Út 13.9.11 18:15 MIKU1 Kareto-Reco Slamník I.USP   (HL3B)
Út 13.9.11 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Pankráckej válec   (VL1A)
Út 13.9.11 20:45 MIKU1 Trops 1.SK Dvorce SK MPI   (HL2A)
Po 3.10.11 18:00 SCBEC Stará garda Ujde to 1980 SK   (HL4A)
Po 3.10.11 19:15 SCBEC Super Naděje B Klár Rávla SUP   (SVL3A)
Po 3.10.11 20:30 SCBEC Stará dáma Dvorce SK MPI   (HL2A)

2. 12. 11 19:00 P3 Guatemalské ještěrky Sloni na Pobřeží A 11. 7:0 (3:0)
Ještěrky svého soupeře předčily ve všech směrech a zasloužene zvítězily 7:0. Matěj Görner, Martin Kadlec
Guatemalské ještěrky Sloni na Pobřeží A
Jan Dvořáček – Milan Bubeníček, Robert Češka, Petr Dvořák, Jan Kalík, Martin Pešek, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Jan Trska – Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach
2., 17., 48., 57., 60. Petr Dvořák
25. Michal Turza
33. Jan Kalík
18. 11. 11 19:30 zzNOVOB Sloni na Pobřeží A Bohemia AFK 10. 0:7 (0:0)
Sloni se na utkání dostavili pouze ve 4+1. První půli drželi bezbrankovou remízu, ale ve druhé půli už nestačili. Michal Bočan, David Straka
Sloni na Pobřeží A Bohemia AFK
Marek Brtník – Jakub Krása, Jan Nádvorník, Filip Špivák, Adam Trska vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jan Novopacký, Stanislav Starý
32. OG
41., 44., 59. Aleš Krupička
44. Pavel Bělík
49. Dančo Jašev
54. Ladislav Jacko
9. 11. 11 19:30 zzPODVI Démoni Sloni na Pobřeží A 9. 6:0 (0:2)
Zápas, ve kterém se hrál především bojovný fotbal a zaslouženě vyhrál tým Slonů na Pobřeží. Utkání bylo kontumováno ve prospěch domácích, jeden z hráčů Slonů neprokázal při konfrontaci svou totožnost. Michael Kyjak, Robert Hlubuček
Démoni Sloni na Pobřeží A
Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Karel Smrž, Petr Wolf vs Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, Petr Olma, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska
4. Filip Špivák
19., 48. Adam Trska
39. Filip Hereš
4. 11. 11 19:30 BECH Sloni na Pobřeží A Sklenářka FC 8. 0:7 (0:4)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté proměnovali své šance s jistotou. Naopak domácí ztroskotali na nepřesnosti a golmanovi soupeře. Jakub Slováček, Jiří Šebesta
Sloni na Pobřeží A Sklenářka FC
Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska vs Tomáš Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Martin Král, Karel Rozhon, Jan Souček
4. Martin Král
6., 57., 59. Luboš Kardoš
16. Jan Souček
29., 57. Marek Hála
21. 10. 11 17:45 TEMPO Borussia Dortšpunt B Sloni na Pobřeží A 7. 5:3 (2:1)
Hosté měli po většinu utkání mírně navrch, během tří minut na přelomu poločasů však 3x inkasovali, což rozhodlo utkání. Tomáš Kuča, Jan Wintr
Borussia Dortšpunt B Sloni na Pobřeží A
Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Martin Denovský, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Michal Kučera, Jiří Lopata, Jakub Novák, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Marek Brtník – Filip Hereš, Jan Nádvorník, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska
30., 44. Michal Kučera
30. Jakub Novák
32. Ondřej Vachulka
56. Jakub Koudelka
6., 50. Adam Trska
35. Filip Špivák
14. 10. 11 18:15 zzNOVOB Sloni na Pobřeží A Real Prd 6. 4:0 (1:0)
První půli vyrovnané utkání, ve druhé už však hosté nestačili. Jakub Slováček, Denis Wanča
Sloni na Pobřeží A Real Prd
Jan Trska – Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska vs Jan Šabík – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
24. Adam Trska
33., 51. Matyáš Tittelbach
53. Jan Nádvorník
7. 10. 11 17:45 TEMPO Gumídci Méďové FC Sloni na Pobřeží A 5. 6:2 (3:1)
Kvalitní utkání, domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Gumídci Méďové FC Sloni na Pobřeží A
Miroslav Šanda – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Jindřich Slabý vs Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska
5., 50., 57. Tomáš Cipra
10. Jiří Kročák
20. Michal Krušina
41. Jiří Jeřábek
30., 59. Adam Trska
30. 9. 11 19:30 PRKOP Sloni na Pobřeží A President FC 4. 2:1 (2:0)
Velmi vyrovnané utkání, hrané zejména ze strany Presidentu na hraně tvrdosti, ale ne záludně, vítězství nakonec urval o něco šťastnější tým. Hazuka
Sloni na Pobřeží A President FC
Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, David Polydor, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska vs Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Petr Kadlec, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Václav Potužník, Vladimír Sup, Jan Tománek
14., 29. Adam Trska 32. Vladimír Sup
23. 9. 11 19:00 ZABEH Améby AFC A Sloni na Pobřeží A 3. 8:1 (3:1)
Domácí do čeho kopli to spadlo do brány. Hra byla daleko vyrovnanější než vypovídá konečné skóre. Procházka M.
Améby AFC A Sloni na Pobřeží A
Karel Jindřichovský – Filip Mikeš, David Rybín, Jan Šípek, Petr Šorf, Vladimír Vlk, Pavel Voska vs Jan Trska – Filip Hereš, Jan Nádvorník, David Polydor, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach, Adam Trska
10., 24., 28. Vladimír Vlk
32., 34., 40. Pavel Voska
36. David Rybín
42. Filip Mikeš
29. Filip Špivák
16. 9. 11 17:45 ZABEH Sloni na Pobřeží A Homogen 1.FC B 2. 0:4 (0:2)
K utkání se nedostavili delegovaní rozhodčí. Homogen byl celých 60 minut jasně lepším týmem. Rychlou kombinační hrou si dělal ze Slonů "dobrý den".
Sloni na Pobřeží A Homogen 1.FC B
Marek Brtník – Filip Hereš, Jan Nádvorník, David Polydor, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska vs Oldřich Hykeš – Petr Bureš, Radek Hlušička, David Hykeš, Zbyněk Linek, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka
3. David Hykeš
20. Karel Volavka
44. Petr Bureš
60. Radek Hlušička
9. 9. 11 18:15 HANSP 1.FP Praha Sloni na Pobřeží A 1. 0:4 (0:2)
Vynikající a kombinační fotbal díky oběma týmům.Zaslouženě vyhráli Sloni na pobřeží. Husák
1.FP Praha Sloni na Pobřeží A
Tomáš Dvonč – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Jaroslav Kudela, Filip Novotný, Michal Petr, Tomáš Petr vs Marek Brtník – Filip Hereš, Jakub Krása, Jan Nádvorník, David Polydor, Filip Špivák, Matyáš Tittelbach, Adam Trska, Jan Trska