12. Hajdaláci z Masné 18 FK 11 1 1 9 15:49 3

Pá 16.4.10 17:00 BECH Rohožník United FC B Kožich II.FC   (HL6F)
Pá 16.4.10 18:15 BECH Torpédo Hulín FC Šejk Peterka   (HL6F)
Pá 30.4.10 17:00 BECH Rohožník United FC B Pragoflora TJ   (HL6F)
Pá 30.4.10 18:15 BECH Cerveza 18.FC Šejk Peterka   (HL6F)
Pá 14.5.10 17:00 BECH Válcovny plechu MS FC Rohožník United FC B   (HL6F)
Pá 14.5.10 18:15 BECH Šejk Peterka Hulla hulla FC   (HL6F)

16. 6. 10 20:45 ZAK South Stars Czech line 11. 1:2 (0:1)
Bojovné utkání slušné úrovně. Vedení se v prvním poločase ujali hosté. Ve druhé půli zvýšili vedení, soupeř však brzy snížil a až do závěru se snažil vyrovnat. Neproměnil však ani vyložené šance.
South Stars Czech line
Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Petr Dvořák, Miloslav Hrdlička, Jan Kašpar, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal vs Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Tomáš Vnouček, Jiří Zajac, Libor Zientek
53. Petr Dvořák 16. Jiří Loda
49. Libor Zientek
9. 6. 10 19:00 STER1 Czech line Roosevelt boys 1.FC 10. 2:4 (2:2)
Oboustranně slušně hrané utkání, které mělo v dusném počasí i slušné tempo po celých šedesát minut. Dá se říci, že góly padaly díky hráčům hostů, protože gól Vodičky padl po hrubé chybě brankáře Rooseveltu. Otakar Anděl, Zdeněk Vondrát
Czech line Roosevelt boys 1.FC
Radek Csik – Vladimír Dřevojan, Petr Jirka, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička vs Jiří Švestka – Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Václav Mňouček, Petr Socha, Jiří Sommer
13. Petr Vodička
23. OG
10., 24. Václav Mňouček
50. Petr Fojtl
55. Petr Socha
2. 6. 10 17:45 STER2 Ramutant CF Czech line 9. 3:0 (2:0)
Ramutant vyhrál zcela zaslouženě. Utkání odehráno v přátelském duchu.
Ramutant CF Czech line
Jiří Škoda – František Klečka, Jana Novotná, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jiří Štětina, Michal Vávra vs Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Loda, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek
7., 38. Jiří Štětina
23. Michal Vávra
26. 5. 10 18:15 BECH Czech line Pivušky FC 8. 1:4 (0:1)
Pivušky zaslouženě vyhrály nad oslabeným soupeřem díky kombinační hře, kterou praktikovaly po celý zápas. Petr Seidel, Petr Pícha ml.
Czech line Pivušky FC
Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Loda, Stanislav Smeták, Petr Vodička vs Richard Novotný – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jiří Januška, Petr Ovčáček, Jaroslav Vimer, Petr Zollman
39. Stanislav Smeták 24., 34. Jiří Januška
33., 38. Jaroslav Vimer
19. 5. 10 18:15 BECH Pirelli Czech line 7. 9:2 (4:0)
Zasloužená výhra domácích. Lukáš Hofman, Antonín Tuček
Pirelli Czech line
Radim Šulej – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Loda, Stanislav Smeták, František Stránský, Silvestr Svoboda, Jiří Zajac, Libor Zientek
56. Jiří Zajac
12. 5. 10 18:15 BECH Czech line Motol FN 6. 2:1 (1:0)
Hostů bylo skoro 2x více než domácích, ale místo toho, aby je uběhali a využili svoji početní výhodu, tak přistoupili na pomalou hru domácích. Zápas absolutně bez pohybu. Vyhrál šťastnější tým, jelikož za předvedený výkon si nezasloužil vyhrát nikdo. Jan Šimek
Czech line Motol FN
Radek Csik – Petr Jirka, Stanislav Smeták, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Jiří Zajac, Libor Zientek vs Luboš Bouřil – Martin Budinský, Tomáš Kabrhel, Lukáš Kadlec, Jiří Krejčík, Daniel Lindák, Lukáš Nemetz, Martin Pluchta, Pavel Podrazil, Peter Tobiaš, Štefan Vozár
30. Jiří Zajac
55. Petr Vodička
34. Lukáš Kadlec 60. Luboš Bouřil
5. 5. 10 19:00 STER3 Kamberský pípy Czech line 5. 0:0 (0:0)
Utkání hrané za silného deště, takže zápas připomínal spíš "holomajznu" a branka nepadla žádná. Jiří Bidovský
Kamberský pípy Czech line
Jan Vosátka – Stanislav Balík, Daniel Herold, David Hnilička, Lukáš Javorský, Pavel Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Tomáš Melichar, Petr Moravec, Pavel Otradovec, Karel Sláma vs Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Loda, Stanislav Smeták, František Stránský, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek
28. 4. 10 18:15 BECH Czech line 1.FC Holešovice 4. 2:1 (1:0)
Nádherné utkání plné šancí na obou stranách. Vyhrál šťastnější tým domácích. Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
Czech line 1.FC Holešovice
Radek Csik – Vladimír Dřevojan, Jiří Loda, Stanislav Smeták, František Stránský, Silvestr Svoboda, Karel Vnouček, Petr Vodička, Jiří Zajac, Libor Zientek vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr
22. František Stránský
46. Jiří Zajac
42. Jan Šalát
21. 4. 10 18:15 BECH Hajdaláci z Masné 18 FK Czech line 3. 0:3 (0:2)
Zcela jasné utkání. Hosté vyhráli 3:0, přičemž vítězný gól byl už ten první ze 12.minuty.
Hajdaláci z Masné 18 FK Czech line
Milan Huňát – David Barcal, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, David Sankot, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann, Roman Zajíc vs Stanislav Smeták – Petr Jirka, Jiří Loda, František Stránský, Silvestr Svoboda, Karel Vnouček, Petr Vodička, Libor Zientek
44 Ondřej Liška
45 Ondřej Liška
12. Petr Vodička
14. Karel Vnouček
41. Libor Zientek
7. 4. 10 18:15 BECH Czech line Emperators 2. 2:4 (2:0)
Nástup se povedl domácím a první půli také vyhráli 2:0. Ve 2.půli se hostům podařilo vyrovnat. Utkání rozhodl vlastní gól Czech liine, který padl dvě minuty před koncem.
Czech line Emperators
Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, František Stránský, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek vs Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, David Hejra, Martin Janouch, Rostislav Řepík, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška
5. Libor Zientek
14. Milan Salavec
32., 50. Pavel Vrtiška
58. OG
60. Tomáš Slifka
31. 3. 10 18:15 BECH Czech line VŠSK MFF UK C 1. 2:3 (1:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Šťástka,Kratochvíl
Czech line VŠSK MFF UK C
Radek Csik – Vladimír Dřevojan, Petr Jirka, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, František Stránský, Petr Vodička, Jiří Zajac, Libor Zientek vs Jan Záruba – Oldřich Dominik, Ivan Jankovič, Zdeněk Říha, Matěj Ryston, Jan Salava, Radek Tupec