Pá 4.6.10 19:30 HOSTI Junior Motol SAS fans   (HL6E)
Po 14.6.10 19:00 P1 Houbaři Estudiantes   (SVL2B)
Po 14.6.10 20:15 P1 Betl KFK SUP Suprtechno   (SVL2B)

17. 6. 10 19:00 STER3 VSK MFF UK Praha VET A Berger club 9. 3:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas se spoustou neproměněných šancí na obou stranách. Viktor Bobro
Zdeněk Říha – Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Radek Hanáček, Petr Kos, Zdeněk Štarman, Miroslav Ulrich vs Pavel Gaper – Pavel Kunst, Jiří Novák, Daniel Rais, Michal Ťok, Miroslav Valenta, Petr Vaněk
42. Zdeněk Štarman
47. Martin Fanta
41., 56. Daniel Rais
9. 6. 10 19:30 DEKAN 1.FC RUM VSK MFF UK Praha VET A 8. 3:5 (0:3)
Hosté byli pohyblivější a také fotbalovější a už v prvním poločase rozhodli o své výhře. Druhá půle byla již vyrovnaná a Rumu se podařilo závěr zdramatizovat, ale to bylo vše. Pohledné utkání z obou stran.
1.FC RUM VSK MFF UK Praha VET A
Luca Gallotti – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, David Michajlov vs Tomáš Marek – Vojtěch Čertík, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Zdeněk Říha, Petr Sváček, Miroslav Ulrich
38., 52. Jiří Kaliba
58. Jiří Kouřimský
15. Zdeněk Říha
18., 51., 60. Vojtěch Čertík
22. Petr Kos
26. 5. 10 17:00 DEKAN VSK MFF UK Praha VET A Vyprahlo FC VET 7. 8:1 (3:0)
Od začátku jasná záležitost, fotbalový koncert domácích. Roman Zvoníček, Josef Svoboda
VSK MFF UK Praha VET A Vyprahlo FC VET
Lumír Žák – Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Milan Krtička, Zdeněk Štarman, Petr Sváček, Miroslav Ulrich vs Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer
53. Bohumil Wasserbauer
13. 5. 10 18:15 KBELY Přezletice SG VSK MFF UK Praha VET A 6. 2:5 (0:4)
VŠSK od začátku převyšovali Přezletice pohybem a už v první půli krásnými góly rozhodli zápas. Jiří Anděl, Josef Řebíček
Přezletice SG VSK MFF UK Praha VET A
David Slavata – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Jiří Horálek, Jiří Mareš, Tomáš Říha, Libor Slavata, Karel Staněk vs Lumír Žák – Martin Fanta, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Zdeněk Říha, Zdeněk Štarman
33., 53. Petr Dufek 12., 38. Petr Kos
15., 25. Martin Fanta
17. Zdeněk Říha
6. 5. 10 17:00 HANSP Kehar club VET VSK MFF UK Praha VET A 5. 2:5 (1:2)
Technické utkání se spoustou akcí na obou stranách. VŠSK si oddechli až v samotném závěru. Miroslav Vlček, Blahoslav Dolenský
Kehar club VET VSK MFF UK Praha VET A
Michal Černý – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Luděk Lepša, Josef Liska, Pavel Ondra, Josef Pancíř, Martin Rieger vs Lumír Žák – Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Zdeněk Štarman, Petr Sváček, Miroslav Ulrich
21., 41. Jan Lepša 15., 35. Martin Fanta
29., 60. Vojtěch Čertík
59. Zdeněk Štarman
29. 4. 10 19:00 STER2 VSK MFF UK Praha VET A The Penguins 6:5 XXL 4. 4:3 (2:3)
Velmi pěkné utkání rozhodl přesnou hlavičkou v předposlední minutě kapitán domácích Kos.
VSK MFF UK Praha VET A The Penguins 6:5 XXL
Lumír Žák – Vojtěch Čertík, Martin Fanta, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek vs Martin Ševčík – Jan Bareš, Milan Boubín st., Pavel Černoch, Petr Csémi, Petr Janík, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller
9., 37. Vojtěch Čertík
10. Martin Fanta
59. Petr Kos
12. Petr Csémi
14. Jan Bareš
20. Vladimír Pešta
21. 4. 10 20:45 MIKU2 Věčná žízeň FC VET VSK MFF UK Praha VET A 3. 4:2 (4:0)
Velmi slušně hrané utkání, plné pohledných fotbalových akcí, ve kterém domácí naplno využili své šance v prvním poločase. Zbyněk Janík, Jaromír Havel
Věčná žízeň FC VET VSK MFF UK Praha VET A
Marek Poláček – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Jiří Mrázek, Stanislav Obršál, Miroslav Trégner, Pavel Tylšar vs Lumír Žák – Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Tomáš Marek, Zdeněk Říha, Petr Sváček, Miroslav Ulrich
9. Pavel Kameš
17., 30. Vlastimil Brabenec
19. Roman Čečák
35. Tomáš Marek
48. Zdeněk Říha
8. 4. 10 18:15 zzTKSPA VSK MFF UK Praha VET A Ecotoner 2. 6:1 (3:0)
MFF využili nižšího věkového průměru a jednoznačně zvítězili. Stanislav Starý, Miloslav Adámek
VSK MFF UK Praha VET A Ecotoner
Tomáš Marek – Martin Fanta, Radek Hanáček, Vojtěch Hromíř, Petr Kos, Milan Krtička, Zdeněk Říha, Miroslav Ulrich vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Callum Eade, Jan Farkaš, Jiří Fořt, Stanislav Hyžík, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr