Po 10.5.10 17:00 DEKAN Bakera Farkáň 92 1.FC   (HL3A)
Po 10.5.10 18:15 DEKAN Dynamit Vršovice Greenhorns FC   (HL8A)

17. 6. 10 18:15 DEKAN Vyprahlo FC VET 1.FC RUM 9. 3:3 (2:1)
Zápas skončil zaslouženou remízou, neboť týmy byli zcela vyrovnané.
Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer vs Luca Gallotti – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, David Michajlov, Tomáš Nosek, Karel Vadlejch
60. Miloslav Jírovec
13., 52. Jiří Kouřimský
34. Pavel Borovička
9. 6. 10 19:30 DEKAN 1.FC RUM VSK MFF UK Praha VET A 8. 3:5 (0:3)
Hosté byli pohyblivější a také fotbalovější a už v prvním poločase rozhodli o své výhře. Druhá půle byla již vyrovnaná a Rumu se podařilo závěr zdramatizovat, ale to bylo vše. Pohledné utkání z obou stran.
1.FC RUM VSK MFF UK Praha VET A
Luca Gallotti – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, David Michajlov vs Tomáš Marek – Vojtěch Čertík, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Zdeněk Říha, Petr Sváček, Miroslav Ulrich
38., 52. Jiří Kaliba
58. Jiří Kouřimský
15. Zdeněk Říha
18., 51., 60. Vojtěch Čertík
22. Petr Kos
27. 5. 10 17:00 HANSP Kehar club VET 1.FC RUM 7. 6:0 k.
Hosté se nedostavili v dostatečném počtu.
Kehar club VET 1.FC RUM
Michal Černý – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Josef Liska, Pavel Ondra, Josef Pancíř, Martin Rieger vs
12. 5. 10 19:30 DEKAN 1.FC RUM The Penguins 6:5 XXL 6. 0:6 (1:1)
Utkání bylo v 57.minutě předčasně ukončeno pro napadení rozhodčího kapitánem domácích Velánem.
1.FC RUM The Penguins 6:5 XXL
Pavel Škirda – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, Roman Suttner, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Stanislav Kasa – Jan Bareš, Milan Boubín st., Petr Csémi, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller
23. Josef Velán
44., 47. Jiří Kaliba
57 Josef Velán 20. Hynek Purš
37. OG
56. Rudolf Schiller
5. 5. 10 19:30 DEKAN Věčná žízeň FC VET 1.FC RUM 5. 2:7 (1:2)
Utkání za deště rozhodli hráči FC Rum ve druhé půli několika krásnými góly. Jan Houska, Tomáš Machotka
Věčná žízeň FC VET 1.FC RUM
Marek Poláček – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Hynek Češpiva, Oleksandr Ivanov, Pavel Kameš, Stanislav Obršál, Robert Písařík, Miroslav Trégner, Pavel Tylšar vs Pavel Škirda – Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, David Michajlov, Roman Suttner, Josef Velán
31., 48., 50., 56. Jiří Kouřimský
28. 4. 10 19:30 DEKAN 1.FC RUM Ecotoner 4. 5:2 (3:1)
1. FC RUM: Rozhodčí provokují, napadájí a následně trestají. Pánové z normálního fotbalu udělali bramboračku. Chtěl bych se dostavit na disciplinární řízení před komisi, kterou mi rozhodčí vyhrožovali. Nesouhlasím ani s jednou brankou.
1.FC RUM Ecotoner
Pavel Škirda – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, Roman Suttner, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jan Farkaš, Jiří Fořt, Stanislav Hyžík, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr
39. Jiří Rada
21. 4. 10 19:30 DEKAN FC Střešovice 1.FC RUM 3. 1:1 (0:0)
Hosté měli v zápase více šancí, ale protože dost často místo finální přihrávky volili střelu, nedokázali je proměnit. Josef Kounovský
FC Střešovice 1.FC RUM
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Miroslav Pojer, Petr Šebek, Vlastimil Sommer vs Pavel Škirda – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, David Michajlov, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
34. Milan Cibík 39. Josef Velán 12. Pavel Škirda
7. 4. 10 19:30 DEKAN 1.FC RUM Berger club 2. 1:1 (0:0)
Vše podstatné se odehrálo během deseti sekund,kdy si nejprve dal Kunst vlastní gól, aby hned po rozehrání ten samý hráč srovnal na konečných 1:1. Ve 2.půli měl Rum převahu, ale nenašel se žádný střelec. Slušně hraný zápas v přátelské atmosféře. Jan Severa, Radek Škarda