Út 31.5.11 19:30 BECH Rokoska VET A Starci na chmelu A   (VL3B)
Út 31.5.11 20:45 BECH Starci na chmelu B Vibromax 1985 juniorka   (VL4A)
Út 21.6.11 17:00 BECH Double United Starci na chmelu B   (VL4A)
Út 21.6.11 18:15 BECH Starci na chmelu A Bílý lev CF VET   (VL3B)

28. 6. 11 20:45 ARIT Žvahov Benda 1964 OFC SUP 11. 1:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, hosté těžili hlavně z brejků. Marek Kouřímský, Martin Beneš
Petr Junek – Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Stanislav Pata, Michal Slabej, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman
32. Josef Glaser 10. Petr Zadák
29., 35., 40. Petr Vaňous
14. 6. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Žvahov 10. 0:2 (0:1)
Zápas v duchu Fair- Play, který ovšem nepostrádal bojovnost. Jan Štěpánek, Viktor Hošek
Sokol Vysočany SUP Žvahov
Martin Valent – Karel Chládek, Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Pavel Psotta, Jan Suhrada vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
24. Josef Glaser
57. Jaroslav Chlumský
6. 6. 11 18:00 ZAK Žvahov PFC Kodymka SUP A 9. 3:0 (1:0)
Zasloužená výhra domácích.
Žvahov PFC Kodymka SUP A
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Jan Kupr – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Michal Čermák, Jan Doležal, Václav Novotný, Petr Seidl
28., 39. Emil Vitásek
60. Josef Glaser
17. 5. 11 18:30 zzPODVI Tycho de Brahe SUP Žvahov 7. 0:4 (0:2)
Jednoznačné utkání, které si i přes prohru více užili hráči mužstva Tycho de Brahe SUP. Vítězství pro Žvahov. Stěhule, Tsarev
Tycho de Brahe SUP Žvahov
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Bohumil Karafiát, Michal Koscelanský, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
34 Martin Hesko 23., 60. Jaroslav Chlumský
25. Marek Zeman
52. Emil Vitásek
9. 5. 11 18:30 HRAB1 Žvahov Suprtechno 6. 6:0 (4:0)
V první půli se hosté snažili a hráli fotbal, ale po individuálních chybách inkasovali. Druhá půle se už jen dohrávala.
Žvahov Suprtechno
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Marek Zeman vs Vlastimil Brož – Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jan Sajfrt, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
8., 18. Jaroslav Chlumský
23. Emil Vitásek
26. Ivan Virág
43. Stanislav Urban
45. Marek Zeman
2. 5. 11 17:00 HANSP Super Naděje A Žvahov 5. 8:1 (3:0)
Hezký a slušný zápas s jednoznačným výsledkem. Jaroslav Macek
Super Naděje A Žvahov
Jaromír Pavlíček – Tomáš Berný, Michal Dušek, Ivan Pomykáček, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner
8., 46. Josef Schiller
9. Ivo Štric
11., 39., 52. Jan Syrovátka
34. Michal Dušek
36. Ivan Pomykáček
54. Jaroslav Chlumský
19. 4. 11 17:00 DEKAN Žvahov Super Naděje B 4. 3:2 (2:2)
Zápas byl spíše o hádání než o kloudném fotbalu. Jiří Řádek, Milan Énok
Žvahov Super Naděje B
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Arnošt Böhm – Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Oldřich Weber
12. Jaroslav Chlumský
18. Ivan Virág
57. Emil Vitásek
2. Vladimír Panýrek
21. Vojtěch Engelmann
11. 4. 11 18:15 MIKU3 Felix club super Žvahov 3. 1:3 (0:0)
Vcelku vyrovnané utkání, které rozhodlo lepší proměňování šancí týmu Žvahov. Petr Hájek, Jan Procházka
Felix club super Žvahov
Oldřich Češek – Jan Fried, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Pavel Krča, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
42. Milan Musil 53. Ivan Virág
58. Roman Werner
59. Marek Zeman
4. 4. 11 18:15 MIKU3 Žvahov Wyllitým SUP 2. 4:0 (0:0)
Žvahov jednoznačně přehrával soupeře, ale v prvním poločase gól nedal, díky výkonu gólmana Willitýmu. Ve druhé půli dali domácí slepené góly a bylo rozhodnuto. Oldřich Dominik, Michal Vališka
Žvahov Wyllitým SUP
Roman Werner – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Marek Zeman vs Pavel Kreuz – Roman Cina, Lubomír Dvořák, František Kuželka, Eva Mágrová, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák, Zbyněk Toman
37. Emil Vitásek
39., 42., 44. Josef Glaser
29. 3. 11 20:15 STER2 Čechie 12° SUP Žvahov 1. 3:1 (2:0)
Utkání na vysoké úrovni, v němž Čechie byla jednoznačně lepším a techničtějším týmem, a proto po zásluze vyhrála. Zbyněk Janík, Jiří Rus
Čechie 12° SUP Žvahov
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, František Novotný, Jiří Odvody, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda vs Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Jaroslav Gabriel, Josef Glaser, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman