So 17.9.11 10:00 P1 Akvaristika TJ Rasta Velbloudi   (HL8K)
So 1.10.11 08:45 P1 SAS fans Huňáč PK   (HL5G)
So 1.10.11 10:00 P1 Gobi dezert Proradost FK   (HL8E)
Ne 27.11.11 17:30 DABLI Lisako A Maverick VET   (VL4D)
Ne 27.11.11 18:45 DABLI Maverick Světlušky   (HL6L)

4. 12. 11 18:45 HOSTI My Benda OFC 11. 2:3 (1:2)
Vojtěch Hündl – Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Martin Soušek, David Václavek, Aleš Vaníček, Michal Žofka vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
14., 50. Michal Žofka 16. Miloslav Svatoš
24., 45. Ondřej Vobnášil
20. 11. 11 18:45 P1 Benda OFC Les Basables 10. 3:3 (0:3)
Utkání dvou poločasů, hosté měli lepší vstup do utkání a již ve 23. minutě vedli 0:3. Ve druhé půli se hra změnila a domácí začali na place dominovat. Zápasu ve finále slušela remíza. Vladislav Ščiklin, Vít Zukal
Benda OFC Les Basables
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Radek Janoušek – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Ladislav Dyntar, Jiří Kabelka, Ladislav Příhonský, Tomáš Příhonský
39. Jiří Kabelka
13. 11. 11 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Benda OFC 9. 4:1 (2:1)
Sokol pohotovější v koncovce, zaslouženě zvítězil. Koleček
Sokol Vysočany B Benda OFC
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Jan Dresler, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Jiří Povýšil, Tomáš Simon, Rostislav Zelenský vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
7., 19. Ondřej Kracman
50., 58. Pavel Blažek
11. Miloslav Svatoš 50. Michal Pína
6. 11. 11 18:45 P2 Benda OFC Kolomajzna TJ 8. 5:2 (3:1)
Zajímavé utkání se zaslouženým koncem. Vít Pecka
Benda OFC Kolomajzna TJ
Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Martin Kozelka – Petr Burda, Martin Horák, Pavel Hruška, Karel Klíma, Michal Košlík, Jiří Philipp, Boris Zahradníček
14., 57. Ondřej Vobnášil
26., 50. Miloslav Svatoš
28. Viktor Lukáš
2. Pavel Hruška
58. Michal Košlík
23. 10. 11 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 B Benda OFC 7. 6:1 (3:1)
Pohledné, svižné utkání. Oba týmy předvedly kvalitní výkon a hrálo se fair play. Benda se ujal vedení a nebýt vynikajícího golmana Černého, mohli jít hosté i do vyššího vedení. Tým Hashlerky však zúročil početní převahu střídačky a začal soupeře přehrávat. Výborný výkon předvedl hráč Foit, který svůj tým táhl střelecky.
Hashlerka THC 1993 B Benda OFC
Karel Černý – Pavel Bartůněk, Ladislav Borůvka, Adam Černý, Filip Foit, Jan Janda, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Petr Šmíd, Michael Špaček vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
10., 29., 44., 45. Filip Foit
17. Ladislav Borůvka
31. Pavel Bartůněk
2. Petr Záhora
16. 10. 11 18:45 P2 Benda OFC Internazionale AC 6. 6:0 (1:3)
Utkání, ve kterém hosté dominovali, kazil pouze hráč hostů Markovič. Celý zápas pouze fauloval a měl vůči řízení utkání výtky. V poslední minutě loktem konkautoval soupeře, a byl po druhé žluté kartě vyloučen. Následně vrazil do hlavního rozhodčího a utkání bylo v 59. minutě předčasně ukončeno. Zdeněk Grůša st., Martin Grůša
Benda OFC Internazionale AC
Bohumil Váňa – Jan Baudyš, Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Pína, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Oleg Ciumas – Andrey Abroskin, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Oleg Shvedov
11. Filip Jiřikovský 6., 9., 31., 37., 41. Ruslan Murzakanov
21., 44., 52. Oleg Shvedov
38., 50. Yaroslav Mohylnyk
22. Dejan Markovič
59. Dejan Markovič
9. 10. 11 18:45 P1 Free team Benda OFC 5. 4:2 (2:1)
Bojovné utkání dobré úrovně, v němž domácí získali vedení, které po zbytek zápasu úspěšně udržovali. Trnka
Free team Benda OFC
Ondřej Frýba – Petr Calda, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Miroslav Král, Petr Malknecht, Petr Meckel vs Bohumil Váňa – Filip Jiřikovský, Jakub Kricner, Vladimír Kůla, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora