St 25.5.11 18:15 MIKU1 Oblouci 81 AFC SUP Cormoran FC SUP   (SVL2B)
St 25.5.11 19:30 MIKU1 ALT 1.AK Medvídkova tlapička   (HL7C)

28. 6. 11 20:45 zzNOVOB Super Naděje A Felix club super 11. 2:6 (1:1)
Zajímavé, pohledné utkání. Martin Havel, Petr Pokorný
Václav Kohout – Michal Dušek, Milan Polívka, Ivan Pomykáček, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs Jan Říha – Jan Fried, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Václav Tomášek, Michal Trnka
27., 44., 46., 50., 60. Milan Musil
35. Michal Trnka
15. Michal Trnka
13. 6. 11 18:15 MIKU1 Felix club super Super Naděje B 10. 0:0 (0:0)
Slušně hrané utkání s minimem šancí v poklidu dospělo k bezgólové remíze. Janďourek
Felix club super Super Naděje B
Jan Říha – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Vladimír Knespl, Karel Konečný, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Michal Trnka vs Pavel Babický – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Petr Kloubek, Roman Svoboda, Petr Zienert
30. 5. 11 18:15 MIKU1 Wyllitým SUP Felix club super 8. 0:1 (0:0)
Dobré utkání, vyhrál šťastnější tým.
Wyllitým SUP Felix club super
Pavel Kreuz – Miroslav Fiedler, František Kuželka, Eva Mágrová, Václav Maršál, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák, Antonín Tichý, Zbyněk Toman vs Jan Říha – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Vladimír Knespl, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Michal Trnka
52. Vladimír Knespl
16. 5. 11 18:15 MIKU1 Felix club super Čechie 12° SUP 7. 1:1 (1:0)
Mírná převaha Čechie stačila pouze na dělbu bodů. Přežili všichni. Miroslav Weiner, Evžen Trexler
Felix club super Čechie 12° SUP
Jan Říha – Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Vladimír Knespl, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Pavel Dlouhý – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Jiří Odvody, Luděk Štěpánek, Miroslav Trnka
18. Milan Musil 35. Jan Hruška
10. 5. 11 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC SUP Felix club super 6. 2:1 (2:0)
Pohledné utkání hrané v duchu fair play. Domácí působili sehranějším dojmem a v poločase zaslouženě vedli o dva góly. Hosté sice v závěru snížili, ale domácí si už výhru zkušeně pohlídali. Navíc se v jejich brance překonával brankář Bělohlav, takže soupeři nepomohly ani občasné výpady Musila. Jakub Bielawski, Martin Kocourek
Benda 1964 OFC SUP Felix club super
Milan BělohlavLadislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Stanislav Pata, Michal Slabej, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman vs Jan Říha – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek, Michal Trnka
12. Stanislav Pata
16. Petr Zadák
55. Milan Musil
3. 5. 11 18:00 ZAK Felix club super Sokol Vysočany SUP 5. 3:1 (3:1)
O osudu utkání rozhodl hned úvod, ve kterém se domácí ujali vedení. Poté převzali iniciativu hosté, která vedla ke snížení. Ovšem těsně před přestávkou odskočili domácí znovu o dvě branky. Ve druhém poločase se i přes několik šancí na obou stranách skóre neměnilo. Zasloužená výhra domácích. Stanislav Mareš, Karel Kůrka
Felix club super Sokol Vysočany SUP
Jan Fried – Stanislav Hryzák, Vladimír Knespl, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Martin Valent – Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Sirotek, Jan Suhrada, Jan Šuráň, Richard Urban
3. Milan Musil
5. Václav Tomášek
28. Jan Tlačbaba
22. Richard Urban
18. 4. 11 18:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Felix club super 4. 4:2 (2:0)
První poločas vyhráli domácí zcela zaslouženě, když svoji mírnou převahu potvrdili dvěma góly. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a již ve 33.minutě se jim podařilo snížit. Bohužel pro ně, poté neproměnili několik dobrých příležitostí a to rozhodlo.
PFC Kodymka SUP A Felix club super
Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Václav Novotný, Petr Pospíšil, František Sojka vs Oldřich Češek – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Václav Tomášek
7. Václav Novotný
13. Radek Adamec
52., 53. František Sojka
33., 58. Jiří Nekola 13. Jan Fried
11. 4. 11 18:15 MIKU3 Felix club super Žvahov 3. 1:3 (0:0)
Vcelku vyrovnané utkání, které rozhodlo lepší proměňování šancí týmu Žvahov. Petr Hájek, Jan Procházka
Felix club super Žvahov
Oldřich Češek – Jan Fried, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Pavel Krča, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
42. Milan Musil 53. Ivan Virág
58. Roman Werner
59. Marek Zeman
5. 4. 11 18:15 zzPODVI Tycho de Brahe SUP Felix club super 2. 3:1 (1:0)
Lepší tým po zásluze vyhrál.
Tycho de Brahe SUP Felix club super
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Bohumil Karafiát, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Jan Fried – Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Václav Tomášek, Michal Trnka
13. Michal Koscelanský
51. Jiří Patka
57. Miroslav Volák
43. Milan Musil 45. Václav Tomášek
28. 3. 11 18:15 MIKU2 Felix club super Suprtechno 1. 0:8 (0:4)
Jednoznačné vítězství hostů. Adam Trska, David Polydor
Felix club super Suprtechno
Oldřich Češek – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Václav Tomášek vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jan Sajfrt, Miroslav Soucha