indra
27. 4. 10 17:00 zzANG Kvantanámo Terasy KFC B 5. 1:9 (0:3)
Utkání režírovala hlavně dvojice Tatíček, Staněk, která byla zároveň hlavním strůjcem vítězství Teras. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Kvantanámo Terasy KFC B
Josef Kvarda – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Ladislav Koucký, David Král, Dušan Kuzmík, Lukáš Pípal, Ladislav Vaněk vs František Pokorný – Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
54. Petr Čáha 6., 42. Přemysl Tatíček
25., 26., 32., 60. Robert Staněk
44., 56. Miroslav Pecháček
48. Karel Rožec
20. 4. 10 19:30 MIKU2 Terasy KFC B JUDr. Brouk Pytlík 4. 3:3 (0:1)
Z prvního poločasu bolely oči, týmy se rozehrály až po přestávce. Dramatická zápletka nakonec vygradovala v zaslouženou remízu. Ondřej Pokorný, Martin Vondra
Terasy KFC B JUDr. Brouk Pytlík
František Pokorný – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Milan Šídlo, Robert Staněk, Přemysl Tatíček vs Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Miroslav Kubesch, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický
44. Otakar Mašek
45. Milan Šídlo
48. Přemysl Tatíček
44 Přemysl Tatíček 14. Richard Peša
31. Radim Tichý
49. Tomáš Hlinka
13. 4. 10 17:00 zzANG J paví Ř Terasy KFC B 3. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání, remíza zasloužená. Šťástka,Bouzid
J paví Ř Terasy KFC B
Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, David Palkovský, Jiří Říha, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka, Ivo Žídek vs František Pokorný – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda
21. David Palkovský
38. Jiří Říha
42. Otakar Mašek
45. Karel Rožec
6. 4. 10 20:15 P2 Terasy KFC B GFC Regent B 2. 2:1 (1:1)
Vyrovnané kvalitní utkání s řadou šancí na obou stranách. Hráči slušní, zápas odehraný v duchu fair-play. Jakub Čečák, Alexandr Jakobe
Terasy KFC B GFC Regent B
Miroslav Pecháček – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka
5. Karel Rožec
42. Robert Staněk
12. Jan Mašl
30. 3. 10 17:00 zzANG Dynamo R.U.M. A Terasy KFC B 1. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. V prvním poločase bylo šťastnější mužstvo hostí, ale ve druhé půli už stříleli branky pouze domácí. Dušan Bruncko, Petr Dušek
Dynamo R.U.M. A Terasy KFC B
Zbyněk Janík – Jaromír Havel, Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci, Tomáš Valouch vs František Pokorný – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček