So 18.9.10 08:45 KBELY Husinecká Šlechta Blizzard ZM   (HL8I)
So 18.9.10 10:00 KBELY Rychlí banáni Samson Žižkov 1.FC   (HL8I)
So 2.10.10 11:15 KBELY Blizzard ZM K.F.C. Praha   (HL8I)
So 2.10.10 12:30 KBELY Kbelské vosy B Stars beer   (HL7G)
Ne 12.12.10 10:00 KBELY Šachťor Praha CF Česlo   (HL8L)
Ne 12.12.10 11:15 KBELY Sestra Sojka Forejt FC   (HL8R)

5. 12. 10 15:00 BECH Liboc united Hashlerka THC 1993 B 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili. Michal Zvoník, Jiří Růžička
21. 11. 10 15:00 P2 Hashlerka THC 1993 B Gente - Yeti FC 10. 7:5 (4:4)
Utkání ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. Hosté několikrát dokázali odpovědět na vedení Hashlerky, nakonec ale podlehli. Martin Blažka, Luděk Chmelík
Hashlerka THC 1993 B Gente - Yeti FC
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, Adam Černý, David Cyprian, Filip Foit, Pavel Kudrnáč, Michael Špaček vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Jindřich Hladík, Petr Hladík, Zbyněk Šámal
48. Lukáš Benda
14. 11. 10 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Tutto bene A 9. 1:2 (1:0)
V první půli podprůměrného zápasu byli o něco lepší domácí a po zásluze se dostali do vedení. Po přestávce se ale Tutto Bene dostalo na chvíli z herní letargie a během jedné minuty otočilo výsledek. Hosté už pak výsledek udrželi, navíc ještě nastřelili několikrát tyč. Duben
Hashlerka THC 1993 B Tutto bene A
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Adam Černý, Miroslav Cicko, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Michael Špaček, David Vaňha vs Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Petr Procházka
10. Miroslav Cicko 41. Pavel Kubal
42. David Jahodář
7. 11. 10 13:45 KBELY Cosmetic Hashlerka THC 1993 B 8. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili šťastnější hosté. Slušně hraný zápas. Čestmír Pavlásek, Zdeněk Chrudimský
Cosmetic Hashlerka THC 1993 B
Norbert Rúček – Petr Boháč, Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Michal Šimek, Jiří Švec vs Karel Černý – Pavel Bartůněk, Adam Černý, David Cyprian, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, David Vaňha, Michal Vaňha
46. Adam Černý
24. 10. 10 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Beton FC 7. 2:2 (0:0)
První půle nabídla pár šancí bez gólového projevu a hlavně bez větších faulů. Co v první půli chybělo, vynahradila půle druhá. Po prvním vstřeleném gólu se hra zrychlila. Domácí zahodili pár šancí a tak se probudili hosté, které Hamrle st. nakopl k obratu. Z poslední šance utkání se podařilo domácím nakonec vyrovnat. Martin Kopecký, Tomáš Najman
Hashlerka THC 1993 B Beton FC
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, Filip Foit, Jan Janda, Martin Mleziva, Michael Špaček, David Vaňha, Michal Vaňha vs Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Pecka, Bohumil Pěnička, Michal Šafránek, Daniel Vakerman
38., 60. Ladislav Borůvka 50 Michael Špaček 48., 52. Martin Hamrle st.
17. 10. 10 16:15 HANSP Mestek 97 FC Hashlerka THC 1993 B 6. 2:6 (1:2)
Do 44. minuty bylo utkání vyrovnané, pak ale zaúřadoval Borůvka a na světě bylo opticky snadné vítězství 6:2, ale Hashlerka se na dva body nadřela víc, než to vypadá. Krejčí
Mestek 97 FC Hashlerka THC 1993 B
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Miroslav Malý, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára, Jan Šimek vs Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, David Cyprian, Filip Foit, Jan Janda, Martin Mleziva, Petr Šmíd, Michael Špaček, David Vaňha, Michal Vaňha
2., 43. Vojtěch Kišš 2. Martin Mleziva
8. Filip Foit
39., 44., 59. Ladislav Borůvka
60. Michael Špaček
10. 10. 10 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Úžas 1.FFS 5. 1:5 (1:3)
Hosté byli lepší a když soupeř neunesl tíhu situace, vykartoval si hráče brutálním faulem. Úžas v poklidu kontroloval hru a navyšoval své vedení. Václav Coufal, Jan Prušák
Hashlerka THC 1993 B Úžas 1.FFS
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, Filip Foit, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Michael Špaček, David Vaňha, Michal Vaňha vs Martin Mezera – Tomáš Dostálek, Patrik Grünvald, Petr Jindřich, Pavel Krištůfek, Jaroslav Malatinec, Jan Šusta, Matyáš Verner
16. Michal Vaňha 45 Pavel Kudrnáč 12., 14., 22. Tomáš Dostálek
54., 60. Pavel Krištůfek
3. 10. 10 12:30 DEKAN Veleslavín Viktoria Hashlerka THC 1993 B 4. 7:2 (4:0)
Kvelitní zápas s aktivní hrou na hranici tvrdosti. Vítěze nejprve podržel gólman a pak rozjeli brankostroj. Jan Kropík, Stanislav Kasa
Veleslavín Viktoria Hashlerka THC 1993 B
Josef Jordán – Nikolas Andrle, Tomáš Fejfar, David Hösl, Ivan Junas, Tomáš Konopka, Jakub Kramář, Matěj Mlčoch, Tomáš Pekár, Václav Šulc vs Pavel Bartůněk – Ladislav Borůvka, David Cyprian, Miroslav Hroch, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Petr Šmíd, Michael Špaček, David Vaňha