St 2.11.11 17:00 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Pod parou   (HL8F)
St 2.11.11 18:15 HANSP Ferri FC Slamník I.USP   (HL3B)
St 2.11.11 19:30 HANSP Pendula Bona AC Real Sharks   (HL6D)
Čt 1.12.11 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. PFC Kodymka   (VL3C)
Čt 1.12.11 19:15 SCBEC Poblióni FC Bandidoz   (HL5E)
Čt 1.12.11 20:30 SCBEC Domácí potřeby A Relax-FC   (HL3B)

5. 12. 11 19:00 STER3 Pirelli GoHosp PK 11. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Domácí doplatili na hru v pěti hráčích. Kamil Vícha, Leoš Grmela
Pirelli GoHosp PK
František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Bohumil Sadílek vs Daniel Doležal – Milan Čech, Rudolf Král, Milan Kubín, Ondřej Kupec, Jaroslav Mára, Michal Mlčoch, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
17. Michal Kolářík
24. František Kučera
27., 36. Vladimír Vaněk
40. Vilém Řehák
21. 11. 11 19:15 ZAK Don Giovanni Pirelli 10. 6:3 (2:3)
Utkání ovlivnilo brzké vyloučení dvou hráčů, Pirelli ve zbytku utkání rychleji docházely síly. Kučera
Don Giovanni Pirelli
Zdeněk Stibal – Karel Hanžlík, Václav Makal, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Daniel Svoboda, Rudolf Valeška vs František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Bohumil Sadílek
6. Jan Kučera
14. 11. 11 20:15 STER2 Pirelli Bronx KKK A 9. 5:0 (2:0)
Ve velice fotbalovém utkání se ukázalo, že i bez střídání se dá vyhrát. Domácím se to i přes mnoho šancí soupeře podařilo. Jiří Fiala
Pirelli Bronx KKK A
František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera vs Martin Žižkovský – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Pavel Zemánek
10. David Culek
15., 53. Michal Kolářík
56. Jiří Drha
58. František Kučera
7. 11. 11 19:45 HRAB2 Banana Chiquíta Pirelli 8. 9:3 (3:1)
Jednoznačný zápas. Jaromír Tomaides, Pavel Bokůvka
Banana Chiquíta Pirelli
František Kouba – Jakub Erber, Karel Kejval, Jiří Mlčkovský, Viktor Povýšil, Vojtěch Šícha, Jan Vojtěch, Jan Zelenka vs František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Bohumil Sadílek
58. Michal Kolářík
31. 10. 11 17:45 STOD Pirelli 1.FC Žižkov 7. 6:2 (3:2)
Domácí krásnými kombinacemi přehrávali unaveného soupeře a v druhé půli rozhodli gólovou smrští o dvou bodech. Jakub Maršoun, Miloslav Pavelka
Pirelli 1.FC Žižkov
František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, Jan Kučera, Bohumil Sadílek vs Karel Kozel – Petr Bešta, Zdeněk Máslo, Alexandr Predescu, Josef Šimek, Zdeněk Šimek, Martin Sýkora
3., 19., 27., 51. Jan Kučera
41. Jiří Drha
53. David Culek
10., 12. Zdeněk Šimek 51. Martin Sýkora
17. 10. 11 19:30 HOSTI S.F.O.T. Pirelli 6. 3:0 (0:0)
Rozdíl mezi týmy byl v proměňování šancí. Jinak vyrovnané utkání. Kuriózní byl poslední gól, kdy brankář hostů dostal ještě přímo z výkopu do branky. Jan Krůta, David Ročňák
S.F.O.T. Pirelli
Václav Hranáč – Pavel Bočinský, Lukáš Habart, Adam Jurča, Milan Karas, Tomáš Mrtvý, Jan Richter, Jiří Sedlák, Jiří Šedo, Thomas Šoltys, Jan Švorc vs Radim Šulej – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Ondřej Petroš
40. Jiří Šedo
59., 60. Milan Karas
10. 10. 11 18:15 ARIT Pirelli Rachot 5. 4:2 (3:0)
Utkání ovládli přesněji hrající domácí, ostrostřelec Drha si připsal málo vídané 4 branky. Hostům především v 1. poločase vázla kombinace. Malena
Pirelli Rachot
Ondřej Petroš – Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Bohumil Sadílek, Radim Šulej vs Miroslav Kuneš – Milan Dvořák, Radek Flekal, Pavel Homola, Petr Jelínek, Marek Kavan, Martin Kolitsch, Michal Měkota, Josef Říha, Jan Rozkovec, Jan Schovánek, Petr Šofr
2., 4., 7., 58. Jiří Drha 50. Petr Šofr
53. Pavel Homola
3. 10. 11 17:45 STER3 RAF Jinonice Pirelli 4. 5:1 (1:1)
Oba týmy hráli bez střídání. Po vyrovnáném poločase domácí začali střílet góly a zaslouženě vyhráli.
RAF Jinonice Pirelli
Jiří Zach – Petr Brož, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl vs Radim Šulej – Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Bohumil Sadílek
21., 48. David Krejdl
33. Stanislav Holman
50. Daniel Keřlík
52. Pavel Kassl
23. František Kučera
19. 9. 11 19:30 HANSP Pirelli Orgasmico L.S.D. 3. 4:1 (1:1)
Férově vedený zápas, v němž dominovali domácí. Aleš Mecner, Tomáš Nykl
Pirelli Orgasmico L.S.D.
František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Ondřej Petroš, Radim Šulej vs Martin Troup – Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček
24. František Jirsa
37. Jiří Drha
51. František Kučera
56. Michal Kolářík
28. Ondřej Kolanda
12. 9. 11 19:00 P2 Vyzunk FM Pirelli 2. 0:4 (0:2)
Rychlé pohledné utkání. Petr Vlasák, Roman Jungwirth
Vyzunk FM Pirelli
Michal Matejka – Marek Čekan, Jakub Harant, Martin Jedlička, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Jan Petrla, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný vs Radim Šulej – David Culek, Jiří Drha, František Kučera, Jan Kučera, Bohumil Sadílek
11., 24., 50. Jiří Drha
45. František Kučera
5. 9. 11 20:15 STOD J.R.Club A Pirelli 1. 6:2 (1:1)
Do poločasu vyrovnané utkání fotbalově i gólově, 2.poločas fotbalově také, ale gólově už nikoliv. Během 10minut domácí 3xskórovali, dokázali využít své šance a zaslouženě zvítězili.