5. Hashlerka THC 1993 B 11 5 2 4 37:34 12

Ne 12.12.10 10:00 STOD Lucky team Tus Pelotas   (HL5H)
Ne 12.12.10 11:15 STOD Stodůlecký piráti Defect Praha   (HL8R)
Ne 12.12.10 12:30 STOD Pražská hnědka DK Ambasadoři FC   (HL8P)

5. 12. 10 15:00 TEMPO Gente - Yeti FC Tutto bene A 11. 2:8 (0:6)
V 15. minutě to bylo 5:0 a vypadalo to na debakl. Pak se ale domácí vzchopili a alespoň druhý poločas odehráli vyrovnaně. Vladimír Mádr, Tomáš Horník
Gente - Yeti FC Tutto bene A
Jindřich Hladík – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Petr Hladík vs Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka
53., 59. Miroslav Beneš 2., 13. Pavel Kubal
3., 30., 40. Petr Hybský
12. Martin Řádek
15. Josef Fidler
56. OG
21. 11. 10 12:30 DEKAN Tutto bene A Veleslavín Viktoria 10. 3:5 (1:2)
Pohledné utkání s výhrou Veleslavínu. Šťástka
Tutto bene A Veleslavín Viktoria
Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Tomáš Mimra, Petr Procházka vs Josef Jordán – Nikolas Andrle, Tomáš Fejfar, David Hlaváč, David Hösl, Tomáš Konopka, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár, Václav Šulc
23. David Hlaváč
14. 11. 10 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Tutto bene A 9. 1:2 (1:0)
V první půli podprůměrného zápasu byli o něco lepší domácí a po zásluze se dostali do vedení. Po přestávce se ale Tutto Bene dostalo na chvíli z herní letargie a během jedné minuty otočilo výsledek. Hosté už pak výsledek udrželi, navíc ještě nastřelili několikrát tyč. Duben
Hashlerka THC 1993 B Tutto bene A
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Adam Černý, Miroslav Cicko, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Michael Špaček, David Vaňha vs Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Petr Procházka
10. Miroslav Cicko 41. Pavel Kubal
42. David Jahodář
7. 11. 10 17:30 HANSP Tutto bene A Šotgani 8. 2:3 (0:2)
Velmi kvalitní utkání, k čemuž přispěla obě mužstva. Vyhrálo šťastnější z nich. Tomáš Stejskal, Pavel Švarc
Tutto bene A Šotgani
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Tomáš Hybský, Jan Jironč, Pavel Kubal, Daniel Mimra, Tomáš Mimra, Petr Procházka vs Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Martin Zeljak, Jan Zlesák
31. Tomáš Mimra
52. Jan Jironč
9. Dušan Drličiak
22. Lukáš Poláček
58. David Böhm
24. 10. 10 17:30 P2 Cosmetic Tutto bene A 7. 0:1 (0:0)
Hosté dali v remízovém zápase branku a to jim stačilo k vítězství, Cosmetic svoje šance neproměnil. Kohout
Cosmetic Tutto bene A
Norbert Rúček – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Michal Šimek, Jiří Švec vs Martin Řádek – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Daniel Mimra, Tomáš Mimra, Petr Procházka
15 Václav Kyselka 32. Pavel Kubal
17. 10. 10 12:30 P3 Tutto bene A Sturm JM 6. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, v němž o vítězi rozhodla jediná branka.
Tutto bene A Sturm JM
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Petr Procházka vs Filip Kotek – Milan Dolejš, Martin Frank, Martin Hyánek, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Vybíral
37. Miloš Klapal
10. 10. 10 17:30 P3 Beton FC Tutto bene A 5. 0:0 (0:0)
V zápase oba týmy střídaly světlé okamžiky s temnými, opticky bylo Tutto bene trochu lepší, ale v zakončení vyhořelo, takže zasloužená remíza.
Beton FC Tutto bene A
Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Pecka, Bohumil Pěnička, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Martin Řádek – Josef Fidler, Petr Hybský, Jan Jironč, Miloš Klapal, Petr Procházka
36 Martin Hamrle st. 21. Martin Řádek
3. 10. 10 13:45 ZAK Tutto bene A Manchlastr FC 4. 1:4 (1:1)
Pěkné utkání. Tým Tutto bene šel v desáté minutě do vedení. Chvilku před půli stačil Manchlastr vyrovnat a to zřejmě rozhodlo. Ve druhém poločase snaha Manchlastru přinesla ovoce v závěrečné desetiminutovce.
Tutto bene A Manchlastr FC
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, David Jahodář, Miloš Klapal, Daniel Mimra, Tomáš Mimra, Petr Procházka, Filip Starý vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Marek Filko, Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Antonín Lanhaus ml., Kryštof Petr, Vojtěch Přeučil, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Michal Vejvoda, Matěj Veselý
10. David Jahodář 25. Jakub Tichý
52. Matěj Veselý
58. Antonín Lanhaus ml.
59. Vojtěch Přeučil
26. 9. 10 15:00 HANSP Mestek 97 FC Tutto bene A 3. 3:3 (2:2)
Velmi zajímavé utkání, ve kterém se již zdálo, že si domácí pohlídají těsnou výhru, ale v posledních vteřinách Kubal svým třetím gólem v zápase vyrovnal.
Mestek 97 FC Tutto bene A
Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Antonín Radoš, Oldřich Šára, Lubomír Vidman vs Martin Řádek – Josef Fidler, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Tomáš Mimra, Petr Procházka
15. Antonín Radoš
26., 43. Vojtěch Kišš
19., 24., 60. Pavel Kubal
12. 9. 10 10:00 TEMPO Tutto bene A Liboc united 2. 5:1 (1:1)
Hezké utkání se zaslouženou výhrou pro domácí. Kdyby Liboc měla více hráčů na střídání, zápas mohl dopadnout jinak. Petr Sekyra, Artem Movsesyan
Tutto bene A Liboc united
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Tomáš Mimra, Petr Procházka vs Petr Kejř – Daniel Gemza, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Pavel Třeboňák, Martin Wilczek
8. OG
31., 51. Miloš Klapal
53., 59. Pavel Kubal
24. Pavel Kejř
5. 9. 10 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Tutto bene A 1. 0:4 (0:2)
Tým Bene zápas vyhrál zejména díky Kubalovi a brankáři, který předvedl pár skvělých zákroků. Výsledný rozdíl ve skóre tak byl nakonec vyšší, než v předvedené hře.