Po 26.9.11 17:00 HANSP Zelení študáci Senioři Praha A   (HL8A)
Po 26.9.11 18:15 HANSP Pajzovna FC Martini BC   (HL3A)
Po 26.9.11 19:30 HANSP England United FC Ya Basta! A   (HL7B)
St 9.11.11 18:00 SCBEC Šrot FC VET Běchovičtí sršni A   (VL4C)
St 9.11.11 19:15 SCBEC Speciál Bráník A Czech line   (HL6E)
St 9.11.11 20:30 SCBEC Banditi z Palmovky Kontis 1.FC   (HL5D)

5. 12. 11 20:15 P3 S.F.O.T. 1.FC Žižkov 11. 6:1 (3:1)
Rychlé a kombinačně pohledné utkání, které rozhodla střelecká potence domácích. Ladislav Němec, Aleš Kvasnička
S.F.O.T. 1.FC Žižkov
Václav Hranáč – Pavel Bočinský, Adam Jurča, Milan Karas, Jan Richter, Jiří Šedo, Thomas Šoltys, Jan Švorc, Jakub Vašek vs Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Josef Řezníček, Miroslav Ševčenko, Josef Šimek, Zdeněk Šimek
16., 59. Jan Švorc
27., 50. Milan Karas
29., 55. Jan Richter
23. Petr Bešta
21. 11. 11 17:45 STER2 1.FC Žižkov Rachot 10. 2:2 (2:1)
Zápas provázely velké emoce z obou stran, ale zápas skončil zaslouženou remízou. Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma
1.FC Žižkov Rachot
Karel Kozel – Petr Bešta, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Josef Řezníček, Miroslav Ševčenko, Zdeněk Šimek vs Miroslav Kuneš – Milan Dvořák, Radek Flekal, Pavel Homola, Petr Jelínek, Marek Kavan, Josef Říha, Jan Rozkovec, Karel Vytopil
7. Josef Řezníček
11. Zdeněk Šimek
23. Petr Jelínek
55. Radek Flekal
14. 11. 11 18:30 HRAB2 RAF Jinonice 1.FC Žižkov 9. 0:0 (0:0)
Zápas s minimem vyložených šancí na obou strnách. Herní projev komplikovala velmi hustá mlha. Spravedlivá remíza. Michal Polák, Roman Ševčík
RAF Jinonice 1.FC Žižkov
Jiří Kytka – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, David Krejdl, Michael Melena vs Karel Kozel – Petr Bešta, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Miroslav Ševčenko, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora
7. 11. 11 19:30 HANSP 1.FC Žižkov Orgasmico L.S.D. 8. 1:9 (1:2)
První půle byla ještě vyrovnaná, pak už bylo Orgasmico k nezastavení. Vasil Bobalik
1.FC Žižkov Orgasmico L.S.D.
Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Ivan Mazák, Josef Šimek, Martin Sýkora vs Ondřej Čibera – Michal Čížek, Michal Filip, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček
9. Petr Bešta 15., 23. Ondřej Kolanda
32., 55. Mikoláš Tuček
42., 48. Michal Filip
50., 52. Jan Spěvák
54. Michal Čížek
31. 10. 11 17:45 STOD Pirelli 1.FC Žižkov 7. 6:2 (3:2)
Domácí krásnými kombinacemi přehrávali unaveného soupeře a v druhé půli rozhodli gólovou smrští o dvou bodech. Jakub Maršoun, Miloslav Pavelka
Pirelli 1.FC Žižkov
František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, Jan Kučera, Bohumil Sadílek vs Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Alexandr Predescu, Josef Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora
3., 19., 27., 51. Jan Kučera
41. Jiří Drha
53. David Culek
10., 12. Zdeněk Šimek 51. Martin Sýkora
17. 10. 11 17:45 STER3 1.FC Žižkov J.R.Club A 6. 0:7 (0:2)
Časy branek jsou pouze orientační, rozhodčí je neuvedli. Niels Lambrix, Benjamin Mitchell
1.FC Žižkov J.R.Club A
Karel Kozel – Petr Bešta, Marek Ferenc, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Alexandr Predescu, Jan Šimek, Josef Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora vs Pavel Šplíchal – Ondřej Kantor, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný, Alessio Scarano
15. Tomáš Kaprálek
24., 32., 44., 47., 55. David Mička
39. Aleš Mička
10. 10. 11 19:00 STER1 GoHosp PK 1.FC Žižkov 5. 6:3 (5:1)
O zasloužené výhře rozhodl větší pohyb a fotbalovost domácích. Naopak hosté mohou svého gólmana nosit na rukou.
GoHosp PK 1.FC Žižkov
Maroš Škvara – Milan Čech, Rudolf Král, Milan Kubín, Jaroslav Mára, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Vilém Řehák, Vladimír Vaněk vs Karel Kozel – Petr Bešta, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Jan Šimek, Josef Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora
2., 10., 27. Vladimír Vaněk
23. Martin Oubram
24. Milan Kubín
45. Michal Mlčoch
15., 46. Jan Šimek
34. Michal Ličák
3. 10. 11 19:30 zzPODVI 1.FC Žižkov Don Giovanni 4. 1:2 (0:0)
Zajímavý závěr utkání, kdy hosté strhli vítězství na svou stranu v posledních minutách. Jan Kuchařík, Jakub Vítek
1.FC Žižkov Don Giovanni
Karel Kozel – Petr Bešta, Marek Ferenc, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora vs Zdeněk Stibal – Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Ladislav Korn, Václav Makal, Ivo Novák, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda
50. Marek Ferenc 48. Petr Hromádko
54. Lukáš Procházka
19. 9. 11 20:15 STER2 Bronx KKK A 1.FC Žižkov 3. 4:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, domácím přálo štěstí.
Bronx KKK A 1.FC Žižkov
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Karel Kozel – Petr Bešta, Marek Ferenc, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Alexandr Predescu, Miroslav Ševčenko, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Martin Sýkora