Čt 8.9.11 17:30 STER2 Tajfun AC Metro AFK   (HL7D)
Čt 8.9.11 18:45 STER2 Tučňáci Marami 1.FC   (HL7E)
Po 24.10.11 19:00 STER1 Nikdo nikde F.C.K.   (HL6B)
Po 24.10.11 20:15 STER1 Ministerstvo obrany Viktor 1.FC   (HL8B)
Čt 3.11.11 17:30 STER1 Les Miserables Klika CFA   (HL8G)
Čt 3.11.11 18:45 STER1 VZ SK Elet   (HL8H)

5. 12. 11 19:00 STER1 RAF Jinonice Bronx KKK A 11. 5:2 (2:2)
Bojovný zápas, ve kterém rozhodla širší lavička. Mužstvo hostů působilo fotbalovějším dojmem, ale po chybách brankářů domácí v pohodě zvítězili. Stanislav Kasa, Miroslav Tůma
RAF Jinonice Bronx KKK A
Jiří Zach – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert vs Martin Žižkovský – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, Petr Špánek
10., 41., 45. Jan Olbert
29. Daniel Keřlík
55. Michael Melena
20., 26. Petr Dixa
21. 11. 11 19:00 STER3 Bronx KKK A Orgasmico L.S.D. 10. 1:2 (1:1)
Rychlé a kombinačně pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Ladislav Němec, Aleš Kvasnička
Bronx KKK A Orgasmico L.S.D.
Lukáš Václavík – Petr Dixa, Lukáš Kencl, Petr Malý, David Mathouchanh, Michal Radotínský, Petr Špánek, Miloslav Suchánek, Martin Žižkovský vs Ondřej Čibera – Michal Čížek, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček
1. Lukáš Kencl 25., 55. Mikoláš Tuček
14. 11. 11 20:15 STER2 Pirelli Bronx KKK A 9. 5:0 (2:0)
Ve velice fotbalovém utkání se ukázalo, že i bez střídání se dá vyhrát. Domácím se to i přes mnoho šancí soupeře podařilo. Jiří Fiala
Pirelli Bronx KKK A
František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera vs Martin Žižkovský – Roman Čakurda, Petr Dixa, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Pavel Zemánek
10. David Culek
15., 53. Michal Kolářík
56. Jiří Drha
58. František Kučera
7. 11. 11 20:15 STER1 Bronx KKK A J.R.Club A 8. 2:2 (0:0)
První půle vyrovnaná bez branek, v druhé už se skóre střídalo a KKK měli co dělat, aby nakonec vyrovnali. Hošek
Bronx KKK A J.R.Club A
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Pavel Zemánek, Martin Žižkovský vs Pavel Šplíchal – Václav Blažek, Ondřej Kantor, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný
32. Petr Špánek
53. Petr Škoda
37. Ondřej Kantor
40. David Mička
31. 10. 11 20:15 STER2 GoHosp PK Bronx KKK A 7. 4:2 (1:0)
GoHosp PK Bronx KKK A
Rudolf Král – Milan Kubín, Ondřej Kupec, Jaroslav Mára, Martin Oubram, Vilém Řehák, Vladimír Vaněk vs Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Martin Žižkovský
21. Vladimír Vaněk
37., 52. Milan Kubín
46. Rudolf Král
33. Roman Čakurda
57. Petr Špánek
17. 10. 11 20:15 STER2 Bronx KKK A Don Giovanni 6. 2:6 (0:1)
V 1.poločase vyrovnané utkání, ovšem po přestávce 2x udeřil Procházka a od té chvíle nebylo o vítězi zápasu pochyb. Milan Macela, Jiří Maláček
Bronx KKK A Don Giovanni
Lukáš Václavík – Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Zdeněk Stibal – Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Ladislav Korn, Ivo Novák, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Rudolf Valeška
44. Martin Žižkovský
50. Petr Malý
3., 32., 37., 58. Lukáš Procházka
45. Karel Hanžlík
60. Daniel Svoboda
10. 10. 11 20:15 STER2 Bronx KKK A Vyzunk FM 5. 2:2 (1:0)
Přemotivovaní domácí byli asi lepší, ale vlastní nedisciplinovaností se připravili o vítězství. Václav Šedivý
Bronx KKK A Vyzunk FM
Lukáš Václavík – Václav Bassetto, Roman Čakurda, Petr Dixa, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Pavel Zemánek, Martin Žižkovský vs Michal Matejka – Martin Jedlička, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Jan Petrla, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý, Adam Žaba
49. Otakar Krejsa
3. 10. 11 20:15 STER2 Banana Chiquíta Bronx KKK A 4. 4:1 (1:1)
Vítězný tým lépe kombinoval a zejména ve druhé půli soupeře prakticky k ničemu nepustil. Voldán
Banana Chiquíta Bronx KKK A
František Kouba – Karel Kejval, Ondřej Petrželka, Viktor Povýšil, Petr Šindelář, Jan Vojtěch, Jan Zelenka vs Pavel Zemánek – Václav Bassetto, Lukáš Kencl, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Martin Žižkovský
21., 35., 57. Jan Zelenka
46. Viktor Povýšil
25. Michal Radotínský
19. 9. 11 20:15 STER2 Bronx KKK A 1.FC Žižkov 3. 4:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, domácím přálo štěstí.
Bronx KKK A 1.FC Žižkov
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Škoda, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Karel Kozel – Petr Bešta, Marek Ferenc, Michal Ličák, Zdeněk Máslo, Alexandr Predescu, Miroslav Ševčenko, Jan Šimek, Josef Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Radek Skořepa, Martin Sýkora