Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 16.6.10 | 20:45 | DEKAN | Traktor Praha VET Vršáci VET | 11. | 6:1 |
Po 31.5.10 | 20:45 | zzNOVOB | Starý krysy FC Traktor Praha VET | 10. | 4:1 |
Po 24.5.10 | 20:45 | zzNOVOB | Traktor Praha VET Jawa - Techno team | 9. | 1:0 |
St 19.5.10 | 19:00 | P2 | Gente VET Traktor Praha VET | 8. | 1:3 |
Po 10.5.10 | 19:00 | P3 | Traktor Praha VET Dřeváci | 7. | 1:3 |
Po 3.5.10 | 19:00 | METE1 | Xamax AC VET Traktor Praha VET | 6. | 1:2 |
St 28.4.10 | 19:15 | METE1 | Traktor Praha VET Desperado VET | 5. | 1:5 |
Po 19.4.10 | 20:45 | MIKU1 | Turman VET Traktor Praha VET | 4. | 4:6 |
Út 13.4.10 | 17:00 | BECH | Traktor Praha VET Socra AFK Karlín FC VET | 3. | 0:7 |
St 7.4.10 | 17:00 | zzZARUB | Kolotouš FC Traktor Praha VET | 2. | 2:2 |
Čt 1.4.10 | 18:15 | DEKAN | Traktor Praha VET Reka Group - Calvados | 1. | 8:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Socra AFK Karlín FC VET | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:21 | 16 |
2. | Dřeváci | 11 | 8 | 0 | 3 | 38:21 | 16 |
3. | Desperado VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:13 | 15 |
4. | Xamax AC VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:28 | 14 |
5. | Vršáci VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:34 | 13 |
6. | Traktor Praha VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:32 | 13 |
7. | Kolotouš FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:31 | 9 |
8. | Turman VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 33:45 | 8 |
9. | Starý krysy FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:39 | 8 |
10. | Reka Group - Calvados | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:21 | 6 |
11. | Gente VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 14:33 | 4 |
12. | Jawa - Techno team | 11 | 2 | 0 | 9 | 18:38 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.5.10 | 17:00 | BECH | Sorry FC SquashArena (HL6B) |
Út 11.5.10 | 18:15 | BECH | Javorák Kulišáci CF VET (VL2A) |
Čt 3.6.10 | 18:15 | KBELY | Sebranka FC VET Masters V (VL3C) |
Čt 3.6.10 | 19:30 | KBELY | GFC Trona CF (HL8D) |
Út 22.6.10 | 18:15 | KBELY | Slepí koně VET Dejvický expres VET (VL4C) |
Út 22.6.10 | 19:30 | KBELY | Balabuška Old TJ Domácí potřeby VET (VL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brenner Vladimír | 10 | 4 |
Chloupek Miroslav | 9 | 0 |
Fremund Filip | 11 | 2 |
Halouska Jan | 2 | 0 |
Hanuš Tomáš | 7 | 0 |
Kopečný Pavel | 10 | 1 |
Lukeš Tomáš | 10 | 7 |
Malaník Jiří | 8 | 2 |
Rus Martin | 9 | 0 |
Stolař František | 10 | 15 |
Tobola Luděk | 11 | 0 |