St 23.6.10 19:00 STER3 PH Servis Dřevosprint SC   (VL2B)
St 23.6.10 20:15 STER3 Katovna Žižkov Defect   (VL1A)

16. 6. 10 19:30 HANSP Ramutant CF Hajdaláci z Masné 18 FK 11. 11:0 (4:0)
Jiří Škoda – František Klečka, Václav Král, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Josef Rezek – Milan Huňát, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, Libor Šimánek, Jan Šolc
25., 42., 56. Michal Vávra
29., 47., 52. Václav Král
37. Lukáš Opava
9. 6. 10 18:15 DEKAN Emperators Ramutant CF 10. 2:1 (2:0)
V prvním poločase jasně převažovalo mužstvo Emperators. Po půli se hra vyrovnala, ale mužstvo Ramutant už nestačilo vyrovnat. Jan Papoušek, Martin Ondrák
Emperators Ramutant CF
Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Martin Janouch, Michal Kalina, Rostislav Řepík, Pavel Vrtiška vs Ludvík Polášek – František Klečka, Václav Král, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra
27. Martin Janouch
29. Lukáš Mrňavý
49. Michal Opava
2. 6. 10 17:45 STER2 Ramutant CF Czech line 9. 3:0 (2:0)
Ramutant vyhrál zcela zaslouženě. Utkání odehráno v přátelském duchu.
Ramutant CF Czech line
Jiří Škoda – František Klečka, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Loda, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek
7., 38. Jiří Štětina
23. Michal Vávra
24. 5. 10 20:45 MIKU2 South Stars Ramutant CF 8. 0:6 (0:3)
Slušné utkání, domácí dostali lekci z produktivity. Jiří Křemen, Jiří Šebesta
South Stars Ramutant CF
Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Josef Maršík, Jaroslav Petrovic, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda vs Ludvík Polášek – František Klečka, Václav Král, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Škoda, Jiří Štětina, Michal Vávra
27 Petr Vejvoda 8., 19., 25. Michal Vávra
35., 48. Jiří Štětina
47. František Klečka
22. Václav Král
17. 5. 10 17:45 STER3 Ramutant CF Roosevelt boys 1.FC 7. 5:0 (3:0)
Jasné a zasloužené vítězsví lepšího týmu. Hráči a hráčka Ramutantu převyšovali svého soupeře ve více směrech a o jejich výhře nebylo pochyb. Zápas měl dobrou herní úroveň a hrálo se slušně. Jen ke konci se u hráčů hostů trochu projevila frustrace a zklamání z jasné prohry nervozitou. Nejlepší hráčkou zápasu byla Jana Králová a její gól bombou do šibenice byl ozdobou hry. Antonín Herzog, Jiří Prokop
Ramutant CF Roosevelt boys 1.FC
Jiří Škoda – František Klečka, Václav Král, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Jiří Švestka – Michal Bilíček, Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Pavel Lukavský, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Jiří Sommer, Martin Zíka
11., 56. Václav Král
25. Jiří Štětina
28. Michal Opava
44. Jana Novotná
21. Michal Páník
59. Petr Fojtl
10. 5. 10 18:15 MIKU2 VŠSK MFF UK C Ramutant CF 6. 0:3 (0:0)
Matfyz nebyl horším týmem, ale bez gólu se vyhrát nedá. Po bezbrankové první půli se Ramutant rozehrál a třemi góly si zajistil zaslouženou výhru.
VŠSK MFF UK C Ramutant CF
Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Radoslav Janoštiak, Matěj Ryston, Jan Salava, Luděk Slinták, Radek Tupec, Jan Záruba vs Jiří Škoda – František Klečka, Lukáš Opava, Petr Petřina, Ludvík Polášek, Jiří Štětina, Michal Vávra
43., 60. Michal Vávra
51. Jiří Štětina
5. 5. 10 18:15 zzTKSPA Pivušky FC Ramutant CF 5. 1:3 (0:1)
Utkání si hosté pohlídali. Hráli lépe dopředu a to rozhodlo. Jiří Bican, Jan Horák
Pivušky FC Ramutant CF
Richard Novotný – Josef Baštář, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer, Petr Zollman vs Jiří Škoda – František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra
52. Ladislav Cirus 35 Petr Zollman
49 Petr Zollman
24. Václav Král
36. Michal Vávra
56. Jiří Štětina
28. 4. 10 19:00 STER2 Ramutant CF Pirelli 4. 7:2 (4:0)
Hráči Ramutantu měli po celou dobu zápas pod svou kontrolou a zaslouženě vyhráli. Fotbal bez zbytečných faulů.
Ramutant CF Pirelli
Ludvík Polášek – František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Petr Petřina, Jiří Škoda, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina
4., 26. Michal Vávra
17., 36. Jiří Štětina
29., 45., 54. Václav Král
34. David Culek
38. Michal Kolářík
21. 4. 10 20:45 DEKAN Motol FN Ramutant CF 3. 0:6 (0:3)
Hosté byli fotbalovější, techničtější a sehranější. Zápas ovládli a šli za jasným vítězstvím. Kdyby domácí neměli v bráně skvěle chytajícího gólmana, rozdíl ve skóre by určitě narostl daleko víc. Josef Kounovský
Motol FN Ramutant CF
Tomáš Kabrhel – Martin Budinský, Daniel Lindák, Lukáš Nemetz, Peter Tobiaš, Štefan Vozár, Tomáš Vrba vs Ludvík Polášek – František Klečka, Václav Král, Jana Novotná, Lukáš Opava, Petr Petřina, Jiří Škoda, Jiří Štětina, Michal Vávra
20. Jiří Škoda
23. Jiří Štětina
40. Michal Vávra
46. OG
54. Petr Petřina
7. 4. 10 19:00 STER1 Ramutant CF Kamberský pípy 2. 3:1 (0:0)
Mladší a běhavější tým Remutant byl po celé utkání lepší a zaslouženě vyhrál. Góly však začaly padat až v ve 2. poločase náhradní
Ramutant CF Kamberský pípy
Jiří ŠkodaFilip Francek, František Klečka, Václav Král, Lukáš Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Stanislav Balík – Daniel Herold, David Hnilička, Lukáš Javorský, Pavel Javorský, Milan Jechoutek, Michal Kříženecký, Stanislav Kubů, Petr Moravec, Pavel Otradovec, Karel Sláma, Petr Svozil, Jan Vosátka
33. Michal Vávra
35. Filip Francek
50. OG
55. Jan Vosátka
29. 3. 10 17:45 STER3 1.FC Holešovice Ramutant CF 1. 3:5 (3:3)
První poločas nabídl přestřelku, jelikož útok převažoval nad obranou. Po změně stran se Ramutant zlepšil v defenzivě a hlavně Králová se rozehrála ke skvělému výkonu, takže domácí útočníci měli problém přes ni přejít. K tomu Ramutanti přidali ještě dvě branky a radovali se z vítězství.
1.FC Holešovice Ramutant CF
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jaroslav Jíra, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Ondřej Sopr vs František Klečka – Filip Francek, Václav Král, Jana Novotná, Michal Opava, Jiří Škoda, Jiří Štětina, Michal Vávra