St 14.4.10 17:00 KBELY Demoliční četa Terron AC Bozi A   (HL4C)
St 14.4.10 18:15 KBELY Husinecká Šlechta Serval KPKS   (HL8D)
St 12.5.10 17:00 KBELY Trona CF Serval KPKS   (HL8D)
St 12.5.10 18:15 KBELY Kbelák FC SUP Apostrophe´FZ   (SVL1A)
St 19.5.10 18:15 KBELY Serval KPKS Ši Kyo   (HL8D)
St 19.5.10 19:30 KBELY Kapr tým SUP Kbelák FC SUP   (SVL1A)

17. 6. 10 18:15 BECH Věčná žízeň FC VET Přezletice SG 9. 4:7 (1:4)
Domácí začali pořádně hrát až za stavu 1:7 a to už bylo jaksi pozdě na to, během 19 minut dohnat tak velkou ztrátu. Kdyby hráli tak jako na konci po celý zápas, určitě by neprohráli. Ivo Unger
Věčná žízeň FC VET Přezletice SG
Robert Písařík – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Oleksandr Ivanov, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Jiří Mrázek, Pavel Tylšar vs Petr Panocha – Martin Budař, Jiří Horálek, Jiří Mareš, David Slavata, Jaroslav Slavata, Josef Slunéčko, Karel Staněk, David Vrba
41. Jiří Horálek
9. 6. 10 17:00 DEKAN Přezletice SG Vyprahlo FC VET 8. 2:4 (1:2)
Utkání rozhodla větší bojovnost a rozhodnost mužstva Vyrpahlo. Martin Ondrák, Jan Papoušek
Přezletice SG Vyprahlo FC VET
Martin Budař – Marek Bezkočka, Jiří Horálek, Tomáš Říha, David Vrba vs Stanislav Krejčí – Jan Chrt, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Tomáš Straka, Bohumil Wasserbauer
8. Tomáš Říha
57. David Vrba
4. Václav Leitermann
27. Jaroslav Drahota
36., 50. Jaroslav Pešek
27. 5. 10 18:15 KBELY Ecotoner Přezletice SG 7. 0:1 (0:0)
Normální utkání, které rozhodla až poslední minuta, kdy hosté náhodnou tečí rozhodli zápas ve svůj prospěch. Václav Kovařík
Ecotoner Přezletice SG
Jiří Rada – Miloslav Bašta, Callum Eade, Jan Farkaš, Jiří Fořt, Stanislav Hyžík, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Miroslav Řehák vs David Slavata – Martin Budař, Petr Dufek, Jiří Horálek, Petr Panocha, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko
59. Jiří Horálek
13. 5. 10 18:15 KBELY Přezletice SG VSK MFF UK Praha VET A 6. 2:5 (0:4)
VŠSK od začátku převyšovali Přezletice pohybem a už v první půli krásnými góly rozhodli zápas. Jiří Anděl, Josef Řebíček
Přezletice SG VSK MFF UK Praha VET A
David Slavata – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Jiří Horálek, Jiří Mareš, Tomáš Říha, Libor Slavata, Karel Staněk vs Lumír Žák – Martin Fanta, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Zdeněk Říha, Zdeněk Štarman
33., 53. Petr Dufek 12., 38. Petr Kos
15., 25. Martin Fanta
17. Zdeněk Říha
6. 5. 10 18:15 KBELY FC Střešovice Přezletice SG 5. 3:2 (3:2)
Zápas úrovně veteránské ligy, ve kterém exceloval hráč Cibík. Jinak vyrovnané utkání, kde Střešovice využily své šance a poté si náskok ohlídaly. Tomáš Kőrbler, Taras Andriychuk
FC Střešovice Přezletice SG
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Vlastimil Sommer vs David Slavata – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Jiří Horálek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Karel Staněk, David Vrba
2. Stanislav Bruder
3. Milan Cibík
20. Miroslav Pojer
11. David Vrba
12. Miloslav Mazura
29. 4. 10 18:15 KBELY Přezletice SG Kehar club VET 4. 4:1 (3:0)
Svižně hrané utkání zaujalo neuvěřitelným počtem nastřelených břeven a tyčí. Zdeněk Sekavec, Marek Novotný
Přezletice SG Kehar club VET
David Slavata – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Jiří Mareš, Tomáš Říha, Jaroslav Slavata, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban, David Vrba vs Jaroslav Číhal – Stanislav Barák, Karel Čapek, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Luděk Lepša, Josef Liska, Josef Pancíř, Martin Rieger
17. Karel Staněk
21. Martin Budař
28. Marek Bezkočka
40. Petr Dufek
60. Josef Liska
21. 4. 10 18:15 HANSP Berger club Přezletice SG 3. 3:3 (1:1)
Pohledné utkání, při němž srdíčko plesalo. Jízda nahoru-dolů až do konce. Libor Viták
Berger club Přezletice SG
Pavel Gaper – Pavel Kunst, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, František Zalužanský vs David Slavata – Martin Budař, Jiří Horálek, Jiří Mareš, Tomáš Říha, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Karel Staněk, Jaroslav Urban, David Vrba
1., 53. Pavel Kunst
58. Petr Vaněk
27., 50. Jaroslav Urban
8. 4. 10 19:00 STER3 Přezletice SG The Penguins 6:5 XXL 2. 6:2 (3:1)
Přezletice sice nastoupily k utkání bez možnosti střídat, ale to jim vůbec nevadilo, neboť kvalita byla na jejich straně. Soupeře definitivně zlomily tři góly během smrtící pětiminutovky ve druhém poločase. Zdeněk Chuchel, Jiří Siarka
Přezletice SG The Penguins 6:5 XXL
Tomáš Říha – Martin Budař, Petr Dufek, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban vs Martin Ševčík – Milan Boubín st., Pavel Černoch, Petr Csémi, Petr Janík, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller
3., 10., 45. Jaroslav Urban
25. Karel Staněk
48. Petr Dufek
50. Martin Budař
17., 52. Petr Csémi
31. 3. 10 17:00 KBELY 1.FC RUM Přezletice SG 1. 7:4 (3:3)
Vyrovnaný zápas, slabé obrany. Vladimír Svoboda, Jiří Veselý
1.FC RUM Přezletice SG
Pavel Škirda – Pavel Borovička, Petr Hradecký, Jiří Kaliba, Jiří Kouřimský, David Michajlov, Roman Suttner, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Tomáš Říha – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Jiří Horálek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban