10. Reka Group - Calvados 11 5 2 4 23:21 6

Út 20.4.10 17:00 BECH SquashArena Praga Calcio CC   (HL6B)
Út 20.4.10 18:15 BECH Kulišáci CF VET Black angels 1.FC VET   (VL2A)
Út 11.5.10 18:15 MIKU1 Boca Seniors VET Bílý lev CF VET   (VL2A)
Út 11.5.10 19:30 MIKU1 Viktoria Bítovská VET A Folprecht 1.FC VET   (VL4C)
St 2.6.10 17:45 STER2 Ramutant CF Czech line   (HL6C)
St 2.6.10 19:00 STER2 Serval KPKS Athletico KMF   (HL8D)

16. 6. 10 20:15 P3 Turman VET Dřeváci 11. 1:5 (0:3)
Utkání rozhodl větší počet hráčů hostí, a to již v prvním poločase. Jakub Perník, Ondřej Pelák
Turman VET Dřeváci
Robert Nykl – Michal Čihák, Luboš Jindra, Stanislav Jindra, Robert Průšek, Martin Tůma vs Petr Rathouský – Aris Apacidis, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Marcel Effenberger, Jan Falc, Tomáš Hruška, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák
42. Robert Nykl 7. Martin Černý
9. Robert Segmüller
24., 35., 51. Pavel Špirek
1. 6. 10 19:30 KBELY Dřeváci Socra AFK Karlín FC VET 10. 4:1 (1:1)
Opticky vyrovnané utkání. V první půli se hrál pěkný fotbal po zemi. Socra si dala vlastní gól a následně její brankář neudržel míč a daroval Dřevákům vedení 2:1. Poté hosté vsadili vše na útok, což bylo potrestáno ještě dvěma brankami. Martin Jirout, Jiří Kadlčík
Dřeváci Socra AFK Karlín FC VET
Roman Víšek – Pavel Bulín, Petr Endl, Jan Falc, Tomáš Hruška, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák vs Oldřich Pajk – Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Miroslav Kotouč, Michal Pánek, Martin Rybář, Vilém Ungermann, Bohumil Vild, Jiří Zajíc
13. OG
34., 56. Robert Segmüller
38. Jan Falc
7. Martin Rybář
26. 5. 10 19:30 zzNOVOB Kolotouš FC Dřeváci 9. 1:5 (0:1)
po vyrovnaném prvním poločase se utkání dvěma góly těsně po pauze zlomilo ve prospěch Dřeváků. Pavel Libecajt, Filip Dvořák
Kolotouš FC Dřeváci
Jan Mráček – Miroslav Chrástek, Petr Hýsek, Pavel Jiroušek, Roman Lechner, Pavel Procházka vs Roman Víšek – Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Endl, Tomáš Hruška, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák
41. Miroslav Chrástek 24. Tomáš Hruška
31. Pavel Bulín
36., 58. Petr Endl
50. Milan Žák
23. 5. 10 20:00 ZAK Dřeváci Reka Group - Calvados 8. 1:4 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodla větší střelecká pohotovost hostů a hlavně také to, že mužstvo Dřeváků nemělo nikoho na střídání. Martin Blažka, Luděk Chmelík
Dřeváci Reka Group - Calvados
Roman Víšek – Aris Apacidis, Martin Černý, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Milan Žák vs Robert Martišek – Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Vladimír Oliberius, Richard Peša, David Polák, Karel Růžička, David Spousta, Josef Vejšický
27. Milan Žák 8. Vladimír Oliberius
35., 59. Petr Kozlík
37. David Spousta
10. 5. 10 19:00 P3 Traktor Praha VET Dřeváci 7. 1:3 (0:1)
Dřeváci dali o dva góly více, jinak bylo utkání spíš v bojovném duchu. Libor Kopecký, Martin Lančarič
Traktor Praha VET Dřeváci
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Martin Rus, František Stolař, Luděk Tobola vs Roman Víšek – Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Marcel Effenberger, Petr Endl, Tomáš Hruška, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák
48. Tomáš Lukeš 28. Pavel Bulín
41. Robert Segmüller
56. Martin Černý
3. 5. 10 20:45 zzNOVOB Dřeváci Starý krysy FC 6. 5:1 (3:1)
Dřeváci měli po celý zápas jasnou převahu a po zásluze zvítězili.
Dřeváci Starý krysy FC
Roman Víšek – Aris Apacidis, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Petr Endl, Jan Falc, Pavel Hornstejner, Tomáš Hruška, Pavel Špirek vs Josef Kubela – Tomáš Hosnedl, Viktor Kassl, Ladislav Kršek, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík
11., 20. Pavel Špirek
29. Jan Falc
37. Petr Endl
50. Aris Apacidis
60 Pavel Hornstejner 30. Tomáš Hosnedl
29. 4. 10 18:15 zzNOVOB Jawa - Techno team Dřeváci 5. 1:4 (1:3)
Utkání ovlivnil nekoncentrovaný výkon Jawy v úvodu, když první gól dostala v 5 vteřině a do desáté minuty už to bylo 0:3. Poté se hra vyrovnala, ale Dřeváci si už vítězství pohlídali. Martin Blažka, Luděk Chmelík
Jawa - Techno team Dřeváci
Pavel Vykoukal – Ivan Gerschon, Daniel Rezek, Roman Šťastný, Oldřich Vávra, Daniel Veselý vs Roman Víšek – Aris Apacidis, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Petr Endl, Jan Falc, Pavel Hornstejner, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Milan Žák
28. Daniel Rezek 1. Milan Žák
5. Petr Dosoudil
9. Tomáš Hruška
32. Martin Černý
19. 4. 10 20:15 P3 Dřeváci Gente VET 4. 6:3 (2:2)
Zápas jako na houpačce. Po osmi minutách vedli Dřeváci 2:0, aby krátce po změně stran soupeř otočil skóre na 3:2 ve svůj prospěch. Čtvrt hodiny před koncem přišla tříminutovka, ve které Dřeváci vstřelili tři branky a strhli vedení znovu na svou stranu, jež si už do konce utkání pohlídali. Pojistka znamenající výhru 6:3 vypadá ve výsledku sice jako jednoznačný match, ale pravda je taková, že zápasu by daleko více slušela remíza. Milan Novák, František Novák
Dřeváci Gente VET
Roman Víšek – Libor Broukal, Martin Černý, Petr Endl, Jan Falc, Tomáš Hruška, Petr Rathouský, Robert Segmüller, Pavel Špirek, Milan Žák vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tibor Jakab, Radek Smejkal
3., 46. Martin Černý
8. OG
48., 56. Robert Segmüller
49. Libor Broukal
11., 32. Stanislav Bezděka
17. Petr Hladík
14. 4. 10 18:15 DEKAN Dřeváci Vršáci VET 3. 3:4 (2:2)
Na veterány poměrně rychlé utkání, hrané nahoru dolů. Celý zápas se soupeři přetahovali o vedení až do samého konce, ve kterém byli šťastnější hostů. Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník
Dřeváci Vršáci VET
Roman Víšek – Aris Apacidis, Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Endl, Jan Falc, Pavel Hornstejner, Tomáš Hruška, Petr Rathouský, Pavel Špirek, Milan Žák vs Tomáš Němec – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Pavel Havlík, Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Michal Janoška, JIří Parýzek, Martin Vlček, Michal Zíma
20. Jan Falc
23., 49. Milan Žák
13. Lukáš Hůlka
30., 52. Pavel Havlík
58. Zdeněk Grůša st.
6. 4. 10 17:00 zzNOVOB Xamax AC VET Dřeváci 2. 3:0 (1:0)
Velice slušně hrané utkání v němž měli více sil hráči XAMAXU a s přehledem vyhráli.
Xamax AC VET Dřeváci
Luděk Záhejský – Petr Jančík, Petr Marinčič, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek vs Roman Víšek – Libor Broukal, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Endl, Pavel Hornstejner, Tomáš Hruška, Petr Rathouský, Pavel Špirek, Milan Žák
16. Michal Matoušek
45. Petr Marinčič
53. Petr Jančík
31. 3. 10 19:15 METE1 Dřeváci Desperado VET 1. 2:1 (1:0)
Hráči týmu Desperado se, až na několik málo vyjímek, více než o svůj výkon, starali o výkon rozhodčích, pročež utkání více odmoderovali, než odehráli. Tým Dřeváků pak opačným přístupem získal oba body. Tomáš Budař, Ivo Žídek