10. Viktoria Bítovská VET B 11 1 4 6 22:32 6

Út 12.10.10 19:00 P3 Nemesis Nova LFC A   (HL3B)
Út 12.10.10 20:15 P3 Nic Moc Boys SUP Super Naděje B   (SVL2A)
Ne 24.10.10 13:45 P1 Ecotoner Klár rávla VET   (VL4D)
Ne 24.10.10 15:00 P1 Gente - Yeti FC Mestek 97 FC   (HL6L)
Ne 21.11.10 18:45 ZAK Druháci AFK Debakl FC   (HL5I)
Ne 21.11.10 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Ecotoner   (VL4D)

2. 12. 10 18:15 zzNOVOB Slepí koně VET Hvězda VAB F.C. 11. k. 0:6 k.
Ani jeden tým se kvůli sněhové kalamitě nedostavil.
18. 11. 10 20:15 P2 Hvězda VAB F.C. Pralinky F.C.K. 10. 6:4 (2:2)
Domácí po většinu času drželi míč na svých kopačkách, měli převahu a také se ujali vedení 0:2. Hosté hráli ze zajištěné obrany a ke konci poločasu díky dvěma breakům vyrovnali. Třetí break se jim povedl na začátku druhé půle. Domácí ale díky početné lavičce a držení míče na svých kopačkách otočili zápas a asi i zaslouženě vyhráli. Dmitriy Kedyarov, Jaroslav Jíra
Hvězda VAB F.C. Pralinky F.C.K.
Leoš Navrátil – Karel Březina, Norman David, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Bahru Kassahun, Martin Kovář, Pavel Svoboda vs Radek Martínek – Pavel Kohout, Josef Kubr, Jaromír Mazura, Jiří Mučkarovský, Luděk Žiga
9., 50. Martin Kovář
20., 54. Pavel Jakubček
53. Karel Březina
57. Petr Hejtmánek
28., 30., 34., 56. Jiří Mučkarovský
12. 11. 10 20:15 P3 Podolka FC VET Hvězda VAB F.C. 9. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání. Podolka se vrátila do zápasu, když z 0:2 otočila na 3:2. Hvězda pak zaslouženě vyrovnala.
Podolka FC VET Hvězda VAB F.C.
Jiří Svátek – Dušan Barcík, Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Pavel Svoboda – Petr Babka, Josef Bouda, Karel Březina, Pavel Černý, Peter Chudovan, Martin Kovář, Eduard Málek, Leoš Navrátil
22., 34. Marek Ranš
39. Jiří Nekola
58 Pavel Miler 8., 47. Pavel Černý
15. Karel Březina
4. 11. 10 17:00 HANSP Hvězda VAB F.C. Kehar club VET 8. 6:3 (4:1)
Hvězda byla od začátku lepší a zaslouženě vyhrála. Karel Hrubeš, Radek Schnider
Hvězda VAB F.C. Kehar club VET
Peter Chudovan – Petr Babka, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Milan Kička, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda vs Michal Černý – Stanislav Barák, Karel Čapek, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Pavel Jinoch, Jan Lepša, Luděk Lepša, Josef Liska, Josef Pancíř, Martin Rieger, Miroslav Zeman
8., 11., 17., 40. Petr Babka
26. Pavel Svoboda
60. Leoš Navrátil
29., 43. Pavel Jinoch
51. Jan Lepša
22. 10. 10 18:15 DEKAN Kumpáni VET Hvězda VAB F.C. 7. 2:3 (1:1)
Utkání proběhlo v klidu a bylo velmi vyrovnané. Hosté měli více chuti po výhře a tak zaslouženě zvítězili.
Kumpáni VET Hvězda VAB F.C.
František Hubr – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Jiří Chytil, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Pour, Jan Půlpán vs Norman David – Petr Babka, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Bahru Kassahun, Martin Kovář, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda
14. Jan Pour
56. Jiří Chytil
30. Pavel Jakubček
35., 52. Martin Kovář
14. 10. 10 18:15 MIKU2 Hvězda VAB F.C. Kikina bar 1.FC VET 6. 1:9 (1:5)
Pohledné utkání rozhodli hráči Kikiny svým komplatkním a kombinačním pojetím hry. Hvězda nebyla bez šancí, zvlášť ve druhé půli, ale nedokázala je proměnit. Trochu krutý výsledek. Jiří Čapla, Jiří Kacovský
Hvězda VAB F.C. Kikina bar 1.FC VET
Peter Chudovan – Karel Březina, Pavel Jakubček, Milan Kička, Martin Kovář, Pavel Svoboda vs Pavel Horký – Ladislav Král, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Matěj Urban, Václav Zrno
20. Pavel Jakubček 8., 19., 49., 51., 54. Matěj Urban
14., 57. Michal Ondrášek
17. Pavel Sedlák
17. Pavel Horký
8. 10. 10 19:30 MIKU3 Hvězda VAB F.C. Viktoria Bítovská VET B 5. 1:1 (1:1)
Zápas byl vyrovnaný a dospěl k zasloužené remíze. Husák
Hvězda VAB F.C. Viktoria Bítovská VET B
Peter Chudovan – Karel Březina, Milan Kička, Martin Kovář, Eduard Málek, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Miškovský, Hubert Prášek, Jiří Psota, Jan Štoncner
17. Milan Kička 19. Jan Štoncner
1. 10. 10 19:30 zzPODVI Don Giovanni VET Hvězda VAB F.C. 4. 2:3 (2:1)
Tým Don Giovanni opět dokázal,že krásná hra není vše a mužstvo Hvězda VAB F.C. hrající na breaky,ze kterých dokázalo vytěžitbranky potřebné pro vítězství. David Čejka, Petr Kubík
Don Giovanni VET Hvězda VAB F.C.
Josef Bůcha – Martin Makal, Martin Míča, Ivo Novák, David Ploc, Jaroslav Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, František Svoboda, Vratislav Ulman vs Peter Chudovan – Petr Babka, Pavel Černý, Martin Kovář, Eduard Málek, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda
2., 12. Ivo Novák 14., 39. Martin Kovář
37. Pavel Černý
16. 9. 10 17:00 DEKAN Hvězda VAB F.C. Buran Buran VET 3. 0:6 (0:0)
Utkání kontumováno ve prospěch týmu Buran-Buran.Ve čtvrté minutě došlo ke zranění hráče mužstva Hvězda VAB a nebyl přítomen žádný střídající hráč. Jan Severa, Petr Kovanda
Hvězda VAB F.C. Buran Buran VET
Norman David – Luděk Fencl, Eduard Málek, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda vs Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Jan Teubner, Libor Uhlíř
10. 9. 10 17:00 HANSP Torzoo VET Hvězda VAB F.C. 2. 1:4 (0:2)
Torzoo hrálo v úvodu ve čtyřech v poli, čehož Hvězda využila hned v 1.minutě. Ovšem i po příchodu pátého hráče domácích se hrálo za mírné převahy hostů, kteří ji dokázali vyjádřit i góly. Jakub Krebs, Lukáš Havlíček
Torzoo VET Hvězda VAB F.C.
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Jan Šmíd vs Norman David – Petr Babka, Josef Bouda, Karel Březina, Luděk Fencl, Martin Kovář, Karel Kuthan, Eduard Málek, Leoš Navrátil
49. OG 1., 59. Martin Kovář
29. Karel Kuthan
55. Leoš Navrátil
2. 9. 10 17:00 DEKAN Hvězda VAB F.C. Stará Garda VET 1. 0:13 (0:7)
Výsledek plně odpovídá dění na hřišti a hovoří za vše. Hvězda, která hrála celý zápas o jednoho méně, neměla sílu útočit..vyslala jedinou střelu na branku soupeře za celý zápas. Garda si dobře potrénovala. Utkání odehráno v klidné atmosféře, bez faulů. Radek Škarda, Jan Severa